5 порад для безпечного завантаження та встановлення програмного забезпечення, не ризикуючи безпекою в Інтернеті

Що стосується безпеки та конфіденційності в Інтернеті, ви повинні розуміти, що більшість загроз, які можуть спричинити будь-який ризик загрози вашому пристрою, зазвичай походять від вашої активності веб-перегляду. Так, більшість загроз, таких як віруси та зловмисне програмне забезпечення, які можуть заразити вашу систему, зазвичай надходять із програм, які ви встановлюєте в Інтернеті. Ось чому рекомендується повністю зрозуміти програми, які ви збираєтесь інсталювати, перш ніж це спричинить вам проблеми пізніше. Крім того, більшість шкідливих програм встановлюється у вашій системі без вашого відома, і вони можуть надходити з різних шкідливих веб-сайтів в Інтернеті.


Щоб увімкнути свою конфіденційність та безпеку в Інтернеті, ви повинні бути пильними в тому, що ви робите в Інтернеті. Сюди входить ознайомлення з посиланнями, які ви натискаєте в Інтернеті, програмами, які ви завантажуєте, веб-сайтами, які ви відвідуєте, статусом безпеки кожного веб-сайту, який ви відвідуєте, тощо. Не знаючи про власну діяльність в Інтернеті, ви можете зіткнутися з деякими загрозами, небезпечними для вашої конфіденційності в Інтернеті, без вашого відома, що може принести вам справді погані наслідки. Ось 5 порад щодо завантаження та встановлення програмного забезпечення, не ризикуючи безпекою в Інтернеті:

1. Завантажуйте програмне забезпечення лише з офіційного веб-сайту продавця / видавця

Існує безліч сторонніх веб-сайтів, які надають вам інсталяторів програмного забезпечення. Дія цих веб-сайтів полягає в тому, що вони перераховують все програмне забезпечення, доступне на кожній платформі з декількох категорій. Вони нададуть вам посилання для завантаження до встановлення програм через різні дзеркала. Ці веб-сайти, хоча ви можете використовувати його як своєрідний ярлик для пошуку будь-якої програми, яка вам потрібна, вам не рекомендується використовувати. Це пов’язано з тим, що більшість встановників вбудовані в рекламу різних типів, які встановлюють додаткові програми до вашої системи, якщо ви не дотримуєтесь уважно кроків із встановлення. Ось чому завжди рекомендується завантажувати програмне забезпечення, яке вам потрібно лише з офіційного веб-сайту продавця чи видавця.

2. Завжди видаляйте будь-яке програмне забезпечення, яке автоматично завантажується на ваш пристрій

Це часто трапляється, коли ви відвідуєте шкідливі веб-сайти в Інтернеті. Ці веб-сайти зазвичай надсилають свої шкідливі програми безпосередньо на вашу машину в момент відвідування веб-сайту. Ви побачите це на сторінці завантаження браузера. Щоразу, коли ви відвідуєте подібні веб-сайти, воно автоматично завантажує програмне забезпечення без вашого дозволу, і програма майже завжди є шкідливим типом. Ви можете випадково натрапити на ці шкідливі веб-сайти, коли натискаєте на випадкові посилання в Інтернеті, які також приносять вам кілька спливаючих оголошень. Коли це станеться, завжди видаляйте додаток, яке автоматично завантажується на ваш пристрій, не даючи йому можливості встановитись на вашому пристрої.

3. Не завантажуйте жодного типу зламаних або зламаних програм

Можливо, вам знадобиться програма, яка коштує вам сотні доларів, але замість того, щоб платити за ціну програмного забезпечення, можливо, ви захочете завантажити її незаконно. Таким чином, ви спробуєте знайти деякі веб-сайти, які забезпечують незаконне завантаження програмного забезпечення разом з тріщиною або злому для нього, щоб обійти ліцензію на програмне забезпечення. Ось річ Перш за все, це називається піратством, і це незаконно. По-друге, програма, яка включає в себе будь-який тип зламування або злому, майже напевно є шкідливою програмою. Під час його запуску ви ризикуєте встановити шкідливий код у вашій системі. У свою чергу, ці коди можуть бути дуже небезпечними для вашої безпеки в Інтернеті та конфіденційності, оскільки вони, як правило, порушують вашу систему та надсилають їй шкідливі команди. Тож вам краще триматися подалі від такого типу програмного забезпечення.

4. Дуже обережно виконайте кроки встановлення

Завантажуючи інсталятор програмного забезпечення навіть з офіційного веб-сайту, не просто бездумно клацніть на наступному, наступному та наступному. Вам слід дуже обережно виконувати кроки встановлення, оскільки поганий постачальник програмного забезпечення може вставити зловмисне програмне забезпечення чи рекламне програмне забезпечення у свій інсталятор. Якщо ви просто бездумно натискаєте наступний, наступний та наступний, це означає, що ви погоджуєтесь встановлювати таке зловмисне програмне забезпечення разом із програмою. Отже, будьте в курсі того, що ви робите, встановлюючи додаток. Не забудьте позначити будь-яку опцію, яка дозволяє встановлювати будь-які додаткові програми, які вам не потрібні чи потрібні.

5. Не встановлюйте додаткового програмного забезпечення, яке вбудоване в інсталяцію програмного забезпечення

Будь-яка додаткова програма, яка встановлюється разом із вашим інсталяцією програмного забезпечення, може бути рекламним або будь-яким іншим типом шкідливого програмного забезпечення. Ці додаткові програми можуть включати додатки, панелі інструментів або навіть антивірусне програмне забезпечення. Якщо це не основне встановлене програмне забезпечення, слід вимкнути опцію установки додаткового програмного забезпечення. Це тому, що є багато випадків, коли безпека та конфіденційність користувача стають порушеними через встановлення цих невідомих програм у комплекті з основним програмним забезпеченням, яке вони завантажили на свій пристрій.

Це 5 порад щодо завантаження та встановлення програмного забезпечення, не ризикуючи безпекою в Інтернеті. Завжди краще провести деякі дослідження, перш ніж ви вирішите використовувати певне програмне забезпечення, оскільки, швидше за все, буде рекомендована пропозиція користувачів щодо такого типу програмного забезпечення. Якщо ви встановите невідоме програмне забезпечення, ви ризикуєте своєю власною безпекою та конфіденційністю в Інтернеті, якщо ви не будете уважні до цього.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map