5 порад, щоб вибрати найкращу службу VPN для активності спільного використання файлів P2P

Обмін файлами P2P або торрент-торрент зазвичай є одним із речей, яких намагаються уникати багато постачальників послуг VPN. Це тому, що не тільки ця діяльність належить до сірої зони Інтернету, вона також може вичерпати наявні у них ресурси. Під час здійснення спільної роботи з файлами P2P вам потрібно постійно включати з’єднання, і передача даних буде постійно працювати, завантажувати та завантажувати дані. Це причина, що не всі провайдери VPN пропонують функцію торрента у своїх послугах.


Насправді лише найвищий клас VPN-послуг матиме сміливість запропонувати користувачам можливість здійснювати торрент-дії, оскільки це частина прав користувача на користування Інтернетом, як вони хочуть. Оскільки існує не так багато сервісів, які надають функцію торрентінга для їх приватного зв’язку, вибирати між ними потрібно дуже ретельно. Ось 5 порад щодо вибору найкращої послуги VPN для спільної роботи з файлами P2P:

1. Переконайтесь, що він не контролює ваші дані

Це важливо, тому що не всі країни дозволять вам здійснювати обмін файлами P2P, оскільки деякі країни вважають це незаконним. Ось чому ви повинні вибрати приватне з’єднання, яке не контролює ваші дані. Ви не хочете, щоб ваш постачальник послуг VPN контролював вас просто тому, що це ваші права залишатися анонімними та приватними в Інтернеті, і ви відповідаєте за використання свого інтернет-трафіку відповідно до ваших потреб. Виберіть службу VPN, яка не пропонує політики ведення журналів, щоб дозволити повністю анонімні дії торрентів.

2. Він повинен мати спільну приватну IP-адресу

Загальну приватну IP-адресу важко відстежувати, оскільки ви використовуєте IP-адресу, якою користуються інші користувачі VPN. Таким чином, незважаючи на те, що комусь вдалося відстежити вашу IP-адресу, вони прийдуть до висновку, що таку IP-адресу використовують декілька користувачів одночасно. Коли ви займаєтесь торрент-діями, спільна IP-адреса корисна для розмивання вашого онлайн-сліду та унеможливлення третіх сторін відстежувати вашу спільну приватну IP-адресу на вашому пристрої.

3. Потрібно мати спеціальні сервери для торрентінгу

Оскільки для активності спільного використання файлів P2P потрібно використовувати багато мережевих ресурсів з приватних серверів, постачальнику послуг VPN необхідно мати деякі спеціальні сервери, призначені для торрентінгу. Це характерно для різних авторитетних постачальників послуг, оскільки вони не хочуть змішувати звичайний трафік із поточним потоком для своїх користувачів. Зазвичай, використовуючи торрент-сервери, ви зможете отримати кращу загальну продуктивність, оскільки ці сервери були оптимізовані для спільного використання файлів P2P.

4. Переконайтесь, що він пропонує швидку та необмежену пропускну здатність

Під час торрентінгу вам потрібно мати приватне з’єднання, яке може забезпечити найкращу швидкість, яку ви можете отримати. Це тому, що швидкість важлива при завантаженні та завантаженні через мережу спільного використання файлів P2P. Ви не хочете витрачати багато часу в очікуванні просто на завантаження певного файлу з невеликим розміром файлу. Вам також потрібно скористатися послугою приватного підключення, яка пропонує необмежену пропускну здатність, оскільки ви будете постійно включати передачу даних, особливо якщо ви робите багато посіву для різних торрентів. Поєднання швидкої швидкості та необмеженої пропускної здатності повинно забезпечити вам найкращий комфорт у вашій діяльності з обміну файлами P2P.

5. Він повинен мати функцію автоматичного вимикача

Коли ви займаєтесь торрентійською діяльністю, вам важливо постійно приховувати свою IP-адресу, оскільки ви не хочете, щоб будь-яка третя сторона розкривала свою справжню особу. Ви не хочете, щоб ваш Інтернет-провайдер чи уряд контролювали і відслідковували, і, як ви знайшли, використовуєте мережу спільного використання файлів P2P у своєму зв’язку. Отже, важлива для вас функція автоматичного вимикача, щоб зберегти вашу IP-адресу прихованою від сторонніх осіб. Якщо у вас виникають будь-які перебої в приватному з’єднанні, функція перемикання kill дозволить вам запобігти будь-якій IP-адресі або витоку DNS, що може статися через падіння з’єднання. Таким чином, ви залишатиметесь анонімними у своїй торрентійській діяльності.

Ось такі поради вибрати найкращий VPN-сервіс для спільної роботи з файлами P2P. Незалежно від того, чи заборонено торрент у вашій країні, вам завжди краще зберігати торрентійську діяльність у сторонніх сторонах. Використовуючи поважну службу VPN, яка дозволяє активізувати обмін файлами P2P, ви можете завантажувати та завантажувати файли через мережу P2P, не турбуючись про будь-яку активність відстеження та моніторингу сторонніх сторін.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map