Kā neļaut savam interneta pakalpojumu sniedzējam pārraudzīt tiešsaistes aktivitātes

Lai kāds būtu ISP vai interneta pakalpojumu sniedzējs, kuru abonējat šobrīd, jums par to jāzina viena vienkārša lieta. IPS vienmēr reģistrēs vai pārraudzīs jūsu pārlūkošanas aktivitātes pēc noklusējuma. Tas ir viņu sistēmā, un tieši tā tehnoloģija ir veidota. Izmantojot šo pārlūkprogrammas darbības uzraudzību, viņi var zināt jebkuras vietnes, kurām piekļūstat jebkurā laika posmā, un viņi šos datus vāc kā daļu no savas privātuma politikas. Tad nākotnē viņi var arī pārdot datus jebkurai ieinteresētai trešajai pusei vai arī vajadzības gadījumā var atklāt datus valdībai. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad valdība atceļ tīkla neitralitātes noteikumu. Vairāk spēka ISP.


Satraucošā lieta par šo standarta ISP praksi ir tāda, ka jums ISP jāpapildina ar tiešsaistes aktivitāšu datiem, pat ja jūs to nevēlaties. Tas ir, ja vien jūs neizmantojat VPN savienojumu, ar kuru tiek šifrēta visa datu pārraide, padarot jūsu ISP nespējīgu nolasīt nevienu jūsu pārlūkošanas darbību. Šeit ir daži padomi, kā liegt ISP uzraudzīt jūsu tiešsaistes aktivitātes:

1. Izmantojiet pilnīgu tiešsaistes anonimitāti

Ja jūs neizmantojat nevienu rīku, lai slēptu savu identitāti tiešsaistē, tad ne tikai savam ISP, bet arī citām ieinteresētajām trešajām pusēm izdosies reģistrēt katru jūsu pārvietošanos, kamēr esat tiešsaistē. Piemēram, reklāmdevēji var izmantot no jums savāktos datus un izmantot tos, lai parādītu dažāda veida sludinājumus, kas jūs varētu interesēt. Protams, jūs to nelūdzat, bet viņi to dara. Tāpēc ir svarīgi, lai jūs tiešsaistē būtu pilnīgi anonīms un visu laiku šifrētu interneta trafiku. To var izdarīt, izmantojot virtuālo privāto tīklu. To darot, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nevar redzēt jūsu šifrēto trafiku. Tāpēc ISP nevar pārraudzīt jūsu darbību.

2. Saglabājiet katru apmeklēto vietni, lai izmantotu HTTPS protokolu

Ir daži noderīgi pārlūka paplašinājumi, kas pārvērsīs jebkuru jūsu apmeklēto vietni drošā vietnē. Citiem vārdiem sakot, jebkura HTTP lapa, kuru apmeklējat internetā, automātiski tiek pārveidota par HTTPS, kamēr jūs to pārlūkojat. Tādējādi jūs vienmēr izmantosit HTTPS protokolu, piekļūstot jebkurai vietnei tiešsaistē. To darot, ir divas galvenās priekšrocības. Pirmais ir tas, ka, izmantojot HTTPS protokolu, trafiks tiek automātiski šifrēts neatkarīgi no tā, vai jūs izmantojat VPN. Otrais ir tas, ka datplūsmas šifrēšanas dēļ jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs vai jebkura trešās puses vietne vispār nevar izsekot jūsu pārlūkošanas ieradumam..

3. Pārliecinieties, ka izmantojat VPN, ja nav politikas

Vissvarīgākais ir arī jūsu izmantotais VPN. Protams, ir daudz tikumu, ko VPN var sniegt jums privātuma un drošības ziņā. Tomēr pieaugošais bezmaksas pakalpojumu skaits norāda, ka jums jābūt selektīvākam, izvēloties savu VPN pakalpojumu. Piemēram, daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji reģistrē savus lietotājus bez viņu atļaujas. Tas ir tāds pats kā ISP, kas uzrauga jūsu tiešsaistes aktivitātes. Tas nozīmē, ka, lietojot tik sliktu VPN pakalpojumu sniedzēju pakalpojumus, iespējams, jūs varētu paslēpt savas pārlūkošanas aktivitātes no ISP, bet jūs to nevarat slēpt no VPN pakalpojumu sniedzēja. Tātad jums jāizvēlas VPN pakalpojumu sniedzējs, kurš vispār neveic jūsu tiešsaistes darbību reģistrēšanu. Šeit ir daži ieteikumi, kurus jūs varētu vēlēties apskatīt.

ProduktsPriekšCenas noVietneLasīt vairāk

Visatbildīgākais atbalstsMēnesī 2,99 USDApmeklējiet vietniLasīt pārskatu

Kopumā labākais6,67 USD / mēnesīApmeklējiet vietniLasīt pārskatu

Par labāko drošībuUSD 4,65 mēnesīApmeklējiet vietniLasīt pārskatu

Augstākajai konfidencialitātei8,95 eiro mēnesīApmeklējiet vietniLasīt pārskatu

Labākais serveru tīkls2,88 USD / mēnesīApmeklējiet vietniLasīt pārskatu

4. Izmantojiet Tor vai citus privātuma pārlūkus

Ir daži privātuma pārlūki, kurus varat izmantot, no kuriem populārākais ir Tor pārlūks. Tor pārlūks izmanto daudzus privātus serverus, lai šifrētu jūsu trafiku, ko sauc par relejiem, lai ikviens apmeklētais vietne nevarētu izsekot. Ir arī daži citi privātuma pārlūki, kurus varat atrast tiešsaistē, un tos var izmantot gan darbvirsmai, gan mobilajām ierīcēm. Izmantojot šos pārlūkus, tiek garantēts, ka jūsu tīmekļa datu pārraide ir droša un privāta, un jūsu ISP to vispār nevar pārraudzīt.

5. Saglabājiet savu VPN aktīvu visās ierīcēs

Ja vēlaties, lai jūsu pārlūkošanas aktivitātes vai citas interneta darbības visu laiku būtu drošas un privātas, un jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs tos neuzraudzītu, VPN ir jāuztur visās jūsu ierīcēs. Tas varētu ietvert arī jūsu maršrutētāju. Pārliecinieties arī, ka VPN tiek aktivizēts automātiski, kad ieslēdzat ierīci. To nedarot, jūs laiku pa laikam varētu novirzīt privāto pārlūkošanas informāciju uz jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju. Tāpēc labāk to paturēt prātā.

Šie ir daži padomi, kā liegt ISP uzraudzīt jūsu tiešsaistes aktivitātes. Ievērojot šos padomus, jūs varēsit būt slepens, kad izveidosities savienojumu ar internetu, nevienam nekādā veidā nespējot jūs izsekot vai pārraudzīt. Ne tikai jūsu ISP, bet arī valdībai, hakeriem, reklāmdevējiem un korporācijām.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map