5 Переваги, які анонімний веб-переглядач може довести до вашої конфіденційності в Інтернеті

Щоб бути анонімним в Інтернеті, для цього вам не потрібно використовувати VPN. Хоча VPN все ж рекомендується, якщо ви хочете вийти в Інтернет з повним захистом конфіденційності та безпеки, використання анонімного браузера може зробити свою справу. Без жодного VPN анонімний браузер може допомогти вам безпечно та анонімно підключитися до Інтернету. Деякі помітні анонімні веб-переглядачі включають Tor, Opera (з активною VPN Opera), Firefox Focus для мобільних пристроїв та деякі інші. Просто встановивши один із цих браузерів, ви можете почати перегляд мережі, не турбуючись про сторонні моніторинг та спостереження.


Єдиною особливістю анонімного браузера є те, що він часто будується навколо захисту конфіденційності та безпеки користувачів. Отже, коли вони користуються ним, вони можуть отримати різні переваги, як і коли вони користуються віртуальною приватною мережею. Крім того, ці браузери часто оснащені VPN-з’єднанням, щоб вони могли забезпечити кращу анонімність користувачів. Ось 5 переваг, які анонімний веб-переглядач може внести до вашої конфіденційності в Інтернеті:

1. Вам не потрібно VPN, щоб залишатися приватним в Інтернеті

Використовуючи анонімний браузер, встановлювати VPN не потрібно. Звичайно, якщо ви хочете захистити свою мережу в цілому, вам доведеться встановити VPN. Але, якщо вам просто потрібно приватно переглядати Інтернет, це найпростіший шлях. Це здебільшого тому, що анонімний веб-переглядач часто має вбудовану функцію VPN, яка дозволяє приватно переглядати Інтернет. Деякі браузери дозволяють увімкнути та вимкнути функцію VPN відповідно до ваших уподобань, тоді як деякі інші постійно ввімкнено VPN. Таким чином, просто скориставшись цим браузером, ви можете залишатися приватними в Інтернеті, і ви можете автоматично звільнитись від будь-якого типу онлайн-обмежень, які застосовуються у вашій країні.

2. Він автоматично видаляє історію перегляду

Давайте подивимось на Firefox Focus, який є анонімним браузером для мобільних пристроїв. Використовуючи його, ви зможете переглядати все, що вам подобається приватно. Але після закриття веб-переглядача вся історія переглядів буде видалена автоматично. Коли ви знову відкриєте веб-переглядач, ви почнете з нуля, як ніби раніше його не використовуєте. Це дозволить зберегти ваші онлайн-сеанси приватними на вашому пристрої, і це дуже корисно, особливо якщо ви ділитесь своїм пристроєм з іншими.

3. Ви захищені від будь-якого типу стороннього моніторингу

Якщо ви хочете переглядати Інтернет, не потребуючи будь-якого типу стороннього моніторингу, вам слід скористатися анонімним браузером замість звичайного браузера. Це тому, що коли ви використовуєте анонімний веб-переглядач для своєї щоденної інтернет-діяльності, ви автоматично будете захищені від будь-якого типу моніторингу та спостереження, що часто робиться урядом, Інтернет-провайдером та корпораціями. Ви не залишите жодного сліду в сеансі перегляду, і ніхто також не може відстежувати вашу звичку перегляду. Ви також можете бути захищені від будь-якого типу шкідливих онлайн-загроз, які можуть загрожувати конфіденційності та безпеці в Інтернеті.

4. Рекомендується різними експертами з безпеки

Багато експертів рекомендують користувачам Інтернету використовувати VPN або анонімний веб-переглядач, щоб захистити свою активність в Інтернеті у відповідь на різні випадки кіберзлочинності, які траплялися в останні роки. Насправді, оскільки все більше і більше загроз в Інтернеті створюється для крадіжки більшої кількості даних у користувачів, для користувачів стає важливішим захищати свою активність в Інтернеті, використовуючи різні інструменти безпеки, які рекомендують експерти. Ці інструменти включають VPN, захисне програмне забезпечення, брандмауер та анонімний веб-переглядач.

5. У ньому доступні різні функції безпеки та конфіденційності

На відміну від звичайних веб-переглядачів, які зосереджуються на користувальницькому досвіді та зручності, анонімний браузер зосереджується більше на безпеці та конфіденційності користувачів Інтернету. Зазвичай він оснащений різними функціями безпеки та конфіденційності, які зазвичай не доступні в інших браузерах. Наприклад, хороший анонімний веб-переглядач буде оснащений віртуальною приватною мережею, приватними серверами ретрансляції, з’єднанням HTTPS, анти-шкідливим програмним забезпеченням, блокувальником реклами та багатьма іншими подібними функціями. Усі ці функції встановлені у веб-переглядачі, коли ви відкриваєте його вперше, тому вам не потрібно встановлювати додаткові додатки чи розширення для нього..

Це 5 переваг, які анонімний веб-переглядач може принести до вашої конфіденційності в Інтернеті. Якщо ви хочете знати смак свободи Інтернету та повну анонімність в Інтернеті, анонімний веб-переглядач – це перше, що вам потрібно спробувати. Ще краще, ви можете також встановити преміум-сервіс VPN під час використання такого браузера, щоб ви отримали максимальний захист та захист конфіденційності для свого пристрою.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map