5 ознак поганого постачальника послуг VPN

На сьогоднішній день існує безліч постачальників послуг VPN, які пропонують свої послуги за доступними тарифами, а також надають користувачам різні функції, які можуть додатково захистити їх Інтернет-з’єднання. Є навіть VPN-сервіси, які пропонують свої послуги безкоштовно, а це означає, що ви можете користуватися їх віртуальною приватною мережею, не сплачуючи щомісячну або щорічну плату. Однак це має багато обмежень, і вони зазвичай обмежують свою пропускну здатність або Інтернет-трафік.


Який тип VPN-послуг уникати за будь-які витрати?

Зі збільшенням попиту на VPN-з’єднання через різні обмеження в Інтернеті, які застосовуються багатьма урядами по всьому світу, багато користувачів Інтернету хочуть повернути собі свободу в своїй інтернет-діяльності. Ось чому VPN-з’єднання стає все більш популярним, і з цією популярністю стає все більше нових постачальників послуг VPN.

Однак ви повинні розуміти, що оскільки послуг VPN сьогодні існує в достатку, вам стає все складніше вибрати правильний. Для того, щоб можна було вибрати правильну службу VPN для вас, ви повинні мати можливість відрізняти добро від поганого. Ось 5 ознак поганого постачальника послуг VPN, якого потрібно уникати будь-якою ціною:

1. У нього немає репутації

Не одразу підключайтесь до постачальника послуг VPN, якщо вони не мають перевіреної репутації, щоб підтвердити свою претензію. Особливо це стосується нових постачальників послуг VPN. Зазвичай новий постачальник VPN запропонує послугу, яка вважається кращою від тієї, яка вже є. Вони заявлять, що вони будуть краще захищати вашу безпеку та конфіденційність в Інтернеті. Вони стверджують, що вони мають кращі сервери, кращу швидкість, краще шифрування тощо. Завжди погляньте, що кажуть люди про цю службу VPN, перш ніж ви вирішите користуватися нею. Що стосується вибору правильного VPN, репутація на першому місці.

2. Він пропонує дуже дешеві ціни з безкоштовним VPN

Нормальні тарифи VPN можуть становити від 6 до 11 доларів на місяць, залежно від функцій, які вони пропонують своїм клієнтам. Однак якщо ви бачите постачальника послуг VPN, який пропонує дуже дешеву ціну за їх послугу, і він також пропонує безкоштовну послугу VPN, ви повинні знати, що вони можуть бути поганим постачальником послуг. Якщо вони не проводять якусь акцію, не підходити до цього типу VPN-сервісу. Особливо це стосується, якщо безкоштовний сервіс VPN бомбардується незліченною кількістю оголошень, і це дуже повільно.

3. Це імітує популярного та авторитетного постачальника послуг VPN

Скажімо, ви знайшли дійсно хорошого нового постачальника послуг VPN. Але, в цьому є щось рибне. Загальний веб-сайт нагадує популярного постачальника VPN, якого ви вже знаєте, і він пропонує схожі функції та технології. Він доступний для вас за значно нижчою ціною, набагато нижче стандартної місячної або щорічної ставки. Зазвичай такий тип послуг VPN – це підроблена послуга VPN, яка намагається наслідувати популярну, сподіваючись, що вони можуть виглядати більш надійними для клієнтів. Якщо ви знайшли цього типу постачальника віртуальної приватної мережі, обов’язково уникайте цього.

4. Він не надає достатньої інформації на офіційному веб-сайті

Постачальник послуг VPN, який надає лише інформацію про їх тарифи, не вартий вашої уваги. Якщо ви не можете відслідковувати компанію, яка стоїть за цією тіньовою службою VPN, не використовуйте її. Вибираючи хороший VPN, слід враховувати інформацію про компанію, яка стоїть за цією послугою. У компанії має бути десь створений штаб-квартира чи офіс, і ви можете мати можливість дістатися до нього різними методами, наприклад, поштою для равликів, телефоном, спілкуванням у чаті та електронною поштою. Також офіційний веб-сайт повинен надавати велику кількість інформації для користувачів, щоб дізнатися про деталі своїх VPN-послуг.

5. Надто добре бути правдою

Якщо VPN занадто хороший, щоб бути правдою, то він зазвичай підроблений. Ви завжди повинні пам’ятати про це. Постачальна вартість послуг постачальника послуг підтримує свої VPN-сервери, і тому вони не можуть стягувати плату за послугу занадто дешево. Якщо вони пропонують дешеві ціни, вони, як правило, притупляють функції, щоб вони відповідали вартості обслуговування. Отже, якщо постачальник послуг VPN пропонує вам дуже дешевий тариф або безкоштовний VPN без улову або з повною кількістю функцій, тоді, як правило, ви хочете уникати послуги. Пам’ятайте, що існує багато підроблених безкоштовних VPN, що замість захисту даних користувача вони крадуть їх дані для власних цілей. Просто пам’ятайте про існування таких тінистих VPN-сервісів.

Це 5 ознак поганого постачальника послуг VPN, якого слід уникати будь-якою ціною. Завжди краще витрачати гроші на місяць на якісну VPN, яка по-справжньому захистить вашу конфіденційність в Інтернеті, а не ризикувати з тінистим постачальником VPN. Отже, вибирайте VPN з розумом.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map