5 ключових відмінностей між VPN та безкоштовним веб-проксі

Безкоштовний веб-проксі вважається альтернативою VPN, особливо для тих, хто хоче приховати свою IP-адресу, не підписуючись на будь-яку преміальну послугу VPN. Однак, чи безкоштовний веб-проксі такий же, як і віртуальна приватна мережа? Це просте запитання, яке ви можете задати, але відповідь полягає в тому, що вони не однакові. Існують певні відмінності, які змушують ці інструменти IP-приховування мати свої переваги та недоліки. Звичайно, знайти безкоштовний веб-проксі в Інтернеті досить просто, а також хороший сервіс віртуальної приватної мережі, але ви повинні зрозуміти, як вони працюють, щоб ви не переплутали їх між собою.


Коротше кажучи, безкоштовні веб-проксі – це не те саме, що VPN, і вони не є взаємозамінними. У них є свої функції, і вони пропонують свої особливості. Однак мета цих двох інструментів безпеки майже однакова, а це допомогти вам залишатись анонімними в Інтернеті. Ось 5 ключових відмінностей між VPN та безкоштовним веб-проксі:

1. Просте ІС-маскування Vs. Повний захист конфіденційності в Інтернеті

Використовуючи безкоштовний веб-проксі, ви фактично присвоюєте інший IP-адресу своєму браузері. Коли веб-проксі доступний, ви просто додаєте цей проксі у налаштуваннях свого веб-переглядача. Щойно проксі-сервер застосований, ви зможете переглядати Інтернет, використовуючи нову IP-адресу проксі-сервера, що дозволяє анонімно переглядати. Однак це саме те, що безкоштовний веб-проксі дозволить вам це зробити.

VPN забезпечує повний захист конфіденційності в Інтернеті, а не просто просту IP-адресу, яку ви можете призначити своєму браузеру. За допомогою програмного забезпечення VPN ви зможете захистити весь ваш пристрій приватною IP-адресою, яка може маскувати вашу присутність в Інтернеті, а також надасть вам безліч інших функцій, таких як додаткове шифрування безпеки, обхід обмежень в Інтернеті, захист від хакерів, і так далі.

2. Застосовується до браузера Vs. Застосовується на цілому пристрої

Безкоштовний веб-проксі можна застосувати лише у вашому браузері, отримавши доступ до його налаштувань. Так, наприклад, якщо ви використовуєте Firefox, ви можете перейти до “Налаштування” та застосувати новий проксі в опції конфіденційності. Після застосування лише ваш браузер Firefox може отримати перевагу цього проксі, якщо ви не призначите проксі для інших браузерів. Отже, якщо ви хочете анонімно переглядати, використовуючи цю проксі-адресу, вам потрібно скористатися веб-переглядачем, де проксі застосовано до нього.

З іншого боку, віртуальна приватна мережа застосує нову IP-адресу до всього вашого пристрою, а не лише до вашого браузера. Після встановлення програмного забезпечення ваш комп’ютер автоматично підключиться до приватного сервера. Це означає, що незалежно від того, чи використовуєте ви Firefox, Skype, Outlook, Dropbox або будь-яке інше програмне забезпечення, ви підключаєтесь, використовуючи приватну IP-адресу вашого VPN.

3. Основне шифрування Vs. Розширена система шифрування

Безкоштовний веб-проксі надає простий спосіб маскування вашої IP-адреси без додаткових функцій. Навіть якщо ваше з’єднання зашифровано, воно забезпечує лише основну систему шифрування для цієї IP-адреси. Мета – просто приховати свою IP-адресу під час перегляду без додаткових функцій, таких як захист банківських або фінансових операцій.

Приватне підключення, з іншого боку, надає вам вдосконалену систему шифрування вашого Інтернет-з’єднання. Це означає, що при використанні VPN всі передачі даних автоматично захищаються за допомогою дуже сильного шифрування. Ця система шифрування дозволяє захистити свій пристрій від хакерів та інших онлайн-загроз. Деякі постачальники послуг VPN навіть забезпечують шифрування військового рівня для своєї приватної мережі.

4. Ручна комутація сервера Vs. Вбудована комутація сервера

Спосіб використання безкоштовного веб-проксі – це пошук IP-адреси, яка зараз доступна для використання. Знайшовши його, ви можете призначити IP-адресу веб-переглядачу, щоб ви могли переглядати Інтернет за допомогою призначеної IP-адреси. Однак, якщо ви хочете перейти на інший сервер або IP-адресу, вам доведеться це зробити вручну, шукаючи нову доступну адресу і призначити її своєму браузері.

VPN працює по-іншому. Процес перемикання сервера інтегровано в програмне забезпечення VPN, що означає, що вам не потрібно вводити нову IP-адресу вручну кожен раз, коли ви хочете перейти на інший сервер. Вам просто потрібно вибрати місце розташування сервера, і тоді ви автоматично використовуєте новий сервер без особливих клопотів.

5. Обмежені функції перегляду Vs. Повнофункціональний перегляд

Іноді для обходу різних Інтернет-обмежень може використовуватися безкоштовний веб-проксі, але функції перегляду зазвичай обмежені. Зазвичай безкоштовний веб-проксі дозволяє вам використовувати його лише для легкого перегляду. Ви не можете використовувати проксі-сервер для фінансових транзакцій, трансляції чи здійснення будь-якої діяльності, яка може використовувати занадто багато даних. Крім того, він має також низьку швидкість з’єднання.

За допомогою VPN ви зможете використовувати приватну IP-адресу, щоб переглядати що-небудь в Інтернеті, як і звичайне з’єднання. Ви можете використовувати його для фінансових операцій, онлайн-банкінгу, потокового відео тощо. Він навіть надасть вам додаткові функції безпеки, такі як захист брандмауера, анонімність, конфіденційність, загальна свобода Інтернету, шифрування тощо.

Це 5 ключових відмінностей між VPN та безкоштовними веб-проксі. Тепер, коли ви зрозуміли різницю між цими двома, рекомендується ознайомитись більше з VPN, оскільки це дозволить вам не просто приховати свою IP-адресу, а й захистити свою активність в Інтернеті..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map