5 способів використання приватного з’єднання на вашому смарт-телевізорі

Мати розумний телевізор – це одне, що полегшує вам робити різні речі на телевізорі так само, як ви робите це на своєму смартфоні чи планшеті. Ви можете грати в ігри, дивитися фільми, слухати музику, переглядати Інтернет та робити багато інших онлайн-заходів, просто підключивши смарт-телевізор до Інтернету. Оскільки телевізор такого типу має можливості, схожі на смартфони та планшети, ви також можете використовувати смарт-телевізор, щоб обійти різні обмеження в Інтернеті, використовуючи приватне підключення.


Якщо ви цього не зробили, вам потрібно зрозуміти, що ви можете використовувати VPN на своєму смарт-телевізорі та насолоджуватися свободою в Інтернеті, не розкриваючи справжню особу. Однак, не так багато посібників про те, як налаштувати або використовувати приватне з’єднання на смарт-телевізорах, оскільки все ще є мало людей, які насправді мають або використовують цей тип телевізора, особливо в країнах, що розвиваються.. Ось 5 способів використання приватного з’єднання на вашому смарт-телевізорі:

1. Встановіть VPN безпосередньо з магазину додатків

Хороша річ у смарт-телевізорах – це те, що деякі з них фактично базуються на Android, який є однією з найпопулярніших мобільних платформ там. Таким чином, ви можете отримати доступ до магазину додатків зі свого смарт-телебачення так само, як це робите зі своїм смартфоном. Отже, перший крок для підключення до приватного з’єднання на телебаченні – це встановлення програми VPN безпосередньо з магазину додатків. Просто зайдіть у магазин додатків і знайдіть додаток VPN, яке ви хочете встановити. Для найкращої безпеки, конфіденційності та продуктивності вам слід використовувати авторитетний сервіс VPN, який забезпечує найкращий захист конфіденційності та безпеки для вашого з’єднання. Щойно ви встановите його, просто дотримуйтесь інструкцій, щоб розпочати підключення до приватної мережі.

2. Встановіть VPN на свій маршрутизатор

Якщо на смарт-телевізорі не встановлено жодного магазину додатків або вам неможливо додати більше додатків, ви можете просто встановити VPN на своєму маршрутизаторі. Використовуючи маршрутизатор, який підтримується постачальником послуг VPN, ви можете просто дотримуватися інструкції щодо застосування приватного з’єднання на маршрутизаторі. Звичайно, для цього потрібно виконати дві необхідні умови. Перша умова – ваша служба VPN повинна дозволити встановлення маршрутизатора. Друга умова – ваша модель маршрутизатора повинна підтримуватися службою VPN. Таким чином ви зможете підключити телевізор до роутера і насолодитися приватним зв’язком негайно.

3. Використовуйте коробку маршрутизаторів із встановленим VPN

Існують деякі компанії VPN, які продають маршрутизатор VPN у коробці, це означає, що вони фактично продають пристрої маршрутизатора з попередньо встановленою на ньому службою VPN. Це прекрасний спосіб використовувати його зі своїм смарт-телевізором. Вікно маршрутизатора VPN дозволить вам створити приватне з’єднання підключення та відтворення для всіх своїх пристроїв, і більше того, вам не потрібно його налаштовувати. Немає програмного забезпечення для завантаження. Ви просто увімкніть його і підключіть телевізор до пристрою, і він автоматично матиме приватну мережу. Хороша перевага цього методу полягає в тому, що ви зможете отримати принаймні рік підписки на хороший сервіс VPN при покупці маршрутизатора..

4. Діліться своїм приватним підключенням до ноутбука зі своїм смарт-телевізором

Якщо послуга VPN не дозволяє встановити їх приватне додаток на маршрутизатор, є інший спосіб підключення приватної мережі до телевізора. Спочатку встановіть приватне підключення на своєму ноутбуці чи настільному пристрої принаймні з операційною системою Windows або Mac, а потім скористайтеся програмою обміну гарячою точкою, щоб поділитися приватним зв’язком із телевізором. Це може бути трохи стомлюючим кроком, але як тільки це буде встановлено, вам просто потрібно підключити телевізор до свого ноутбука, і це буде добре..

5. Використовуйте метод розумного DNS

Розумний DNS все ще може розглядатися як приватне з’єднання просто тому, що він допомагає вам обходити обмеження в Інтернеті за допомогою іншого сервера. Тож, хоча він не забезпечує багато функцій захисту конфіденційності, розумний DNS може допомогти вам обійти будь-який захист регіону та надати вам доступ до веб-сайтів чи програм, заблокованих цим обмеженням. Це також легко налаштувати, оскільки вам потрібно змінити лише свою DNS-адресу в меню “Налаштування” вашого смарт-телевізора, і ви зможете використовувати своє з’єднання так само, як приватне з’єднання, оскільки ви можете отримати доступ до різних іноземних додатків та онлайн-послуг за допомогою розумна DNS-адреса.

Це способи використання приватного з’єднання на вашому смарт-телевізорі. Якщо у вас все ще є «тупий» телевізор вдома і ви хочете зробити можливим, щоб ви транслювали Netflix або Hulu прямо з телевізора, тоді ви можете просто використовувати телевізор Android або Apple TV box, щоб це сталося. Це перетворить ваш «німий» телевізор у розумний телевізор, і ви також можете скористатися цими порадами.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map