Kāpēc WhatsApp lietošana bez VPN vairs nav droša un ko ar to darīt

Kāda šodien ir populārākā tērzēšanas lietotne mobilajās ierīcēs? Jā, tas ir WhatsApp. Tagad, kad šī lietotne pieder Facebook, šī lietotne ir sasniegusi miljardu lietotāju, un lietotāju skaits šodien turpina pieaugt. Var teikt, ka tā ir galvenā tūlītējās ziņojumapmaiņas lietotne, ko mūsdienās cilvēki izmanto, lai sazinātos ar ģimeni un draugiem. Turklāt ar iespēju izveidot grupas, balss un videozvanus tā ir kļuvusi par obligātu lietotni, kas ikvienam jāinstalē savās mobilajās ierīcēs..


WhatsApp izmanto pilnīgu šifrēšanas sistēmu, kas lietotājiem ļauj nosūtīt un saņemt tūlītējus ziņojumus, attēlus un video, neuztraucoties par privātumu. Tā ir pilnībā privāta, un pilnīga šifrēšana, ko nodrošina šī lietotne, var aizsargāt visu informāciju, kas tiek nosūtīta un saņemta starp lietotājiem. Turklāt tas ir pieejams arī kā tīmekļa lietojumprogramma, kas nozīmē, ka jūs varat izmantot šo tūlītējās ziņojumapmaiņas pakalpojumu no jebkuras darbvirsmas ierīces, piekļūstot WhatsApp Web. Tomēr jums vajadzētu saprast, ka WhatsApp lietošana bez VPN nav ieteicama. Šie ir iemesli:

1. Valdība var izjaukt WhatsApp pilnīgo šifrēšanu

Ja vēlaties pasargāt savus saziņas datus no valdības, tad to nevar izdarīt, ja savās mobilajās ierīcēs neizmantojat nevienu VPN. Kāpēc? Tas notiek tāpēc, ka valdība var viegli salauzt WhatsApp tiešo šifrēšanas sistēmu, un viņi var viegli redzēt jūsu saziņas datus, ja viņi to vēlas. Izmeklēšanas nolūkā valdība varēs iekļūt jūsu konta datos vietnē WhatsApp un redzēt jūsu saziņas žurnālus..

Tas ir savādāk, ja WhatsApp lietošanas laikā vienmēr izmantojat privātos tīklus. Izmantojot šādus pakalpojumus, jums no privātā savienojuma būs pieejama papildu šifrēšanas sistēma, kas aizsargā jūsu komunikācijas datus šajā lietotnē no trešajām personām, kas mēģina izspiegot jūsu tiešsaistes sarunas..

2. Tas pieder Facebook, tāpēc jūsu dati ir apdraudēti

WhatsApp pieder Facebook kopš brīža, kad šī sociālo mediju kompānija iegādājās lietotni no sākotnējiem dibinātājiem dažus gadus atpakaļ. Nav garantijas, ka Facebook neizturas pret WhatsApp lietotājiem tā, kā viņi izturas pret Facebook lietotājiem, ar visu savu uzraudzības un uzraudzības sistēmu lietotājiem. Tātad, var teikt, ka visus jūsu WhatsApp komunikācijas datus reģistrēs Facebook, un tāpēc vēlāk tos vēlāk varēs koplietot trešajām pusēm.

Kad jūs izmantojat VPN, jums vismaz nav jādarbojas ar Facebook, cenšoties pārraudzīt visu jūsu saziņas rutīnu. Jums arī nebūs jārisina raizes par to, ka trešās puses varētu novērot vai pat klausīties jūsu tiešsaistes sarunas ar šo lietotni.

3. Ar lietotnes šifrēšanas sistēmu vien nepietiek

Kā jums tas jau tika informēts, šai tūlītējās ziņojumapmaiņas lietotnei ir sava pilnīga šifrēšanas sistēma, kas darbojas, lai aizsargātu jūsu saziņas datus no negodīgām trešajām personām, kuras mēģina to nolaupīt. Šifrēšanas sistēma no vienas puses uz otru nozīmē, ka jūsu dati tiks nosūtīti un saņemti tikai starp jums un uztvērēju, tāpēc pusceļā tie netiks atklāti citiem. Tomēr šī ir tikai pamata šifrēšanas sistēma, kāda parasti būs jebkurai mobilo sakaru lietotnei. Tas nevar garantēt jūsu tiešsaistes privātuma aizsardzību.

Izmantojot VPN, jūs mobilajai saziņai varēsit pievienot vienu vai vairākas papildu šifrēšanas. Tātad, kamēr jūs izmantojat WhatsApp, jūs zināt, ka nekādi citi cilvēki nevar iekļūt jūsu komunikācijā, ieskaitot valdību. Tas sniedz jums garantijas un garantijas, lai aizsargātu jūsu tiešsaistes privātumu.

4. Ir svarīgi aizsargāt vispārējo datu pārraidi

Tas nav tikai tas, ka nosūtītie un saņemtie dati par WhatsApp ir privāti tikai jums un jūsu kontaktpersonām. Nepavisam. Visu jūsu saziņu vajadzētu saglabāt drošu un privātu, neriskējot, ka trešās puses klausās vai uzrauga jūsu tiešsaistes sarunas. Tātad, lai gan WhatsApp izmanto pilnīgu šifrēšanu, lai lietotājiem nodrošinātu nepieciešamo drošību un privātumu, ar to nepietiek, jo tas tikai aizsargās jūsu individuālos sakarus šajā lietotnē.

Izmantojot VPN, jūs to pārsniegsit. Šifrēšana, ko nodrošina privātais savienojums, ļaus jums aizsargāt visu jūsu datu pārraidi, ne tikai WhatsApp sarunas. Tātad jūs visu laiku aizsargāsit savus datus, ko sūtāt un saņemat mobilajās ierīcēs.

5. Hakeri ir vērsti uz šo lietotni

WhatsApp, kurā ir vairāk nekā miljards lietotāju, ir ieraudzījuši hakeri, jo šī lietotne saglabās daudz lietotāju privātu informāciju. Hakeriem tas nozīmē daudz un daudz potenciālu mērķu, uz kuriem viņi var uzlauzties. Lai arī šī lietotne ir veikusi drošības pasākumus, lai nodrošinātu, ka lietotāji nezaudē piekļuvi savai WhatsApp saziņai, hakeri joprojām var spēt palūkoties uz savām sarunām, ja nav izveidots papildu VPN savienojums..

Šie ir iemesli, kāpēc WhatsApp lietošana bez VPN vairs nav droša un kā to darīt. Lieta ir tāda, ka VPN ir nepieciešams, kad izmantojat šo tūlītējās ziņojumapmaiņas lietotni, lai tiešsaistes sakariem pievienotu vairākus šifrēšanas slāņus, kas ir svarīgi, ja vēlaties saglabāt savu privāto informāciju drošā vietā..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map