5 речей, які вам потрібно знати про гео-обмеження та блокування регіону

Відомо, що VPN може обійти різні державні обмеження, включаючи обхід заблокованих або цензурованих веб-сайтів та доступ до вмісту з обмеженим географічним або регіональним значенням. Насправді більшість користувачів VPN використовують приватне з’єднання, щоб мати доступ до певних онлайн-сервісів, які доступні лише у певних країнах. Наприклад, для людей, які не можуть використовувати Netflix у своїй країні, вони можуть скористатись VPN для доступу до служби Netflix у США та трансляції фільмів та телепередач, які вони хочуть дивитись, не переїжджаючи в США..


Гео-обмеження дуже поширене в глобалізованому світі сьогодні. Оскільки багато компаній чи студій хочуть розповсюджувати свої фільми лише у певних регіонах, зазвичай блокування цього регіону застосовується для розважальних продуктів. Сюди входять фільми, відеоігри, телешоу та навіть певне обладнання. Ось 5 речей, які вам потрібно знати про гео-обмеження та блокування регіону:

1. Послуги, заблоковані регіоном, Дивіться вашу IP-адресу, щоб визначити своє місцезнаходження

Більшість онлайн-сервісів, які застосовують блокування регіонів на своєму веб-сайті чи в додатку, побачать трафік, що надходить на їх платформу, та проаналізують IP-адресу своїх користувачів. Визначаючи місцезнаходження користувача, вони побачать вашу IP-адресу та вирішать, дозволить вам отримати доступ до послуги чи ні. Наприклад, якщо ваша IP-адреса походить з Німеччини, і ви намагаєтесь отримати доступ до заблокованого регіону контенту з США, ви не можете цього зробити, оскільки вміст доступний лише для громадян США. Однак це не так, оскільки вони не підтвердять ваше громадянство, а натомість побачать лише IP-адресу тієї країни, яку ви використовуєте. Ось чому VPN можна використовувати для обходу гео обмеження легко.

2. Деякі служби VPN не можуть обійти певний географічний вміст

Хоча це правда, що VPN взагалі можна використовувати для обходу контенту, заблокованого регіоном в Інтернеті, це не завжди так. Деякі послуги VPN не можуть обійти певний гео-обмежений вміст з різних причин. Найпоширенішою причиною є те, що служба з обмеженими географічними можливостями повністю заборонила використовувати VPN, так що будь-який трафік, який надходить із приватного з’єднання, автоматично буде заблокований. Однак ця заборона може бути скасована, якщо ви використовуєте хороший сервіс VPN, який неможливо визначити як послугу приватного з’єднання. Таким чином, ви все ще можете отримати доступ до контенту, заблокованого регіоном, коли користуєтесь правильною службою VPN.

3. Веб-сайти, обмежені географією, можуть заборонити вашу приватну IP-адресу

Не дивуйтеся, намагаючись отримати доступ до географічних веб-сайтів за допомогою VPN, і ви дізналися, що вашу IP-адресу не можна використовувати для доступу до сайту. Це означає, що приватну IP-адресу було заборонено веб-сайтом або постачальником послуг, що унеможливлює ваше подальше просування. Єдиний спосіб подолати цю проблему – це змінити вашу приватну IP-адресу, змінивши розташування вашого сервера та спробувати підключитися знову. Або найгіршим сценарієм буде змінити службу VPN та використовувати іншого постачальника послуг, який не використовує заборонені IP-адреси для свого приватного підключення.

4. Використання виділеної приватної IP-адреси найкраще для доступу до контенту, заблокованого регіоном

У випадку, коли ви не можете отримати доступ до заблокованих регіонів веб-сайтів, використовуючи звичайну приватну IP-адресу, вам важливо спробувати використовувати виділену приватну IP-адресу. Це дозволить вирішити більшість проблем, пов’язаних із забороною VPN та IP-адреси, оскільки спеціальна IP-адреса дасть вам чисту IP-адресу, яку ви будете використовувати у вашому приватному з’єднанні, яку раніше заборонено жодною службою. Однак вам потрібно буде додати деякі витрати на оренду спеціальної IP-адреси, щомісяця чи щорічно, на додаток до поточної плати за підписку на VPN..

5. Ваші приватні IP-потреби повинні відповідати країні призначення

Незважаючи на те, що VPN-з’єднання може використовуватися для доступу до різних веб-сайтів, які заблоковані у певному регіоні, це не означає, що ви можете використовувати будь-яке місцезнаходження сервера для цього. Потрібно співставити приватний IP з країною призначення, щоб мати можливість отримувати доступ до вмісту, обмеженого регіоном. Іншими словами, якщо ви хочете отримати доступ до US Netflix, вам потрібно вибрати сервер США у вашій VPN. Якщо ви хочете отримати доступ до онлайн-сервісів у Великобританії, для цього вам потрібно вибрати сервер Великобританії.

Це те, що вам потрібно знати про обмеження географії та блокування регіону. Розуміючи ці умови, ви можете використовувати свою VPN, щоб обійти обмеження та уникнути будь-яких проблем, таких як заборона VPN, заборона IP-адреси тощо..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map