5 Переваги використання статичної IP-адреси у підключенні VPN

Існує два типи IP-адреси, які можна використовувати в мережевому з’єднанні. Перший – це статичний IP, а другий – динамічний IP. Це теж саме, коли ви використовуєте VPN-з’єднання. Він пропонує як статичний, так і динамічний IP. Статичний IP – це IP-адреса, яка вам постійно призначається, і ви використовуєте ту саму IP-адресу незалежно від того, скільки разів ви оновлювали з’єднання. З іншого боку, динамічний IP – це IP-адреса, яка постійно змінюється щоразу, коли ви оновлюєте приватне з’єднання.


Є і переваги, і недоліки як статичної, так і динамічної IP-адреси. Однак у приватному зв’язку краще використовувати статичну IP-адресу, оскільки це може принести вам багато переваг, які динамічний або спільний IP не може вам надати. Є деякі VPN-сервіси, які дозволяють використовувати статичну IP-адресу за додаткову ціну на місяць або на рік. Ось 5 переваг використання статичної IP-адреси у вашому VPN-з’єднанні:

1. Він не перебуває у чорному списку різними онлайн-сервісами

Більшість динамічних або спільних IP-адрес, які використовуються на різних серверах VPN, використовували різні типи людей. Деякі користувачі цих VPN-сервісів можуть використовувати своє приватне підключення для законної онлайн-діяльності, а інші можуть використовувати її для незаконних дій. Оскільки багато людей одночасно використовують один і той самий IP, ви не знаєте, хто з них використовує добро, а хто – для поганого. Як результат, багато з цих спільних IP-адрес отримують чорний список різними онлайн-сервісами, не дозволяючи вам отримувати доступ до їх вмісту. Зі статичною IP-адресою ця проблема не виникне, оскільки ви єдиний, хто використовує IP-адресу.

2. Буде вважатись законною IP-адресою для обмежених географічних послуг

Багато веб-служб там відмовляться обробляти ваші запити, якщо ви використовуєте IP-адресу в чорному списку, оскільки це може становити загрозу для їхніх онлайн-сервісів. Це пояснюється тим, що багато з цих спільних адрес використовуються для запуску DDoS-атак на ці служби, а також для розсилки різних типів загроз для зриву служб. Ось чому багато інтернет-сервісів матимуть справу лише з користувачами, які мають статичну IP-адресу, оскільки вважають їх законними та надійними. Статична IP-адреса, яку ви отримаєте, буде очищена від будь-якої поганої репутації, оскільки вона буде призначена вам свіжою постачальником VPN.

3. Ви точно знаєте, як використовується ця IP-адреса

Коли ви використовуєте статичну IP-адресу, ви точно знаєте, як ви її використовуєте, тому що для вас призначений єдиний користувач. Якщо він коли-небудь отримує чорний список від деяких служб, це, безумовно, тому, що ви використовуєте його для поганих цілей. Використовуючи виділений IP-адресу, ви можете керувати та керувати своїм приватним зв’язком ще краще, оскільки ви ним керуєте самостійно і ділитесь ним ні з ким. Це на відміну від використання спільної IP-адреси, у якій ви не маєте ніякого контролю над її використанням.

4. За допомогою нього можна обійти будь-яку цензуру чи обмеження

Існує багато випадків, коли користувачі не можуть обійти певну цензуру в своїх країнах, хоча і за допомогою приватного з’єднання для доступу до цензурованих веб-сайтів. Зазвичай це пов’язано з тим, що їх IP-адресу заборонено в обслуговуванні, що не дозволяє їм отримувати доступ до вмісту там. Незалежно від того, використовуєте ви приватне з’єднання, ви не зможете отримати доступ до обмеженого або цензурованого вмісту, якщо ваша приватна IP-адреса заборонена. Ось чому бажаний спеціалізований IP, оскільки він чистий від будь-якого типу заборони чи чорного списку, що дозволяє вам отримувати доступ до будь-яких цензурованих чи обмежених веб-сайтів.

5. Ви можете використовувати його для різних безпечних заходів в Інтернеті без будь-яких ризиків

З виділеним IP-адресою ви матимете постійну IP-адресу для свого з’єднання, що дозволяє вам здійснювати різні інтернет-дії, які потребують більш високого захисту безпеки. Оскільки вас вважатимуть законним та надійним користувачем, який належить до вашої країни призначення (залежно від місця розташування сервера, який ви вибрали), у вас не виникне жодних проблем із доступом до різних важких для безпеки веб-сайтів, таких як банківські та торгові веб-сайти, використовуючи цей IP адреса. Не буде ризику блокування вашої IP-адреси веб-сайтами або будь-яких інших ризиків для безпеки, які зазвичай асоціюються із спільним IP-адресою.

Це переваги використання статичної IP-адреси у вашому VPN-з’єднанні. Хоча це може зажадати додаткових інвестицій з вашого боку, використання статичної IP-адреси забезпечить вам більше комфорту, конфіденційності та безпеки під час перегляду Інтернету за допомогою приватного підключення.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map