5 причин, чому одноразовий обліковий запис електронної пошти може захистити вашу конфіденційність в Інтернеті

Більшість людей може не бути знайомою з річчю, що називається одноразовим обліковим записом електронної пошти. Однак такий тип електронної пошти існує, і він може забезпечити кращу конфіденційність, якщо ви знаєте, як ним користуватися. Порівняно зі звичайним обліковим записом електронної пошти, одноразовий обліковий запис електронної пошти – це тип електронної адреси, який можна використовувати лише один раз, і ви можете викинути його після використання. Отже, це тимчасова адреса електронної пошти, яку ви можете використовувати, якщо хочете надіслати будь-яке приватне повідомлення іншим людям без необхідності викривати вашу особисту інформацію.


У вашій онлайн-діяльності буде багато випадків, коли від вас вимагатимуть передавати свою електронну пошту третій стороні для різних цілей. Це може бути з метою завантаження програмного забезпечення, підписки на розсилку, ведення розмови з незнайомцем, покупки та продажу тощо. У таких випадках вам не потрібно видавати свою основну адресу електронної пошти, особливо якщо вам потрібно спілкуватися з такими третіми сторонами лише один раз. Одноразова електронна адреса більше підходить для таких ситуацій. Крім того, є поважні причини, чому ви повинні почати використовувати цей тип облікового запису електронної пошти, якщо ви так сильно піклуєтесь про свою конфіденційність в Інтернеті. Ось 5 причин, через які одноразовий обліковий запис електронної пошти може захистити вашу конфіденційність в Інтернеті:

1. Захистіть свою ідентифікаційну інформацію в Інтернеті

Перш за все, використовуючи одноразовий обліковий запис електронної пошти, ви можете легко та зручно приховати свою особу в Інтернеті. Якщо ви не хочете, щоб інші люди знали про вас, ви можете використовувати цей тип облікового запису, оскільки ви можете захистити свою особу та зробити свою розмову приватною. Це корисно, особливо якщо ви маєте справу з компаніями, які запитують вашу електронну адресу в маркетингових цілях. У цьому випадку ви можете використовувати одноразову адресу і уникати будь-яких маркетингових повідомлень, які можуть бути надіслані на вашу адресу пізніше. Це також вигідно, коли ви використовуєте цю адресу для спілкування з незнайомцями в Інтернеті.

2. Уникайте спілкування зі спам-повідомленнями

Спам-повідомлення можуть неприємно боротися, оскільки ці повідомлення продовжують наповнювати вашу вхідну скриньку непотрібними та часто небезпечними посиланнями. Щоб уникнути отримання спам-повідомлень, вам потрібно припинити ділитися вашою основною адресою електронної пошти з іншими сторонніми особами, особливо з тими, які ви не знаєте добре. Якщо ви легко даєте свої повідомлення іншим третім сторонам, особливо людям або компаніям, яких ви не знаєте, ці треті сторони можуть продати вашу адресу іншим третім сторонам, щоб вони могли включити вас у свій список спаму. З одноразовою адресою можна взагалі уникнути спам-повідомлень.

3. Він не реєструє вашу IP-адресу

Практично всі постачальники одноразових облікових записів електронної пошти дозволяють зберігати тимчасові повідомлення без реєстрації IP-адреси. Пам’ятайте, що ваша IP-адреса містить дуже чутливу інформацію щодо вашого місцезнаходження та вашого пристрою. Якщо ви повідомлите кому-небудь вашу IP-адресу, ви потенційно можете безкоштовно надати свою особисту інформацію. З одноразовим обліковим записом, який не реєструє вашу IP-адресу, вам не потрібно турбуватися про те, хто знає вашу IP-адресу в Інтернеті. Також краще, якщо ви використовуєте цей тип тимчасового облікового запису з активною VPN, щоб зробити його ще більш приватним для вас.

4. Усі повідомлення видаляються після певного періоду

Призначення папки “Вхідні” одноразового використання – зробити це можливим для використання ним у певні часові рамки перед тим, як викинути його. Усі повідомлення, які надходять до вашого тимчасового облікового запису, будуть видалені протягом певного періоду, як правило, за тиждень. Ось чому його називають тимчасовим обліковим записом електронної пошти. Таким чином, вам не потрібно турбуватися про те, щоб будь-яка третя сторона намагалася сканувати вашу папку “Вхідні” на предмет повідомлень чи розмов, які ви робили раніше. Він призначений для використання у вашому приватному спілкуванні.

5. Забороніть будь-якому веб-сайту продавати вашу особисту інформацію

На сьогоднішній день існує безліч веб-сайтів, які намагаються отримати більше грошей від своїх клієнтів чи відвідувачів, продаючи їх особисту інформацію. Це означає, що будь-яка інформація, яку ви надаєте для таких веб-сайтів, буде використовуватися як товар для цих веб-сайтів, щоб заробити більше грошей. Якщо ви надасте їм свою основну адресу електронної пошти разом із вашою особистою інформацією, а веб-сайт вирішить продати інформацію про вашу електронну адресу іншим третім сторонам, це буде для вас невигідним. Використовуючи одноразовий обліковий запис, це можливе порушення конфіденційності можна запобігти до того, як воно станеться.

Ось чому причини одноразового облікового запису електронної пошти можуть захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. Захист конфіденційності в Інтернеті може здійснюватися різними способами. Перший рекомендований метод – це використання віртуальної приватної мережі. Другий рекомендований метод – почати використовувати цей тип тимчасових облікових записів електронної пошти, щоб зберегти приватний та безпечний зв’язок у мережі.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map