5 причин, чому DuckDuckGo – найкраща пошукова система для використання у 2018 році

У епоху, коли Google домінує майже над усім у цифровому житті кожного, люди нормально відчувають потребу в освіженні. Не тому, що Google нудний, а тому, що всі технічні компанії, які збирають дані від користувачів, Google, мабуть, та, яка збирає найбільше даних. Таким чином, він може знати все про вас краще, ніж ви знаєте все про себе.


Google стартував як платформа пошукової системи, і коли люди користуються цією платформою, все реєструється на серверах Google. Це означає, що всі ваші дані пошуку, а також усі продукти, які ви використовуєте з логотипом Google, все реєструються під вашим іменем або обліковим записом. Це може бути хорошим способом зробити все легким та практичним для користувачів. Однак це не гарний спосіб забезпечити безпеку конфіденційності в Інтернеті. Ось чому DuckDuckGo може бути найкращою пошуковою системою у 2018 році. Ось 5 причин, чому DuckDuckGo – найкраща пошукова система, яка використовується у 2018 році:

1. Це повністю приватне користування

Однією з причин DuckDuckGo є гарною альтернативою Google є її прихильність до конфіденційності користувача. Це пошукова система, яка створена як рішення для користувачів, які відчувають, що Google серйозно проник у їхню конфіденційність в Інтернеті. Таким чином, ця альтернатива пошукової системи пропонує громадськості спосіб пошуку та дослідження в Інтернеті без відстеження.

Поки Google відстежує все, що ви робите на своїй платформі пошукової системи, DuckDuckGo взагалі нічого не відстежує. Він повністю приватний, і є абсолютно безпечним та безпечним у використанні.

2. Він взагалі не реєструє ваші дані

Окрім пошукової системи, Google пропонує безліч супутніх цифрових продуктів, якими користувачі можуть безкоштовно користуватися лише одним обліковим записом. Він також володіє операційною системою Android, яка є мобільною ОС, яка працює на більшості смартфонів сьогодні.

Погана новина полягає в тому, що ця компанія відстежує все, що ви робите зі своїми продуктами, і вона регулярно реєструє ваші дані. Він збирає масові дані від користувачів і використовує їх головним чином для ведення свого рекламного бізнесу. З DuckDuckGo все навпаки. Ця альтернативна пошукова система взагалі не реєструє ваші дані.

3. Ви повністю контролюєте свої дані

DuckDuckGo надає користувачам можливість повністю контролювати свої дані. Це означає, що ви не турбуєтесь про те, що ваші дані будуть викрадені на цій платформі пошукової системи, оскільки ви точно знаєте, які дані збираються, і ви можете контролювати, як дані збираються..

Компанія, що стоїть за цією альтернативною пошуковою системою, надає користувачам повний контроль над своїми даними. Насправді, оскільки він не збирає жодних особистих даних від користувачів, вам не потрібно турбуватися про налаштування налаштувань конфіденційності на цій платформі, тому що їх немає для підключення. Ви просто використовуєте платформу пошукової системи анонімно, не переживаючи, що вас відстежують «великі брати».

4. Він не продає ваші дані третім сторонам

Однією з причин того, що DuckDuckGo не збирає будь-який тип даних від користувачів, є те, що у нього немає рекламної платформи, щоб заробляти гроші. Що стосується Google, вони збирають дані користувача, оскільки вони хочуть персоналізувати рекламу для своїх користувачів, і компанія пропонує такі дані своїм рекламодавцям..

DuckDuckGo цього не робить, це означає, що ваші дані завжди безпечні за допомогою цієї альтернативної платформи пошукової системи. Ваші дані не продаватимуться третім сторонам, і вони навіть не показують персоналізовану рекламу користувачам.

5. У ньому не відображаються будь-які персоналізовані оголошення

Ця платформа пошукової системи все ще заробляє гроші за рахунок рекламних та партнерських надходжень, але без відстеження та реєстрації даних користувачів. Отже, якщо ви шукаєте певний продукт через DuckDuckGo, компанія може заробляти гроші з доходу партнерів, але для цього не потрібно відстежувати вас..

На відміну від Google, який намагається відображати персоналізовану рекламу та рекомендації для кожного користувача, DuckDuckGo просто заробляє гроші на рекламі по-різному. Альтернативна пошукова система просто використовує трафік, що надходить від користувачів, і спрямовує їх до відповідних рекламодавців, не знаючи про особу та уподобання кожного користувача.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map