5 кроків для запобігання витоку IPv6 у підключенні до VPN

IPv6 – це нова технологія в Інтернет-протоколі, яка дозволяє користувачам отримувати більше переваг перед старою технологією IPv4. Однак, одним з великих недоліків цієї технології є те, що рівень її впровадження дуже повільний. Сьогодні для більшості користувачів знадобиться років, щоб перейти на IPv6 зі старої технології IPv4. Таким чином, існує ще багато служб в Інтернеті, які використовують технологію IPv4 замість новішої IPv6. Як користувач VPN, однак, це може стати для вас проблемою, якщо ви вирішите скористатися новішим протоколом Інтернету.


Чому виникнуть проблеми з користувачами VPN? Це тому, що якщо ваш пристрій використовує Інтернет-протокол версії 6 для підключення до Інтернету, тоді як ваше програмне забезпечення VPN все ще використовує технологію Internet Protocol версії 4, то ви можете просочити свій IP для користувачів під час використання приватного з’єднання. Це пов’язано з різницею Інтернет-протоколів, якими ви користуєтесь, і, отже, виникнуть конфлікти в тому, як VPN захищає вашу IP-адресу. Ось 5 кроків для запобігання витоку IPv6 у вашому VPN-з’єднанні:

1. Переконайтесь, що все налаштовано правильно

Справа в новому протоколі IPv6 полягає в тому, що для того, щоб він працював ідеально, потрібно налаштувати все так само. Це означає, що вам потрібно мати пристрій, який підтримує цей новий протокол і налаштувати вашу ОС, щоб використовувати цей новіший протокол замість старого. Тоді вам потрібно переконатися, що ваша конфігурація VPN налаштована і на використання протоколу Internet версії 6. Після того, як все налаштовано однаково, ви зможете запобігти витоку під час використання цього нового протоколу.

Навіть якщо в конфігурації є лише одна невідповідність, VPN-з’єднання може використовувати протокол IPv4 за замовчуванням і спричиняти витоки для нової технології IP. Отже, будьте обережні.

2. Якщо ви не впевнені, використовуйте стару конфігурацію IPv4

Вам не потрібно буде мати жодних проблем із протоколом IPv6, якщо ви просто дотримуєтесь старого протоколу IPv4. Це особливо актуально, якщо ви не знаєте, як налаштувати свій пристрій і VPN для синхронізації за допомогою нового протоколу. Використання старого протоколу все ще добре зробити, і все одно більшість користувачів там все ще використовують стару конфігурацію IPv4.

Тож, щоб пізніше врятувати вас від ризикової витоку IPv6, вам просто потрібно використовувати старіший протокол, поки ви не зможете все правильно налаштувати..

3. Слідкуйте за всіма даними

Оскільки IPv6 використовує найновішу систему безпеки та новітні технології в системі Інтернет-протоколів, перед тим, як використовувати цей протокол як основну IP-адресу, вам потрібно переконатися, що все актуально. Перш за все, вам потрібно володіти сучасним обладнанням для нової технології. Тоді вам також потрібно буде оновити вашу операційну систему до останньої версії. Нарешті, ваше програмне забезпечення VPN потрібно оновити до останньої версії, яка підтримує цей протокол.

Пам’ятайте, що існує ще багато програмного забезпечення VPN, яке не використовує новіший протокол як свою IP-адресу за замовчуванням, тому переконайтеся, що ваша VPN підтримує його.

4. Перевірте, чи є можливість запобігання витоку IPv6

Якщо ви використовуєте хороший преміум-сервіс VPN, швидше за все, вони вже пропонують систему захисту від витоку IPv6 у налаштуваннях. Вам просто потрібно перевірити, чи можете ви захистити вашу IP-адресу від витоку IPv6 за допомогою свого програмного забезпечення VPN чи ні. Повинна бути можливість увімкнути захист від витоку IPv6 у меню “Налаштування”, і зазвичай його залишають відключеним за замовчуванням. Якщо ви хочете скористатися новою IP-адресою, вам потрібно встановити цю опцію, щоб увімкнути переваги запобігання витоку.

Якщо ви не впевнені, ви завжди можете запитати технічну підтримку служби VPN, чи є така опція. Однак майте на увазі, що це зазвичай не застосовується, якщо ви використовуєте безкоштовне VPN-з’єднання.

5. Використовуйте VPN, який підтримує IPv6 та має сучасний захист

Якщо ваше програмне забезпечення VPN не підтримує використання IPv6, що все ще багато VPN-сервісів, можливо, вам настав час почати шукати іншу службу VPN, яка підтримує систему захисту IPv6 та системи захисту конфіденційності. Він також повинен мати сучасну систему захисту безпеки, яка постійно оновлюється. Вам потрібно переконатися, що ви використовуєте сервіс, який найкраще підходить для захисту вашої безпеки та конфіденційності.

Це кроки для запобігання витоку IPv6 у вашому VPN-з’єднанні. Майте на увазі, що вам потрібно знати тип IP-адреси, яку ви використовуєте перед тим, як підключитися до приватного з’єднання, і якщо ви не впевнені, вам потрібно регулярно перевіряти свою IP-адресу, щоб виявити, чи справді ви захищені приватною IP-адресою від вашого VPN чи ні.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map