5 Переваги Opera VPN і чому це найкращий безкоштовний VPN для використання

Opera – один з небагатьох браузерів, якими ви можете користуватися для доступу в Інтернет анонімно. Це відбувається тому, що серед багатьох основних браузерів Opera була тією, яка надає користувачам вільний доступ до своєї послуги віртуальної приватної мережі, яка називається Opera VPN, яку користувачі можуть активувати через меню Налаштування. Ця функція інтегрованого приватного підключення можлива після того, як компанія, яка стоїть за браузером Opera, придбала досить відому компанію VPN за кілька років до цього. Найкраще, що Opera надає своїм користувачам доступ до віртуальної приватної мережі безкоштовно, без обмежень.


Маючи сотні чи навіть тисячі безкоштовних VPN-сервісів, доступних у всьому світі, Opera VPN виділяється з натовпу, пропонуючи безкоштовний сервіс віртуального приватного підключення, який є простим у використанні та доступним для всіх. Немає обмежень у обмеженні пропускної здатності, якими користувачі можуть скористатись сервісом, а також є різні інші переваги, які вони можуть отримати. Якщо ви не хочете платити за послугу VPN, це, безумовно, вам слід використовувати. Ось 5 переваг Opera VPN і чому найкраще використовувати безкоштовну VPN:

1. Він інтегрований із браузером

Якщо ви користувач браузера Opera і використовуєте цей браузер як основний браузер для доступу до Інтернету, вам не потрібно встановлювати додатки, щоб мати змогу користуватися послугою VPN, яка постачається разом із ним. Ви просто активуєте приватне з’єднання в налаштуваннях конфіденційності у веб-переглядачі, і це вам добре зробити. Віртуальна приватна мережа вже вбудована в браузер, і ви також можете легко налаштувати її через інтерфейс браузера. Таким чином, на відміну від інших безкоштовних сервісів, які вимагають встановити додаткове програмне забезпечення або додатковий додаток, ви можете просто скористатися Opera VPN поза коробкою.

2. Походить від авторитетної компанії

Opera є авторитетною компанією, і вона вже не одне десятиліття стає одним з найкращих розробників браузерів з хорошими послужними послугами. Насправді це один з основних браузерів, який завжди зберігає конфіденційність користувача як одну з головних його цілей. Інтеграція VPN-з’єднання всередині браузера здійснюється відповідно до їх політики конфіденційності, а також їх цілей обслуговування. Вони дійсно хочуть зробити Інтернет найбезпечнішим місцем для своїх користувачів, щоб досліджувати та посилювати захист конфіденційності в Інтернеті через VPN-з’єднання..

3. Межі пропускної здатності взагалі відсутні

Більшість безкоштовних VPN-сервісів там запропонують вам приватне з’єднання з обмеженою пропускною здатністю, яку вони щомісяця виділяють для користувачів. Щойно ви використаєте всю виділену пропускну здатність протягом місяця, вам доведеться почекати ще один місяць, щоб отримати ще одну безкоштовну квоту пропускної здатності для приватного з’єднання. Або якщо ви не хочете чекати наступного місяця, ви можете придбати преміальний план підписки, який вони пропонують. Це не так з Opera VPN. Це віртуальне приватне з’єднання на основі браузера пропонує своїм користувачам необмежене приватне з’єднання, яким вони можуть користуватися без будь-яких обмежень чи обмежень.

4. Послуга є переважно стабільною та надійною

Знову ж таки, оскільки функція VPN, яка інтегрується в браузер, походить від досить відомої та авторитетної послуги VPN, яку було придбано Opera декількома роками раніше, це означає, що послуга здебільшого стабільна і надійна у використанні. На відміну від інших безкоштовних VPN-сервісів, які ви можете знайти на ринку сьогодні, ви рідко відчуєте будь-яку проблему з підключенням до служби VPN Opera. Незважаючи на те, що у вас може виникнути проблема з підключенням, вам просто потрібно перезапустити браузер, і проблема зазвичай вирішується негайно.

5. Він не продає ваші приватні дані

Opera VPN зобов’язаний зберігати безпеку та конфіденційність користувача як головну проблему, оскільки вони вірять у безпечний, безкоштовний та відкритий Інтернет. Як і інші неприбуткові веб-переглядачі, які надають своїм браузерам спосіб користувачеві отримати повну конфіденційність та безпеку в Інтернеті, це те, що Opera намагається робити вже роками. Таким чином, вони не використовують свою VPN функцію для продажу приватних даних своїх користувачів, а насправді вона використовується для того, щоб ще більше захистити їх дані. Це ще одна перевага, яка робить Opera VPN одним з найкращих безкоштовних сервісів, якими ви можете користуватися. Тож, якщо ви хочете отримати повну безпеку та конфіденційність під час перегляду з Opera, не забудьте активувати цю маленьку функцію в налаштуваннях конфіденційності..

Ось які переваги Opera VPN, і чому це найкращий безкоштовний VPN у використанні. Ви можете знайти численні безкоштовні послуги приватного зв’язку там, але саме на це можна покластися.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map