5 недоліків режиму анонімного перегляду веб-переглядача, і чому ви не повинні покладатися на нього занадто багато

Більшість веб-переглядачів, які сьогодні доступні, дозволять вам приватно переглядати в режимі анонімного перегляду. Хоча термін приватний перегляд цих веб-переглядачів насправді не приватний для вашої онлайн-активності, режим інкогніто має свої переваги та недоліки. Так, цей режим можна вважати приватним для користувачів лише в тому випадку, якщо їм потрібно приховувати активність перегляду від інших користувачів цього ж пристрою. Але, коли ми говоримо про реальну конфіденційність в Інтернеті, режим інкогніто не може надати такий тип конфіденційності, оскільки все, що ви робите в цьому режимі, насправді не є приватним.


Багато людей все ще думають, що, використовуючи режим анонімного перегляду, вони можуть приховати свою діяльність перегляду від будь-кого. Це просто не відповідає дійсності, оскільки цей режим не призначений для цього. Лише використовуючи приватне з’єднання або проксі, ви зможете повністю приховати свою діяльність веб-перегляду від будь-кого. Ось 5 недоліків режиму анонімного перегляду веб-переглядача, і чому ви не повинні занадто покладатися на нього:

1. Це лише приховує вашу активність на рівні браузера

Режим анонімного перегляду у вашому веб-переглядачі не забезпечує рівень конфіденційності настільки надійним та ретельним, як віртуальна приватна мережа. Це означає, що порівняно з використанням VPN цей режим приватного перегляду не може приховати вашу активність більше, ніж на рівні браузера. Так, режим анонімного перегляду може приховати всю історію переглядів у поточному сеансі, але він приховує їх лише у вашому браузері. Інтернет-провайдер чи уряд все ще можуть відстежувати вашу активність перегляду, навіть якщо ви використовуєте цей режим приватного перегляду. Віртуальна приватна мережа – це єдиний спосіб приховати свою діяльність перегляду на всіх рівнях.

2. Це те саме, що звичайний перегляд, коли він переходить до моніторингу третьої сторони

Коли ви переглядаєте Інтернет, є маса сторонніх осіб, які намагаються стежити за вашою активністю в Інтернеті. До таких третіх сторін можна віднести хакерів, уряд, ваш Інтернет-провайдер, веб-сайти, які ви відвідуєте, корпорації, інтернет-рекламодавці тощо. Це треті сторони, про які ви повинні турбуватися, оскільки вони можуть витягти ваші дані перегляду та використовувати їх для власних вигод. У режимі анонімного перегляду ви не можете уникнути відстеження цих третіх сторін. Насправді він працює так само, як і звичайний режим перегляду, коли мова йде про сторожеве відстеження.

3. Ваш веб-переглядач не робить це приватним, ваше з’єднання робить

Сам веб-переглядач не має можливості зробити вашу інтернет-активність приватною. Насправді, якщо ви хочете зробити свою діяльність в Інтернеті приватною, вам слід зосередитись на тому, що у вас є. Віртуальна приватна мережа – це найкращий спосіб зробити свою діяльність веб-перегляду приватною, оскільки вона робить анонімне підключення до Інтернету та приховує вашу IP-адресу. Таким чином, немає жодного способу відстеження будь-яких третіх сторін в Інтернеті. У цьому режимі анонімного перегляду ви не можете зробити свою інтернет-активність приватною, якщо ви не використовуєте приватне з’єднання разом із нею.

4. Ваша активність видаляється лише з вашого веб-переглядача

Метою режиму приватного перегляду у вашому веб-переглядачі є збереження інформації про поточну сеанс перегляду лише для вас. Після закриття вікна приватного перегляду вся інформація про сеанс буде видалена з вашого браузера. Це те, що справді робить цей режим. Усі файли cookie та історії переглядів видаляються з вашого браузера, коли ви закриєте вікно приватного перегляду. Але це не означає, що веб-сайти, які ви відвідуєте, не були записані урядом чи вашим Інтернет-провайдером. Насправді ваш Інтернет-провайдер зможе відстежувати вашу діяльність незалежно від того, який режим перегляду ви використовуєте, якщо тільки ви не використовуєте віртуальне приватне з’єднання.

5. Це корисно лише, якщо ви використовуєте громадський комп’ютер

Єдина корисна функція анонімного режиму – це коли ви користуєтесь загальнодоступним комп’ютером. Тут потрібно переконатися, що інші користувачі комп’ютера не можуть отримати доступ до вашої активності перегляду на тому ж пристрої. Наприклад, якщо ви отримуєте доступ до Інтернету з бібліотеки чи інтернет-кафе, ви повинні переконатися, що інші користувачі, які згодом використовують той же комп’ютер, не зможуть отримати доступ до вашої історії перегляду. Але, якщо ви використовуєте власний комп’ютер вдома, немає жодної причини використовувати режим інкогніто, оскільки ви єдиний користувач для цього комп’ютера. Однак захист конфіденційності в Інтернеті потрібно робити незалежно від того, чи користуєтесь ви загальнодоступним або власним комп’ютером, оскільки ви не хочете, щоб жодна третя сторона отримувала доступ до своїх приватних даних без вашого дозволу. Це можна зробити за допомогою підключення VPN.

Це вади режиму анонімного перегляду веб-переглядача, і чому ви не повинні занадто покладатися на нього. Це лише інструмент для того, щоб зберегти дані вашого сеансу перегляду недоступними для інших користувачів на тому ж комп’ютері, але він не може повністю захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. Щоб ви могли захистити свою конфіденційність в Інтернеті, вам потрібно використовувати приватне з’єднання під час сеансу перегляду. Використовуючи приватне з’єднання, ваша конфіденційність в Інтернеті завжди захищається незалежно від того, використовуєте ви режим інкогніто чи ні.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map