5 речей, які вам потрібно зробити після першого налаштування VPN

Якщо ви ще не знайомі з сервісами VPN і лише відкрили їх переваги для захисту та захисту своєї інтернет-активності, вам буде досить складно налаштувати VPN-з’єднання вперше, не кажучи вже про його правильне використання. Багато людей, особливо ті, хто не потребує технологій, просто розгубиться після встановлення програмного забезпечення VPN, і вони можуть не знати, що робити з ним після встановлення. Вони навіть не знають, що це робить.


Отже, якщо ви подібні, нічого не знати про VPN означає, що вам потрібно виконати кілька покрокових методів, щоб гарантувати правильне використання. Також вам слід дізнатися більше про VPN від постачальника послуг, яким ви користуєтесь, переглянувши їх веб-сайт та прочитавши їх поширені запитання або загальну інформацію. Ось 5 речей, які вам потрібно зробити після першого налаштування VPN:

1. Переконайтесь, що ваше інтернет-з’єднання активне

Зверніть увагу, що VPN – це не те саме, що постачальник послуг Інтернет або Інтернет. Деякі люди можуть плутати VPN з провайдером через подібні особливості між ними. Отже, перш ніж почати користуватися приватним з’єднанням, вам слід увімкнути підключення до Інтернету, як зазвичай. Переконайтеся, що з’єднання активне, і переконайтеся, що ви можете правильно підключитися до Інтернету. Це тому, що деякі люди можуть подумати, що VPN не працює, тоді як реально вони забули підключити свої пристрої до своєї Wi-Fi мережі або звичайного підключення до Інтернету..

2. Підключіться до VPN лише після активації підключення до Інтернету

Після того, як ви впевнені, що підключені до Інтернету, ви можете запустити програмне забезпечення VPN та підключитися до приватної мережі, натиснувши кнопку «Підключити». Після певного процесу підключення, ви зможете підключитися до одного з серверів, доступних для приватної мережі. Ви зможете побачити, до якого сервера ви підключені, подивившись прапор. Деякі загальні місця приватного сервера включають США, Канаду, Німеччину та Сінгапур. Залежно від вашого постачальника VPN, ви можете знайти більше серверів, які ви можете легко використовувати відповідно до ваших уподобань.

3. Виберіть сервер, який ви хочете використовувати

У програмному забезпеченні VPN зазвичай ви зможете вибирати оптимальне місце розташування сервера або окреме місце розташування сервера. Коли ви вибираєте опцію підключення до оптимального місця розташування сервера, програмне забезпечення вибирає сервер, виходячи зі швидкості вашого з’єднання, щоб ви могли отримати найкращу ефективність від VPN-з’єднання. Однак якщо ви віддаєте перевагу вибору місця розташування сервера вручну, ви завжди можете перемикатися між місцями сервера в програмному інтерфейсі. Пам’ятайте, що ви можете перемикатися між місцями серверів скільки завгодно. Однак вам потрібно забезпечити підключення до потрібного розташування сервера, перш ніж продовжувати сеанс перегляду.

4. Огляньте Інтернет за допомогою підключення VPN та перевірте свій IP-адресу, якщо це необхідно

Ви повинні мати можливість безпечно почати перегляд, коли ви підключитесь до з’єднання VPN через програмне забезпечення VPN. Однак для того, щоб ваш IP-код вже маскувався, слід перевірити своє IP-місцезнаходження в Інтернеті, відвідавши веб-сайт, який може перевірити вашу IP-адресу. Після того, як ви впевнені, що ваш IP вже замаскований до місця розташування сервера VPN, ви можете розпочати приватний перегляд Інтернету. Ви можете відвідувати веб-сайти, попередньо заблоковані урядом. Ви також можете передавати вміст, який раніше доступний лише для інших регіонів. Ви також можете безпечно робити онлайн-банкінг та покупок, не турбуючись про те, щоб їх контролював уряд.

5. Налаштуйте інші з’єднання VPN в інших пристроях

Якщо ви досить досвідчені у використанні програмного забезпечення VPN для робочого столу, можливо, вам настав час встановити інші VPN-з’єднання для інших пристроїв. Наприклад, якщо ви хочете налаштувати віртуальне приватне з’єднання для своїх мобільних пристроїв, ви можете завантажити мобільний додаток VPN з веб-сайту постачальника послуг та встановити додаток на своїх мобільних пристроях. Потім ви можете ввести своє ім’я користувача та пароль у програмі, щоб також можна було захистити ваше мобільне передавання даних. VPN також можна встановити в маршрутизаторах, залежно від підтримки вашого постачальника VPN. Якщо ви можете налаштувати VPN для свого маршрутизатора, ви також можете підключити інші пристрої з VPN, наприклад, ігрові консолі.

Це 5 речей, які вам потрібно зробити після першого налаштування VPN. Не забудьте дізнатися більше про ваше приватне з’єднання на офіційному веб-сайті постачальника VPN. Якщо у вас є проблеми, які ви хочете усунути, ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів компанії VPN, щоб отримати своєчасну допомогу щодо своїх проблем..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map