Kā panākt, lai jūsu VPN darbotos Kodi un Smart TV

Kodi ir atvērtā koda multivides centra lietojumprogramma, kas var darboties dažādās operētājsistēmās, ieskaitot Windows, Linux, Android, iOS un OSX. Tā kā tas ir pieejams vairākās platformās un to var pilnīgi brīvi izmantot, cilvēki to tagad izmanto, lai vieglāk pārvaldītu savu multivides centru dažādās ierīcēs, kas viņiem ir, tostarp mobilajās ierīcēs un viedajos televizoros. Kodi ļauj vienuviet pārvaldīt visus savus digitālos multivides elementus, ieskaitot filmas, TV šovus, mūziku, fotoattēlus un citus. Ir arī dažādi papildinājumi, kurus varat instalēt Kodi, lai uzlabotu tā funkcionalitāti.


Tagad, ja jums ir viedais televizors un vēlaties tajā instalēt Kodi, varat to darīt dažādos veidos atkarībā no televizora operētājsistēmas. Dažiem viedās TV modeļiem, iespējams, jau ir instalēti Kodi, un dažiem citiem modeļiem jūs varat vienkārši lejupielādēt instalācijas failu no oficiālās vietnes un instalēt to caur USB.

Izmantojot VPN savā Kodi un viedajā televizorā, varat uzlabot tiešsaistes privātumu, jo jūs izmantojat šo platformu dažādu veidu multivides straumēšanai televizorā.. Tālāk parādīts, kā panākt, lai jūsu VPN darbotos Kodi un viedajā TV.

1. Pārliecinieties, vai jūsu VPN atbalsta maršrutētāja instalēšanu

Pirmā lieta, ko varat darīt, lai virtuālais privātais savienojums darbotos Kodi un viedajā TV, ir tā instalēšana maršrutētājā. Tomēr vispirms jums jāpārliecinās, ka VPN pakalpojumu sniedzējs piedāvā iespēju privāto savienojumu instalēt tieši maršrutētājā. Pat ja ne, ņemiet vērā, ka virtuālais privātais savienojums, iespējams, atbalsta tikai noteiktus maršrutētāju veidus vai modeļus.

Tāpēc jums jāpārbauda oficiālā VPN vietne, lai pārliecinātos, vai tā atbalsta maršrutētāja instalēšanu, un, ja tā ir, jums jāpārliecinās, vai jūsu maršrutētāju atbalsta virtuālais privātais tīkls.

2. Instalējiet VPN lietotni tieši savā Smart TV, ja iespējams

Daži viedie televizori izmanto pielāgotas Android vai Linux operētājsistēmas, kas ir līdzīgas jūsu izmantotajām mobilajām ierīcēm. Ja tas tā ir, jums varētu būt iespējams instalēt VPN lietotni tieši viedajā televizorā, izmantojot USB, un tas nav nekādā veidā jākoriģē. Jūs vienkārši instalējat VPN lietotni, izmantojot lietotņu veikalu, kas ir pieejams jūsu viedajā televizorā, un tā darbosies tūlīt pēc tā aktivizēšanas.

Kad VPN ir aktīvs, varat palaist Kodi un sākt straumēt dažāda veida saturu, kas jums ir ģeogrāfiski ierobežots.

3. Instalējiet VPN savienojumu maršrutētājā

Tā kā Kodi var straumēt dažādu saturu no interneta un tāpēc, ka jūsu ISP var bloķēt vai pārtraukt savienojumu, izmantojot VPN, var apiet jūsu ISP piemērotos ierobežojumus un nodrošināt netraucētu satura straumēšanu Kodi. Vienkārši aktivizējiet maršrutētāja privāto savienojumu, un, pēc viedtālruņa pievienošanas maršrutētājam, Kodi var lietot privāto savienojumu..

Jums vienkārši jāievēro VPN pakalpojumu sniedzēja sniegtie norādījumi, jo katram pakalpojumu sniedzējam būs atšķirīgas metodes privātā savienojuma instalēšanai dažādos maršrutētājos..

4. Android TV kastes izmantošana ar VPN un Kodi

Ja viedais televizors neatbalsta trešo pušu lietojumprogrammu instalēšanu un tas neļauj jums instalēt Kodi tieši viedajā televizorā, varat to izmantot jebkurā Android TV lodziņā. Android TV kaste ir ierīce, kas ļauj viedtālrunī izmantot Android OS. Tas ir pieejams lielākajos mazumtirgotājos un parasti ir ļoti pieņemamām cenām. Pats labākais, ka daudziem Android TV kastes produktiem pēc noklusējuma ir instalēta Kodi, tāpēc jums tas nav jādomā tikai tāpēc, lai Kodi darbotos jūsu viedajā televizorā..

Kad esat pievienojis Android TV lodziņu viedajam televizoram, varat vienkārši piekļūt Play veikalam, lai instalētu VPN lietotni un aktivizētu to tāpat kā jūs, aktivizējot VPN savā Android tālrunī..

5. VPN izmantošana Fire TV Stick ar instalētu Kodi

Amazon Fire TV Stick ir līdzīgs Android TV lodziņam, tikai tas, ka tas ir ekskluzīvs produkts, kuru nodrošina Amazon. Fire TV Stick jau ir instalēti dažādi tiešsaistes straumēšanas pakalpojumi, piemēram, Amazon Prime Video, PlayStation Vue, Netflix, Hulu un tamlīdzīgi. Tomēr tajā pēc noklusējuma nav instalēts neviens lietotņu veikals, tāpēc jums tas ir nedaudz jādomā. Varat iegādāties Play veikala instalētāju no trešās puses un pēc tam instalēt Kodi savā Fire TV Stick.

Kad Kodi ir instalēts, varat sākt instalēt VPN lietotni, kuru esat abonējis, izmantojot Play veikalu. Kad viss ir izdarīts, savā Amazon Fire TV Stick varat sākt straumēt dažāda veida tiešsaistes saturu, izmantojot Kodi. Pats labākais, ka jūsu savienojums visu laiku ir šifrēts.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me