5 кроків для встановлення VPN на телевізорі Amazon Fire TV для передачі вмісту, обмеженого регіоном

Amazon Fire TV – це невеликий пристрій, який ви можете підключити до свого HDTV через порт HDMI, який надає вам різні потокові канали, якими ви зможете насолоджуватися негайно. Цей продукт доступний виключно на Amazon, і він в основному використовується для того, щоб клієнтам було легше передавати відео з Amazon Prime Video, хоча з цим продуктом доступно багато каналів потокового передавання, таких як Netflix, Hulu, PlayStation Vue та подібно до. Ви також можете встановити на нього користувацькі програми, як це працює на спеціальній ОС Android. Однак для цього вам може знадобитися трохи підправити.


Хоча здається, що це перехідний пристрій для перетворення вашого телевізора на найвищу поточну розважальну програму, ви повинні пам’ятати, що більшість потокових служб доступні лише у США, і вони доступні переважно для громадян США. Оскільки більшість цих каналів захищені регіоном, ви не можете передавати більшість доступних каналів без VPN. Отже, для того, щоб ви зробили Amazon Fire TV здатним передавати ці канали у вашій країні, вам потрібно активувати VPN під час його використання. Ось 5 кроків для встановлення VPN на Amazon Fire TV для передачі вмісту, обмеженого регіоном:

1. Спершу візьміть руки на пристрій

Пристрій Fire TV доступний виключно на Amazon, і він не постачається клієнтам, які проживають за межами підтримуваних країн. Здебільшого він доставлятиметься лише за адресами США. Отже, перше, що вам потрібно зробити, це придбати сам пристрій у Amazon. Оскільки він не підтримує доставку товарів для більшості країн світу, ви можете використовувати віртуальну адресу США та службу пересилання для доставки товару додому.

Ціна самого продукту є дуже доступною порівняно з іншими подібними пристроями, такими як Apple TV або Android TV box, а специфікація, пропонована для пристрою, також дуже хороша, що дозволяє вам насолоджуватися різними відео високої чіткості без будь-яких затримок чи проблем

2. Підпишіться на Premium VPN із підтримкою встановлення маршрутизатора

Наступне, що вам потрібно зробити – це підписатися на преміум-сервіс VPN, який підтримує встановлення їх VPN-програми на маршрутизаторах. Він також повинен підтримувати встановлення для Amazon Fire TV або OpenVPN конфігурації. Без цієї підтримки ви не зможете використовувати свою VPN на придбаному вами пристрої Fire TV.

Пам’ятайте, що не використовуйте для цього жодних безкоштовних служб віртуальної приватної мережі, оскільки більшість безкоштовних сервісів мають обмежену пропускну здатність, яку ви можете використовувати для передачі декількох відео. Вам потрібно підписатися на реальну та надійну послугу VPN, щоб ви могли необмежену трансляцію на Amazon Fire TV.

3. Встановіть програму OpenVPN на Amazon Fire TV

Окрім встановлення VPN-з’єднання на маршрутизаторі та підключення Fire TV stick до мережі маршрутизаторів, є ще один спосіб використання VPN-з’єднання на Fire TV. Вам просто потрібно встановити на нього додаток OpenVPN. Пристрій не дозволяє встановлювати сторонні програми за замовчуванням, тому вам потрібно включити цю функцію в меню Налаштування.

Тоді ви можете завантажити інсталятор програми OpenVPN та встановити його на свій накопичувач Fire TV. Після його встановлення ви можете просто перейти на офіційний веб-сайт служби VPN, щоб завантажити конфігурацію OpenVPN.

4. Завантажте модуль від свого постачальника послуг VPN до програми OpenVPN

Додаток OpenVPN, який ви встановили, не працюватиме, якщо ви не надасте йому сумісний файл конфігурації. Отже, у програмі OpenVPN потрібно налаштувати з’єднання OpenVPN з конфігурацією VPN, яку ви отримуєте від свого постачальника послуг VPN. Цей файл конфігурації можна використовувати для з’єднання програми OpenVPN з серверами, наданими віртуальною приватною мережею, на яку ви підписані.

Після налаштування OpenVPN для підключення до постачальника послуг VPN ви можете перевірити приватне з’єднання, щоб перевірити, чи працює він на вашому Amazon Fire TV.

5. Використовуйте лише американські сервери під час використання телевізора Fire

При правильній настройці додаток OpenVPN, який ви тільки що встановили на своєму пристрої Fire TV, працюватиме для підключення до різних приватних серверів, як це передбачено вашою службою віртуального приватного з’єднання. Однак для того, щоб ви могли передавати різні канали, доступні на пристрої Fire TV, вам потрібно використовувати лише сервери США для потокового передавання.

Пам’ятайте, що для передачі більшості каналів, доступних для Fire TV, таких як Amazon Prime Video, Netflix, Hulu, PlayStation Vue та інших, вам потрібно підписатися на ці потокові послуги. Також пам’ятайте, що багато з них приймають лише клієнтів у США, і вам потрібно платити за щомісячну або щорічну абонентську плату, щоб насолоджуватися їх вмістом. Отже, вам може знадобитися більшу частину часу використовувати вашу віртуальну американську адресу та оплачувати потокові підписки за допомогою подарункових карток.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map