Kas ir servera pārslēgšana VPN? Kāpēc tas ir svarīgi?

Servera pārslēgšana ir funkcija, kas bieži tiek iekļauta lielākajā daļā VPN pakalpojumu tirgū. Šī funkcija ļauj pārslēgties uz dažādiem privātā tīkla serveriem atkarībā no atrašanās vietas katrā valstī. Piemēram, ja vēlaties izmantot privātu serveri, kas atrodas ASV, varat vienkārši izvēlēties atrašanās vietu ASV, un jūsu savienojums uzreiz tiks novirzīts uz ASV serveri. Tas pats ir arī tad, ja vēlaties pārslēgties uz dažādiem serveriem dažādās valstīs.


Serveru pārslēgšanas funkcijas esamība ļauj lietotājiem izvēlēties serverus, kurus viņi vēlas izmantot, kad vien viņi vēlas to izmantot. Bez šīs funkcijas jums tiks piešķirti izlases serveri, bez iespējas izvēlēties vēlamo atrašanās vietu. Daudziem bezmaksas VPN pakalpojumiem, kas pastāv ārpus jums, ir ierasts, ka jums ir ierobežota servera pārslēgšanas funkcija, kas nedod jums brīvību izvēlēties, kurus privātos serverus jebkurā laikā izmantot.. Šeit ir dažas lietas, kas jums jāzina par servera maiņu un kāpēc tas jums ir svarīgi:

1. Ne visi VPN pakalpojumi piedāvā neierobežotu servera pārslēgšanas funkciju

Lai gan vairums VPN pakalpojumu parasti piedāvā servera pārslēgšanas funkciju, tas nenozīmē, ka visi šie pakalpojumi ļaus jums pārslēgties uz dažādiem serveriem tik reižu, cik vēlaties. Jā, daži VPN pakalpojumi noteiktā laika posmā var liegt lietotājiem pārslēgties uz dažādiem serveriem. Piemēram, ir daži VPN pakalpojumi, kas ļauj pārslēgties uz dažādām vietām ne vairāk kā 10 reizes mēnesī. Citiem vārdiem sakot, kad esat pārslēdzies uz 10. vietu attiecīgajā mēnesī, jūs esat ieslēdzis izmantot šo privāto serveri līdz nākamajam mēnesim, kad jūsu servera pārslēgšanas kvota tiks papildināta. Tādējādi jums ir svarīgi pārliecināties, vai izmantojat VPN pakalpojumu, kas ļauj neierobežoti pārslēgties uz serveri.

2. Servera maiņa var palīdzēt piekļūt dažādiem reģioniem

Tā kā dažādi reģioni piedāvās dažāda veida saturu vai izklaidi, kurai varat piekļūt, jums būs nepieciešama neierobežota servera pārslēgšanas funkcija, lai jūs varētu baudīt dažādu reģionu saturu. Piemēram, kaut arī ASV reģioni var piedāvāt lielāko daļu izklaides, ko varat atrast tiešsaistē, jūs, iespējams, nevarēsit piekļūt saturam, kas ir bloķēts Vācijas reģionā, izmantojot ASV privāto serveri. Lai piekļūtu saturam, kas ir pieejams tikai Vācijā, jums ir jāpārslēdzas uz Vācijas serveri. Tāpēc ir svarīga servera maiņa.

3. Tas nodrošina brīvību internetā, kā jūs to vēlaties

Lai gan galvenais VPN pakalpojumu priekšnoteikums parasti ir ļaut jums apiet jebkura veida interneta ierobežojumus, tas nav gluži tā, ja VPN nav servera pārslēgšanas funkcijas. Tas notiek tāpēc, ka, lai apietu visus ierobežojumus, it īpaši reģionu ierobežojumus, jums jāspēj piekļūt internetam no serveriem, kas pieder tai valstij, kurai ir piemērota šī reģiona aizsardzība. Kā minēts iepriekš, jūs nevarat izmantot ASV serverus, ja vēlaties piekļūt saturam, kas ir pieejams tikai Vācijā. Pat ja jūs izmantojat privātu serveri, tas nenozīmē, ka varat piekļūt jebkuram vajadzīgajam saturam, neizmantojot servera pārslēgšanas funkciju.

4. Katra servera atrašanās vieta piedāvā savas priekšrocības

Lai gan vairums cienījamo VPN pakalpojumu sniedzēju piedāvā vismaz 30 serverus, kas atrodas dažādās valstīs, jums jāzina, ka tas ir noteikta iemesla dēļ. Kāpēc šie VPN pakalpojumi nenodrošināja jums tikai vienu centralizētu privātu serveri, kas atrodas noteiktā valstī, piemēram, ASV? Atbilde ir tāda, ka katra servera atrašanās vieta piedāvā savas priekšrocības. Katrā valstī ir savs saturs vai vietnes, kas ir pieejamas tikai šīs valsts pilsoņiem. Tāpēc lietotājiem jāizmanto serveri, kas ir piemēroti saturam vai vietnei, kurai viņi vēlas piekļūt. Citiem vārdiem sakot, ja vēlaties piekļūt ASV saturam, jums vajadzētu izmantot ASV serverus. Ja vēlaties piekļūt Lielbritānijas saturam, jums jāizmanto Lielbritānijas serveri.

5. Jo vairāk serveru ir pieejams, jo labāk

Tā kā servera maiņa ir svarīga, ļaujot brīvi pārslēgties starp dažādiem serveriem, lai varētu piekļūt dažāda veida saturam, var teikt, ka jo vairāk VPN serveru nodrošina VPN pakalpojums, jo labāks tas lietotājiem. Tas notiek tāpēc, ka lietotājiem būs vairāk serveru, kurus izvēlēties, un viņi var piekļūt pat attālākajām vietnēm, kuras ir pieejamas tikai dažās valstīs. Tātad servera pieejamība ir arī vēl viena funkcija, kas jums jāņem vērā, izvēloties VPN pakalpojumu. Daži VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā vairāk nekā 100 atrašanās vietas, un tas noteikti būtu labāks par VPN pakalpojumiem, kas piedāvā tikai 30 un vairāk atrašanās vietu..

Šīs ir lietas, kas jums jāzina par servera pārslēgšanu VPN, un kāpēc tas jums ir svarīgi. Tātad, lai pēc iespējas labāk izmantotu ieguldījumus, jums labāk ir izvēlēties VPN pakalpojumu, kas piedāvā neierobežotas servera pārslēgšanas iespējas, kā arī citas atrašanās vietas, no kurām izvēlēties.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map