5 Переваги, які ви отримуєте під час доступу до YouTube за допомогою віртуальної приватної мережі

Хоча ви, можливо, зможете переглядати відео YouTube просто чудово, в деяких країнах є мільйони людей, які не можуть цього зробити, оскільки YouTube блокується їх урядом. Ось чому деяким з цих людей вдалося обійти Інтернет-обмеження своєї країни та отримати доступ до YouTube так само, як і інші користувачі, використовуючи VPN. Однак мова не йде про розблокування заблокованого доступу до YouTube за допомогою VPN. Йдеться про використання VPN для доступу до YouTube, незалежно від того, блокує ця країна цей веб-сайт чи ні. Ви спробували це?


Є багато цікавого, що ви можете отримати, просто увімкнувши свою віртуальну приватну мережу та перейшовши на найбільший веб-сайт потокового відео в Інтернеті, сховавши свою IP-адресу. Використовуючи IP-адресу, отриману від підключення VPN, на YouTube ви можете бачити багато речей, яких ви раніше не могли бачити. Ось 5 переваг, які ви отримуєте під час доступу до YouTube за допомогою віртуальної приватної мережі:

1. Ви можете переглянути сучасні відео з інших країн

У різних країнах є різні відео, які можна запропонувати на YouTube. Таким чином, відео, які мають тенденцію в одній країні, також відрізняються від відео, які мають тенденцію в інших країнах. Оскільки VPN дозволить вам перемикатися між країнами та використовувати IP-адресу з цієї країни, це означає, що ви можете переглянути тенденційні відео з інших країн. Ви можете побачити, що популярно в певних країнах і що там найбільш обговорюється. Це може дати вам багато нової інформації, яку дуже цікаво вивчити.

2. Ви можете переглянути певні відео, які зазвичай недоступні

Перегляд веб-сайту YouTube за допомогою іншої IP-адреси дозволить вам переглянути рекомендовані відео, які відрізняються від звичайних. Також є доступні для вас відео, які зазвичай недоступні. Насправді ваша домашня сторінка YouTube буде відрізнятися, і багато чого можна буде дізнатись просто переглянувши домашню сторінку. Крім того, якщо раніше ви не можете переглянути відео через обмеження регіону, ви зможете переглядати таке відео без проблем.

3. Ви можете підписатися на Преміум-сервіси YouTube

Є кілька преміум-сервісів YouTube, які наразі доступні лише для певних країн. Ці послуги зазвичай не пропонуються в інших країнах, і зазвичай вони невідомі або приховані від користувачів з інших країн. Але, активувавши віртуальну приватну мережу та звернувшись до YouTube за допомогою IP-адреси країни, яка має право на такі преміальні послуги, ви можете побачити їх пропозиції та навіть підписатися на ці послуги. Таким чином, ви можете насолоджуватися цим потоковим сервісом, як ніколи.

4. Ви можете дивитись музичні відео Vevo на YouTube

Музичні відеоролики Vevo доступні на YouTube, і вони містять музичні відео різних виконавців з усього світу. Ці відео, як правило, викликають популярність певних артистів, оскільки ці відео дуже швидко можуть перейти до вірусного характеру. Хороша річ у музичних відеороликах Vevo – це те, що це оригінальні музичні відеоролики, випущені відповідними виконавцями або звукозаписні звукозаписи з високою якістю зображення та звуку. Погано в тому, що він може бути недоступним у вашій країні. Іншими словами, хоча ви маєте доступ до YouTube, ви можете не мати доступу до музичних відеокліпів Vevo. Використовуючи підключення VPN, ви зможете отримувати доступ до музичних відеокліпів Vevo, як і інші користувачі, і насолоджуватися улюбленою музикою в будь-який час, коли вам захочеться.

5. Ви можете обійти блокування YouTube у вашій країні

Це найважливіший момент. Якщо ви живете в країні, яка не дозволяє вам отримувати доступ до YouTube та багатьох інших веб-сайтів, віртуальна приватна мережа може просто розблокувати такі обмеження та дозволити вам насолоджуватися цим веб-сайтом для потокового перегляду відео до вмісту вашого серця. Мало того, ви також зможете розблокувати багато інших веб-сайтів, які блокуються урядом у вашій країні. Таким чином, вам не потрібно пропускати чудовий YouTube, який є найкращим і найбільшим сервісом потокового відео в Інтернеті.

Це 5 переваг, які ви отримуєте під час доступу до YouTube за допомогою віртуальної приватної мережі. VPN дозволить вам насолоджуватися різними типами відео, які може запропонувати цей веб-сайт. Це також дозволить вам дізнатися багато про те, що популярно в інших країнах, а також нові підбірки відео, які слід переглянути, виходячи з рекомендацій кожної країни. Коротше кажучи, ви можете насолоджуватися повною мережею YouTube просто, використовуючи VPN-з’єднання.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map