Kā VPN var nodrošināt tiešsaistes saziņu, izmantojot pilnīgu šifrēšanu

Mūsdienu internetu izmanto dažādām lietām, neaprobežojoties tikai ar tīmekļa pārlūkošanu. Internetā ir daudz programmatūras neatkarīgi no tā, vai saziņai tiek izmantota programmatūra, kuru varat instalēt uz darbvirsmas, mobilās lietotnes vai tīmekļa programmatūra. Varat izmantot dažādas programmatūras vai lietotnes, lai sazinātos ar draugiem vai ģimenes locekļiem, nosūtītu tūlītējās ziņas vai pat sāktu videozvanus. Šāda veida komunikāciju problēma ir tāda, ka neatkarīgi no tā, vai programmatūrai ir sava šifrēšanas metode, nē, dažas trešās puses var uzraudzīt jūsu programmatūras izmantošanu un klausīties jūsu sarunu. Īpaši tas attiecas uz gadījumiem, ja jums ir neaizsargāts interneta savienojums.


Jums ir svarīgi izvairīties no jebkādas tiešsaistes komunikācijas uzsākšanas sabiedriskās vietās ar neaizsargātiem WiFi tīkliem, jo ​​jūsu sarunas var izsekot hakeriem, un, ja tā ir privāta saruna, jums būs slikti ļaut šiem hakeriem nozagt sarunas ierakstu. . Tāpēc VPN ir nepieciešams, lai tiešsaistes saziņai nodrošinātu vēl lielāku drošību un aizsardzību. Tālāk ir norādīti veidi, kā VPN var nodrošināt tiešsaistes saziņu, izmantojot pilnīgu šifrēšanu:

1. VPN slēpj jūsu sarunu datus no hakeriem

Mūsdienās hakeri mēģinās izmantot jebkuru ļaunumu, ko viņi var atrast, lai nozagtu slepenu informāciju no upuriem. Viens no izplatītākajiem veidiem ir tiešsaistes sarunu nozagšana no dažādām lietotnēm. Ja sarunas laikā nenodrošināt savienojumu, piemēram, zvana draugiem vai sūta īsziņas, hakeri var nozagt sarunas datus. Dažām lietotnēm vai programmatūrai ir ļoti maza aizsardzība pret lietotāju tiešsaistes sarunām, tāpēc to var viegli novirzīt trešajām pusēm, ja lietotāji nav uzmanīgi lietojot programmatūru. VPN slēps visus jūsu sarunas datus no hakeriem.

2. VPN neļauj trešajām personām uzraudzīt jūsu saziņu

Cik daudz slepenu sarunu pēdējos gados ir noplūduši hakeri? Atbildes ir daudzās no tām, sākot no valdības ierēdņiem un beidzot ar vienkāršiem lietotājiem. Hakeri var darīt daudzas lietas, lai iefiltrētos jūsu tīkla savienojumā un klausītos visas sarunas, kas jums ir tiešsaistē. Neatkarīgi no tā, vai sūtāt e-pastus kolēģiem, video sarunu ar vecākiem vai īsziņu sūtīšanu savam mīļotājam, hakeriem vai jebkurai citai ieinteresētai pusei ir diezgan vienkārši uzraudzīt jūsu saziņu. VPN uzdevums ir neļaut šīm trešajām personām uzraudzīt jūsu saziņu, neļaujot tām iefiltrēties jūsu tīkla savienojumā.

3. Jūsu un personiskās saziņa starp jums un personu, ar kuru sazināties, ir privāta

VPN nodrošina pilnīgu šifrēšanu, kas jums nepieciešama, lai nodrošinātu, ka sakaru līnija vienmēr ir droša. Svarīgu un jutīgu sarunu gadījumā tas ir svarīgi, lai nodrošinātu, ka jūsu saziņu var noklausīties vai pārraudzīt tikai jūs un tas, ar kuru sazināties. Nevienam citam nav atļauts klausīties jūsu saziņu bez jūsu atļaujas. Diemžēl joprojām ir daudz tērzēšanas vai saziņas lietotņu, kas lietotājiem nenodrošina tiešo šifrēšanu. Tātad vienīgā iespēja droši lietot šīs lietotnes ir VPN izmantošana tiešsaistes saziņā.

4. VPN neļauj ikvienam izsekot jūsu atrašanās vietai

Ja jūs sazināties ar mobilo ierīci, kurā ir uzstādīta GPS, jūs automātiski pārraidīsit GPS signālu, lai jums vai citiem būtu vieglāk noteikt jūsu pašreizējo atrašanās vietu. Sliktā lieta šajā sistēmā ir tā, ka hakeri un citi slikti cilvēki var viegli izsekot jūsu atrašanās vietai, pamatojoties uz jūsu IP adresi, GPS, WiFi tīklu un citiem faktoriem. Tātad, ja jūs sazināties ar kādu personu tiešsaistē, kvalificētam hakeram ir ļoti viegli iekļūt jūsu savienojumā un atrast jūsu fizisko atrašanās vietu. Izmantojot VPN, tiešsaistes saziņā jūs paliksit privāts. Neviens nevar izsekot jūsu atrašanās vietai, jo jūs izveidojat savienojumu ar internetu, izmantojot serverus, kas atrodas citās vietās vai pat citās valstīs.

5. VPN automātiski šifrē jūsu nešifrēto tiešsaistes saziņu

VPN ir rīks, lai aizsargātu jūsu drošību un privātumu tiešsaistē, un tādējādi jums būs drošāk tiešsaistē, ja VPN izmantosit visās savās tiešsaistes darbībās. Tā kā joprojām ir daudz programmatūras un lietotņu, kuras starp lietotāja ierīcēm nelieto oriģinālo šifrēšanu, jums ir riskanti izmantot šīs lietotnes, lai tiešsaistē sazinātos ar citiem. Tas ir īpaši svarīgi, ja sabiedriskās vietās izmantojat neaizsargātus tīklus. Izmantojot VPN, jums nav jāuztraucas par savu privātumu tiešsaistē. Jūsu saziņa vienmēr būs droša neatkarīgi no izmantotās programmatūras vai lietotnes, jo privātais savienojums automātiski šifrēs jūsu nešifrēto savienojumu. Tātad, visi sakari tiek šifrēti un nodrošināti, vienkārši izmantojot VPN.

Šie ir veidi, kā VPN var nodrošināt tiešsaistes saziņu, izmantojot pilnīgu šifrēšanu. Kad jūs sazināties ar citiem tiešsaistē, ņemiet vērā sarunu, ko veicat ar citiem cilvēkiem. Ja tajā ir sensitīvi dati, noteikti aizsargājiet tiešsaistes saziņu ar VPN, lai tā būtu šifrēta un vienmēr būtu droša jums..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map