5 Переваги, які ви можете отримати при використанні сервера США у підключенні VPN

Коли ви користуєтеся послугою преміум-VPN, ви натрапите на багато країн, з яких ви можете вибрати для своїх приватних серверів. Найпоширеніші країни – США, Канада, Японія, Німеччина, Великобританія, Нідерланди та Австралія. Який би сервер ви не вибрали, ви зможете отримати перевагу доступу до Інтернету без будь-яких обмежень, а це означає, що ви можете обійти будь-який тип блокування та цензуру веб-сайтів, застосований урядом..


Однак є цікавий прихисток використання VPN, який ви повинні знати. Серед багатьох серверів, які ви можете вибрати з VPN-з’єднання, сервер США, очевидно, той, який дає багато переваг. Під час підключення до сервера США ви можете користуватися різними перевагами, які не надаються під час використання приватного сервера з інших країн. Ось 5 переваг, які ви можете отримати при використанні сервера США у своєму VPN-з’єднанні:

1. Ви отримуєте більшу частину розваг світу

Якщо головна причина використання VPN полягає в тому, що ви хочете насолоджуватися різними видами розваг, не блокуючись або цензурі уряду, то сервер США повинен бути вашим першим вибором VPN-сервера. Використовуючи американський сервер, ви зможете використовувати IP-адресу на базі США, тобто ви переглянете Інтернет так, ніби це робите зі США. І що добре в тому, що ви отримаєте більшу частину розваг світу в Інтернеті, оскільки США – це основний ринок таких розваг, як фільми, телесеріали, ігри, відео, книги тощо. Ви зможете відкрити ворота для фантастичного досвіду в Інтернеті.

2. Ви можете отримати безліч безкоштовного контенту, який в іншому випадку може бути недоступним в інших країнах

Багато потокових служб, що базуються в США, пропонують безкоштовний контент для громадян США. Однак той самий вміст може бути недоступним в інших країнах, оскільки він обмежений у регіоні. Наприклад, певні телесеріали чи анімаційні відеоролики доступні лише на ринку США, і вони доступні для вільного перегляду реклами. З американським сервером на вашому VPN насправді вам не буде проблемою отримати доступ до такого безкоштовного контенту. Вам просто потрібно зареєструватися у службі безкоштовного потокового передавання, і вам буде зручно їхати.

3. Ви можете використовувати найкращі цифрові послуги у світі

Окрім безкоштовного контенту, є також багато преміум-вмісту, який доступний лише для громадян США. Наприклад, у багатьох країнах Netflix недоступний. Крім того, навіть якщо Netflix доступний в інших країнах, вибір фільмів, які ви можете переглянути, завжди менший, ніж фільмів, які доступні в американській службі Netflix. Це не лише Netflix Є сотні преміум-цифрових послуг, якими ви можете користуватися лише у США. Використовуючи сервер VPN, який базується в Сполучених Штатах, ви можете використовувати найкращі світові цифрові послуги преміум-класу, які зараз доступні вам.

4. У вас найкраще підключення та продуктивність сервера

Є багато постачальників послуг VPN, які базуються в США, тому, природно, вони оптимізують з’єднання та продуктивність американських серверів спочатку, перш ніж працювати на серверах, які розташовані в інших країнах. Як користувач VPN, це велика перевага для вас, оскільки це означає, що сервери Сполучених Штатів будуть доступні для вас з найкращою швидкістю та швидкістю з’єднання. Використовуючи американський сервер, ви зможете отримати найкращий VPN досвід щодо швидкості, продуктивності та надійності.

5. Ви можете розблокувати Преміум-функції зі своїх улюблених веб-сайтів

Деякі з ваших улюблених веб-сайтів, які можуть бути широко доступні у всьому світі, можуть запропонувати щось особливе для громадян США. Це тому, що багато з цих веб-сайтів знаходяться у Сполучених Штатах. Наприклад, YouTube, будучи найбільшою в світі послугою потокового передавання відео, доступний безкоштовно у більшості країн світу. Однак, коли ви отримуєте доступ до YouTube за допомогою сервера США, ви зможете побачити, що він пропонує також преміальні функції для громадян США, які дозволяють вам переглядати відео на YouTube без реклами, зберігати відео для перегляду в режимі офлайн тощо. Це не лише YouTube. Існує безліч інших веб-сайтів, які пропонують преміальні функції лише для американських користувачів, якими ви можете скористатися, якщо ви використовуєте VPN-сервер із США..

Це 5 переваг, які ви можете отримати, використовуючи американський сервер у своєму VPN-з’єднанні. Оскільки сервер США завжди доступний в будь-якій службі VPN, це просто питання переключення вашого поточного VPN-сервера на сервер Сполучених Штатів, щоб отримати всі ці переваги. Щойно ви зробите це, ви зможете отримати більше користі від підписки на VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map