5 причин, чому хакери не можуть зламати ваш приватний зв’язок

Чому VPN продається як спосіб для захисту вашої конфіденційності в Інтернеті? Як віртуальне приватне з’єднання, яке ви використовуєте, може запобігти вам будь-які можливі хакерські атаки? Це питання, які ви можете мати на увазі перед підпискою на будь-яку хорошу VPN-послугу. Ви можете подумати, що ваш регулярний зв’язок достатньо хороший, щоб захистити вас, оскільки поки що у вас немає проблем із зв’язком. Ви також можете подумати, що більшість авторитетних веб-сайтів так чи інакше мають свою систему шифрування, тому вам не потрібно використовувати будь-яке приватне з’єднання, щоб додати більше шифрування до вашої мережі..


Якщо ви так думаєте, вам, можливо, доведеться подумати ще раз. Це тому, що хакери не обирають і не вибирають своїх цілей, особливо коли вони роблять масові атаки на різні клієнтські комп’ютери. Звичайно, вони можуть бути прискіпливими, коли обирають великі цілі, такі як корпорації. Але, якщо мова йде про дрібні злочинні злочини, такі як крадіжка паролів, крадіжка файлів із хмарного сховища, викрадення ваших облікових записів соціальних медіа тощо, хакери зовсім не прискіпливі. Отже, вони можуть прийти до вас у будь-який час.

Однак вони нічого не можуть зробити, коли ваше мережеве з’єднання захищено VPN. Ось 5 причин, через які хакери не можуть зламати ваше приватне з’єднання:

1. Ваша реальна IP-адреса замаскована і прихована

Основна функція VPN – приховати та замаскувати вашу IP-адресу. Отже, замість того, щоб показувати свою реальну IP-адресу громадськості та веб-сайтам, які ви відвідуєте, ви показуєте приватну IP-адресу. Хороша річ щодо приватної IP-адреси в VPN – це те, що ви можете вибрати місце розташування виходячи зі своїх уподобань. Ви можете вибрати приватну IP-адресу, яка знаходиться у США, Великобританії, Канаді, Австралії, Сінгапурі та інших країнах, залежно від розташування сервера, наданого постачальником послуг VPN..

Оскільки ваша реальна IP-адреса замаскована і прихована, будь-які веб-сайти, які ви відвідуєте, розпізнають лише вашу приватну IP-адресу. Це також стосується будь-якої третьої сторони, яка намагається відстежити вас, включаючи хакерів.

2. Ваша вся мережа шифрується дуже складним алгоритмом

VPN – це не лише інструмент, за допомогою якого ви можете приховати або замаскувати свою IP-адресу, але це також інструмент, який можна використовувати для шифрування всієї вашої мережі. Встановлюючи на свій пристрій додаток VPN або програмне забезпечення, ви не просто встановлюєте невелику і незначну програму. Насправді ви створюєте інфраструктуру для свого пристрою, яка дозволяє захищати та шифрувати все мережеве з’єднання, яке ви використовуєте.

За допомогою цього шифрування додаток або програмне забезпечення VPN створить кілька шарів захисту та конфіденційності для вашого з’єднання. Якщо віртуальне приватне з’єднання має додаткові засоби захисту, такі як антивірус або брандмауер, це буде ще краще. Шари шифрування вашої мережі – це те, що не дозволяє хакерам порушити її.

3. Можуть зайняти роки, щоб хакери прорвалися у ваше VPN-з’єднання

Навіть якщо хакери настільки налаштовані на злом у вашому приватному зв’язку, і вони настільки наполегливі, він може зайняти роки, щоб вони перервалися у ваш приватний зв’язок. Алгоритм занадто складний, щоб звичайні хакери зламалися всього за кілька хвилин. Це особливо справедливо, якщо VPN має 256-бітове шифрування або більше. Це зробить майже неможливим втручання хакерів у вашу систему.

Алгоритм приватного з’єднання просто занадто складний, щоб хто-небудь міг замислитися. Навіть сама компанія VPN не в змозі відстежувати або зламати власних користувачів після входу в приватну мережу.

4. Ваша IP-адреса постійно змінюється

Однією важливою особливістю, яку ви можете отримати як VPN-користувач, є можливість вибору приватних серверів відповідно до ваших уподобань. Більшість сервісів віртуальної приватної мережі не дають жодних обмежень для переключення між різними серверами. Таким чином, ви можете легко перейти з приватного сервера в США на інший сервер у Великобританії лише одним клацанням миші.

Це збентежить хакерів, оскільки, як тільки вони знайдуть вашу приватну адресу сервера, ви зможете легко переключити її на іншу адресу, і вони втратять ваш шлях. Це прекрасний спосіб негайно зникнути з радару хакера.

5. Приватні адреси IP неможливо відстежувати

Людей, які використовують приватні IP-адреси по всьому світу, є безліч. Ваша приватна IP-адреса може використовуватися не тільки ви, але також може бути надана і іншим користувачам. Отже, у зв’язку з цим приватні IP-адреси неможливо відстежити. Неможливо визначити точного користувача, який робить щось в Інтернеті, використовуючи приватну адресу, оскільки це може бути будь-хто.

Ось чому використання приватної IP-адреси може справді зробити вашу інтернет-активність захищеною та анонімною, а також хакери не можуть порушити ваше VPN-з’єднання..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map