5 червоних прапорів, які показують вашу VPN, поганий

Використання віртуальної приватної мережі в цей день і вік – це щось звичайне. Мільйони мільйонів людей захищають свій інтернет-зв’язок приватним зв’язком, незалежно від того, користуються вони настільними або мобільними пристроями. Це тому, що є багато переваг VPN-з’єднання, якими хочуть користуватися багато людей, наприклад, можливість обійти державні обмеження, приховати свою IP-адресу, отримати доступ до вмісту, захищеного регіоном, покращити конфіденційність в Інтернеті та багато інших переваг.


Однак, оскільки існує сотні VPN-сервісів, які вам доступні на вибір, природно, що не всі послуги VPN пропонують високий рівень якості для їх приватного підключення. Деякі сервіси просто не корисні для використання або недостатньо надійні, щоб їх можна було використовувати щодня. Це особливо актуально, якщо ви заплатили за послугу за щомісячну або щорічну підписку, в якій ви очікуєте, що послуга буде відмінною. Якщо мова йде про погану службу VPN, існують деякі способи її ідентифікації. Ось 5 червоних прапорів, які показують, що ваш VPN є поганим:

1. Краплі підключення часто трапляються у несподіваний час

Коли ви підключаєтесь до послуги VPN, ви фактично підключаєтесь до пропонованих ними приватних серверів, які розкидані по різних місцях по всьому світу. Ви можете вибрати приватні сервери, які розташовані в США, Європі, Азії та інших місцях світу. Оскільки ви користуєтесь послугою разом з іншими користувачами, і кожен сервер використовується декількома користувачами, час від часу ви можете відчувати перепади підключення. Більшість випадків падіння з’єднання відбувається один-два рази на місяць, якщо послуга є достатньо стабільною. Однак поганий сервіс VPN може призвести до численних перепадів підключення, які можуть статися протягом місяця або навіть дня. Це ознака поганого обслуговування, яким не слід користуватися тривалий час.

2. Швидкість занадто повільна і іноді стає нестерпною у використанні

Через обмежені ресурси, якими користуються користувачі послуги VPN, вам також часто спостерігається зниження швидкості у вашому приватному зв’язку. Однак якщо це трапляється занадто часто, і вам стає нестерпно користуватися, то це означає, що ви не використовуєте хороший і надійний VPN, який пропонує найшвидшу швидкість, яку ви можете мати. Якщо ви не можете розраховувати на швидкість послуги приватного з’єднання, це означає, що ви не отримуєте повну вартість інвестицій, які ви зробили за допомогою послуги. Настав час перейти до іншого постачальника послуг VPN.

3. Ви продовжуєте отримувати спам-листи та хакерські спроби після використання послуги

Є кілька постачальників послуг VPN, які роблять неприємні справи за спиною свого користувача. Сюди входить реєстрація активності їх користувачів та збирання їх приватних даних під час використання приватного з’єднання. Потім, тінистий постачальник послуг VPN продаватиме ваші приватні дані різним третім сторонам, де вони можуть використовувати ці дані для різних поганих цілей. Як результат, у вас виникає багато спроб зламування ваших онлайн-акаунтів, і ви отримуєте різні повідомлення про спам у свою поштову скриньку. Це насправді поширений випадок, що трапляється з більшістю безкоштовних VPN-сервісів там, тому ви повинні знати про це. Як тільки ви отримаєте цей симптом загрози безпеці, вам потрібно негайно припинити користуватися послугою приватного з’єднання.

4. Ви не можете використовувати його для розблокування певних веб-сайтів

VPN, як передбачається, зможе розблокувати веб-сайти, які обмежені урядом або будь-якою системою блокування регіонів. Насправді, більшість авторитетних VPN-сервісів не мають проблем із доступом до заблокованих регіонів веб-сайтів і дозволяють їхнім користувачам без проблем обходити такі веб-сайти. Однак існує багато служб VPN, які не можуть виконати свої обіцянки, і вони ускладнюють розблокування певних веб-сайтів із різних причин. Здебільшого їхні приватні IP-адреси отримують заборону через обмежені в Інтернеті послуги, що робить неможливим користування певними веб-сайтами, використовуючи їх приватне з’єднання. Коли ви зіткнулися з цією проблемою, вам настав час задуматися про перехід на іншого постачальника послуг.

5. У ньому відсутні функції конфіденційності та безпеки

Віртуальне приватне з’єднання також повинне забезпечувати захист користувачів та захист конфіденційності під час їх перегляду в Інтернеті. Таким чином, передбачається, що вони мають різні функції безпеки та конфіденційності, на які користувачі можуть розраховувати, щоб зробити свою діяльність в Інтернеті анонімною та звільнити від будь-якої системи моніторингу. Однак деякі служби VPN насправді не дбають про конфіденційність та безпеку своїх користувачів і дбають лише про обхід заблокованих веб-сайтів, що призводить до того, що користувачі отримують незадовільний захист конфіденційності та безпеки в мережі. Якщо ваш постачальник VPN не має належних функцій конфіденційності та безпеки, вам слід припинити користуватися такою послугою і піти на кращу.

Це червоні прапори, які показують, що ваш VPN – поганий. Чим більше ви будете покладатися на погану службу VPN, тим більше розчаруєтесь у довгостроковій перспективі. Ось чому вам пропонується вирвати такий поганий сервіс VPN та отримати кращий сервіс, який ви можете використовувати для покращення конфіденційності та безпеки в Інтернеті..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map