5 інструментів, пов’язаних із VPN, які можуть покращити конфіденційність та безпеку вашого малого бізнесу

Конфіденційність та безпека вашого малого бізнесу потрібно постійно перевіряти, чи хочете ви безперебійно працювати. Чому? Це тому, що будь-яке порушення конфіденційності та безпеки у вашому малому бізнесі може означати великі витрати для вирішення таких проблем. Більше того, якщо це трапиться, не забудьте про клієнтів, які можуть більше не відчувати себе комфортно вести бізнес з вами через відсутність безпеки та захисту конфіденційності своїх даних..


Ось чому власники малого бізнесу, які знають конфіденційність, повинні розглянути можливість використання VPN для свого малого бізнесу, оскільки це допоможе їм захистити важливі дані, які вони мають, будь то їх бізнес або дані клієнта. Мало того, є деякі інструменти безпеки, які ви можете використовувати разом зі своїм VPN-з’єднанням, щоб покращити захист конфіденційності та безпеки навколо вашої бізнес-мережі.. Ось 5 інструментів, пов’язаних із VPN, які можуть покращити конфіденційність та безпеку вашого малого бізнесу:

1. SpiderOak – Зашифроване зберігання даних

Якщо ви хочете захистити дані про свою компанію та користувачів справжнісінько, вам не слід застосовувати звичайне шифрування для зберігання даних в Інтернеті. Натомість вам потрібно вибрати кращу систему шифрування для конфіденційності ваших даних. SpiderOak – одна з найкращих зашифрованих платформ зберігання даних, яка дозволяє зберігати всі дані вашого бізнесу та користувачів в одному захищеному та високо зашифрованому середовищі.

SpiderOak не просто зашифрує ваші файли під час передачі даних, але й зашифрує ваші дані локально перед завантаженням на інтернет-хмарні сервери. Таким чином, це подвоїть шифрування для всіх ваших даних, і ви можете бути впевнені, що всі локальні та хмарні дані завжди шифруються та синхронізуються на всіх підключених пристроях.

2. Wickr – Зашифрована система обміну повідомленнями

Якщо ви хочете покращити систему комунікацій для свого малого бізнесу, особливо між співробітниками вашої компанії, Wickr може стати хорошою платформою для використання. Це тому, що ця система обміну повідомленнями не схожа на звичайні платформи обміну повідомленнями, які доступні сьогодні на ринку. Інші платформи обміну повідомленнями можуть зашифровувати ваші повідомлення, але вони використовують лише звичайну систему шифрування, яку іноді хакери можуть прорвати.

Wickr використовує 256-бітну систему шифрування, яка надає користувачам можливість захищати свої повідомлення та комунікації, а також приватну інформацію, яка передається між користувачами. Більше того, він працює в різних платформах, включаючи настільні та мобільні пристрої.

3. HighTail – безпечна та зашифрована передача даних між пристроями

На ринку є багато додатків, які дозволяють ділитися файлами між пристроями. Однак ці програми зазвичай не гарантують безпеку ваших даних. Ці програми працюють лише для того, щоб допомогти вам надсилати дані з одного пристрою на інший, і ви ніколи не знаєте, чи може компанія, яка стоїть за цими додатками, збирати дані користувача по дорозі..

За допомогою HighTail обмін файлами між різними пристроями, такими як комп’ютери на мобільні пристрої, буде здійснено ще надійніше. Він має різні функції захисту, які забезпечують надійну передачу ваших файлів з одного пристрою на інший, вимагаючи перевірки автентифікації, пароля та ідентифікації користувача, перш ніж одержувач може відкрити передані файли.

4. FraudLabs Pro – інструмент запобігання шахрайству

Як бізнес, який займається в основному онлайн-транзакціями, вам дуже важливо запобігти вашому бізнесу від різних шахрайських операцій по цьому шляху. Повернення платежів та підроблені транзакції можуть статися в будь-який час, коли ви приймаєте платежі за допомогою кредитної картки на своєму веб-сайті, тому вам доведеться захистити свій бізнес від втрати прибутку в майбутньому, утримуючи систему електронної комерції без шахрайства та аферистів..

FraudLabs Pro допоможе вашому малому бізнесу запобігти різним можливим шахрайським транзакціям у вашій системі електронної комерції та забезпечить надійний захист усіх транзакцій, які проходять через ваші кошики. Незалежно від того, які способи оплати ви приймаєте, ви завжди можете використовувати цей інструмент, щоб запобігти будь-яким можливим шахрайствам, які можуть статися в будь-який час.

5. AxCrypt – інструмент безпеки та шифрування файлів

AxCrypt – це програмне забезпечення для шифрування, яке дозволяє легко шифрувати файли, які ви зберігаєте на локальному сховищі. Він має високий рівень шифрування, що дозволяє заблокувати доступ до важливих файлів різними методами. Таким чином, всі важливі файли, які ви зберігаєте локально, завжди будуть захищені від будь-якого несанкціонованого доступу.

Крім того, він також має функцію хмарного зберігання, яка дозволяє зберігати зашифровані файли на хмарному сховищі та ділитися ними з іншими за допомогою ключів шифрування. Отже, до нього можуть отримати доступ лише люди, у яких є ключі для відкриття файлів.

Це інструменти, які ви повинні використовувати у своєму малому бізнесі разом із VPN-з’єднанням, яке у вас вже є. Ці інструменти можуть значно підвищити конфіденційність та безпеку даних вашого бізнесу та користувачів, і ви можете бути впевнені, що недобросовісні люди не можуть отримати доступ до будь-яких важливих файлів.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map