5 способів використання заблокованих торент-клієнтів у вашій країні

Торренти стали однією з найбільш суперечливих тем в Інтернеті, особливо після того, як багато власників авторських прав стверджують, що торренти використовувались для розповсюдження захищеного авторським правом та незаконного контенту. Незважаючи на різні спроби блокування торент-сайтів, які здійснює уряд, ці веб-сайти існують і до сьогодні, і торент-користувачі також зовсім не зменшуються..


Оскільки торрентрейн був пов’язаний із незаконним обміном файлами протягом останніх кількох років, існують країни, у яких суворі правила проти торрентінгу. Деякі країни не дозволяють своїм громадянам отримувати доступ до будь-яких веб-сайтів, що торрент, а також можуть заблокувати використання торент-клієнтів, таких як BitTorrent і uTorrent, що ускладнить громадянам обмін файлами через торент-мережу. Якщо ваша країна належить до списку країн, які блокують використання торент-клієнтів, Ось 5 способів використання заблокованих торент-клієнтів у вашій країні:

1. Використовуйте сервіс VPN, який підтримує торрент

Якщо ваш улюблений торент-клієнт блокується урядом, так що ви не можете використовувати його для передачі файлів через мережу спільного використання файлів P2P, ви можете розблокувати таке обмеження, скориставшись службою VPN, яка підтримує торрент. Пам’ятайте, що не всі сервіси VPN дозволять вам використовувати мережу спільного використання файлів P2P, тому не забудьте вибрати той, який дозволяє це зробити. Після підключення до послуги VPN, яка дозволяє здійснювати торрент, вам потрібно встановити додаток VPN на настільний комп’ютер, щоб він міг зробити все ваше мережеве з’єднання приватним. Таким чином, ви можете без проблем використовувати усі заблоковані програми або програмне забезпечення, включаючи заблокований клієнт-торент.

2. Використовуйте мобільну версію клієнта-торента із VPN

Для того, щоб ви без проблем користувалися клієнтом торрент, ви також можете використовувати мобільну версію клієнта-торента, поєднану з мобільним сервісом VPN. Цей метод дуже простий і простий у дотриманні. Просто встановіть мобільний додаток поточного програмного забезпечення, яке ви використовуєте, а потім встановіть додаток VPN на свій мобільний пристрій. Перш ніж використовувати торрент-додаток, спершу слід активувати додаток VPN, щоб зашифрувати з’єднання у своєму мобільному пристрої. Таким чином, ви можете завантажувати та завантажувати файли через обмін файлами P2P на своєму мобільному пристрої без будь-яких обмежень.

3. Використовуйте порт 80 із звичайним підключенням

Якщо ви все ще хочете використовувати звичайне підключення до Інтернету, не маючи необхідності встановлювати програмне забезпечення VPN, все ж є інший спосіб отримати доступ до заблокованого клієнта-торента. У налаштуваннях вашого торент-клієнта ви можете змінити номер порту на 80, який є номером порту, який використовується у звичайній передачі даних HTTP, і він повільніше, ніж звичайний порт, який використовується вашим провайдером. Поки ваш Інтернет-провайдер не блокує функцію переадресації портів вашого торрент-клієнта, ви можете використовувати цей порт для обходу обмежень вашого провайдера щодо використання торент-клієнта.

4. Використовуйте веб-проксі, який підтримує торрент

Якщо ваш уряд закриває торент-клієнти, ви все одно можете завантажувати торренти, використовуючи веб-проксі, який підтримує завантаження торрентами. Незважаючи на те, що існує ще багато проксі-серверів, які мають дуже обмежені функції та, як правило, низьку якість обслуговування, є деякі веб-проксі, які підтримують завантаження торентів та швидку передачу відео. Використовуючи цей тип веб-проксі, ви можете скористатися безкоштовним сервісом, який він пропонує, а також функцією торрентінгу, яку він має.

5. Змініть свій DNS за допомогою розумного DNS

Розумний DNS – це ще один варіант, який у вас може виникнути при виникненні будь-яких проблем із доступом до мережі торрентів через клієнт-торент. Просто змінивши свою DNS-адресу на адресу розумної DNS, ви можете легко обійти обмеження, встановлені вашим урядом, і це дозволяє вам нормально використовувати торент-клієнт. Це простий і швидкий крок, який ви можете зробити, щоб змінити звичайний DNS на приватний DNS, який не має жодних обмежень, пов’язаних з ним.

Ось такі способи використання заблокованих клієнтів-торрентів у вашій країні. Незважаючи на те, що торрент може бути пов’язаний з піратством, не всі файли, якими спільно користуватися мережею P2P, є піратськими або незаконними. Наприклад, багато шкіл та підприємств досі використовують мережу P2P для обміну файлами зі своїми учнями та працівниками. Тож, коли торент-клієнти заблоковані у вашій країні, ці методи допоможуть вам відновити доступ до мережі спільного використання файлів P2P назад.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map