5 різних способів приховати ваш IP під час перегляду та зберігати анонімні Інтернет-дії

З ростом атак на кібербезпеку та загроз в Інтернеті в цей день і вік середнім користувачам мережі стає все важливішим захищати свою активність в Інтернеті безпечно та приватно. Один з найкращих способів зробити це – приховати свою IP-адресу під час перегляду. Використовуючи різні види послуг, ви можете це зробити досить легко. Після того, як ваша IP-адреса замаскована або прихована, ви можете анонімно переглядати Інтернет, і ваша діяльність веб-перегляду буде захищена та захищена.


Виявлення вашої реальної IP-адреси становитиме певні ризики для вашої конфіденційності та безпеки в Інтернеті. Виявивши свою справжню IP-адресу, ваш уряд зможе відстежувати вашу активність перегляду. Це те саме з вашим Інтернет-провайдером та веб-сайтами, які ви відвідуєте. Хакери можуть легко відобразити ваше місцезнаходження, якщо ви не ховаєте свою IP-адресу під час перегляду Інтернету. Отже, приховування вашої IP-адреси важливо, щоб видалити будь-які сліди вашої активності перегляду.

Пам’ятайте, що перегляд в режимі анонімного чи приватного режиму у веб-переглядачі не приховує вашу IP-адресу. Ось 5 різних способів приховати IP-адресу під час перегляду та збереження анонімної активності в Інтернеті:

1. Застосування проксі-сервера для вашого браузера

У кожному браузері завжди є можливість підключитися до Інтернету через проксі-сервери. Спосіб цього полягає в тому, що вам потрібно знайти відкриті проксі-сервери, які ви можете використовувати для свого браузера, і просто поставити IP-адресу сервера у свій браузер. Потім ви можете встановити браузер для підключення до призначених для нього проксі-серверів. Коли ви це зробите, ви зможете замаскувати вашу IP-адресу, використовуючи IP-адресу проксі-серверів. Отже, кожного разу, коли ви відвідуєте веб-сайт, IP-адреса, яка буде записана, – це адреса проксі-сервера, а не ваша реальна IP-адреса.

Рівень безпеки: НИЗЬКО

2. Використання приватного веб-переглядача

Приватний веб-переглядач, як-от браузер Tor, може допомогти захистити Інтернет та захистити його приватними. Використовуючи цей веб-переглядач, вам не потрібно встановлювати додаткові настройки для веб-переглядача. Ви просто встановите веб-переглядач, і ви можете розпочати перегляд анонімно відразу. Однак, оскільки приватне з’єднання доступне лише через цей браузер, ви можете приховати свою IP-адресу лише тоді, коли ви переглядаєте Інтернет за допомогою цього браузера. При переході на звичайні веб-переглядачі відобразиться ваша реальна IP-адреса. Також, як відомо, приватний браузер, як Tor, має дуже низьку швидкість з’єднання, а також існує багато шкідливих веб-сайтів, які використовують ту саму приватну мережу, що і Tor. Отже, пам’ятайте про цей ризик.

Рівень безпеки: МЕДІЙ

3. Використання підключення до віртуальної приватної мережі (VPN)

Віртуальна приватна мережа (VPN) – це один з найкращих інструментів для приховування вашої IP-адреси, оскільки вона пропонує вам повну систему для збереження приватного перегляду. Він не тільки приховає вашу IP-адресу, але й захистить вашу активність перегляду від хакерів та інших онлайн-загроз. Деякі VPN-з’єднання також пропонують захист від зловмисного програмного забезпечення, щоб уникнути від шкідливих веб-сайтів. Також VPN-з’єднання може допомогти захистити ваші банківські та інші важливі дані від досяжності хакерів. Ви також можете приховати свою IP-адресу у всій системі, а не лише для конкретного браузера, і ви можете використовувати її і на інших пристроях.

Рівень безпеки: ВИСОКИЙ

4. Використання веб-проксі-сервера

Ще один простий спосіб замаскувати вашу IP-адресу – це використання веб-проксі-сервера. Ви просто відвідуєте веб-сайт, який пропонує такий вид послуг, і переглядаєте будь-який веб-сайт, до якого ви хочете отримати доступ, використовуючи цей веб-сайт. Отже, ви переглядаєте сайти з кадрами, показуючи IP-адресу веб-сайту як вашу IP-адресу під час перегляду. Це найменш безпечний спосіб приховати IP-адресу, і його слід використовувати лише для легкого перегляду, оскільки цей тип послуг має свої обмеження, такі як обмеження пропускної здатності, швидкість з’єднання тощо..

Рівень безпеки: НИЗЬКО

5. Використання загальнодоступної мережі Інтернет (WiFi)

Ваша IP-адреса – це адреса вашого пристрою, яку надає ваш Інтернет-провайдер (ISP). Отже, якщо ви зміните свою мережу, зміниться і ваша IP-адреса. Ось чому корисно використовувати загальнодоступну мережу Інтернет (WiFi), щоб приховати вашу IP-адресу, оскільки IP-адреса, показана для вашого пристрою, буде прив’язана до мережі WiFi, яку ви використовуєте. Однак якщо ви не обережні, хакери можуть спостерігати за вашою інтернет-діяльністю, якщо ви користуєтесь загальнодоступною мережею WiFi, особливо якщо громадська мережа не захищена.

Рівень безпеки: НИЗЬКО

Це 5 різних способів приховати свою IP-адресу під час перегляду та збереження анонімної активності в Інтернеті. Пам’ятайте, що завжди краще повністю захистити своє з’єднання за допомогою хорошого VPN-з’єднання, оскільки це не просто приховує вашу IP-адресу. Загалом, будьте пильні, коли ви знаходитесь в Інтернеті, і завжди вживайте необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку інтернет-зв’язку постійно.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map