5 способів зробити підключення до VPN, прихованим від вашої урядової системи DPI

Якщо ви живете чи перебуваєте в обмежувальній країні, де особисті права, як правило, відбираються, у вас, швидше за все, виникнуть проблеми при спробі отримати доступ до певних веб-сайтів в Інтернеті. Здебільшого обмежувальні країни застосовують закони про Інтернет щодо своїх громадян, змушуючи їх дотримуватися вказівок, викладених урядом. Уряд повністю контролюватиме поведінку людей через Інтернет, використовуючи технологію, яка не дозволить їм здійснювати свої права на конфіденційність в Інтернеті чи особисту свободу в Інтернеті. Один з методів, який застосовує обмежувальний уряд для блокування вашого трафіку в Інтернеті – це використання системи під назвою DPI або глибокої перевірки пакетів.


Що робить система DPI, це те, що вона буде аналізувати інтернет-трафік, який надходить через ваш Інтернет-провайдер. Він ідентифікує тип вашого трафіку та дозволяє дозволити трафіку вийти в Інтернет або заблокувати його. Якщо ви використовуєте звичайний трафік провайдера, система дозволить вам отримати доступ до Інтернету, тоді як якщо ви використовуєте трафік VPN, система може розпізнати його та заблокувати доступ вашого Інтернету до Інтернету. Це вдосконалена система моніторингу трафіку, встановлена ​​обмежуючим урядом, щоб запобігти людям користуватися приватними зв’язками та змусити їх дотримуватися урядових правил Інтернету. Ось 5 способів зробити підключення VPN прихованим від урядової системи DPI:

1. Використовуйте сервіс VPN, який дозволяє вам обійти систему DPI

Технологія приватного підключення, необхідна для обходу системи DPI, є досить передовою, і не всі VPN послуги пропонують вам цю технологію. Так, усі сервіси VPN дозволять вам обійти державні обмеження більшості країн світу, дозволяючи їхнім користувачам отримувати доступ до заблокованих урядом веб-сайтів, а також до веб-сайтів, які зазвичай недоступні у їхніх країнах. Однак, як у випадку із системою DPI, уряд використовує дуже вдосконалену систему шифрування, що робить майже неможливим звичайне з’єднання VPN, щоб обійти обмеження. Ось чому вам потрібно скористатися послугою приватного підключення, яка дозволяє обійти систему DPI власним власним методом шифрування..

2. Використовуйте Obfsproxy з OpenVPN

Якщо приватне з’єднання використовує звичайний протокол PPTP або L2TP для доступу до заблокованого веб-сайту, воно не зможе обійти глибоку перевірку пакетів, встановлену урядом обмежувальної країни. Цей тип приватного трафіку буде визнаний приватним трафіком і його буде заблоковано урядом. З іншого боку, OpenVPN – це найсильніший і настроюваний протокол VPN, який кожен може використовувати для створення приватного з’єднання, яке не може бути виявлено системою DPI. Це можна зробити, скориставшись Obfsproxy у налаштуваннях OpenVPN. Саме тип проксі-сервера приховує ваш інтернет-трафік, завдяки чому уряд може бути не виявлений.

3. Використовуйте браузер Tor

Браузер Tor відомий як найкращий браузер конфіденційності, яким кожен може користуватися, мабуть, більше десяти років. Використовуючи цей веб-переглядач, ви зможете повністю приховати свій трафік від урядової системи моніторингу. Насправді, згадуваний раніше Obfsproxy був частиною проекту Tor з основною метою обходу обмежувальної системи на зразок DPI, що дозволяє вам отримувати доступ до заблокованих веб-сайтів без проблем. Просто скориставшись браузером Tor, ви можете легко анонімно переглядати Інтернет з обмеженої країни, не дозволяючи уряду виявляти або контролювати ваш трафік.

4. Використовуйте OpenVPN через підключення SSL

Що стосується досягнення свободи в Інтернеті для обмежувальних країн, OpenVPN – найкращий протокол шифрування, який ви можете використовувати. Більше того, у нього є власне спеціальне програмне забезпечення або додаток, яке ви можете використовувати і налаштувати для себе. Іншими словами, вам не потрібно підписуватися на будь-яку службу VPN, якщо ви хочете використовувати протокол OpenVPN. Поки ви знаєте, як встановити приватне з’єднання з ним та мати доступ до приватних серверів, ви можете використовувати цей протокол самостійно. Трюк для обходу системи DPI полягає у використанні OpenVPN через SSL-з’єднання. Хоча цей метод може допомогти вам обійти захист DPI, він може бути використаний лише для передачі даних TCP, що означає, що він може мати низьку продуктивність.

5. Використовуйте виправлене підключення OpenVPN

Ви також можете закріпити протокол OpenVPN, щоб ви могли створити індивідуальне приватне з’єднання, яке може обійти чек DPI від уряду. Роблячи це, ви зможете отримати доступ до всіх заблокованих веб-сайтів, навіть якщо вони захищені системою DPI. Ви можете виправити конфігурацію OpenVPN за допомогою патча, який називається xorpatch, який надає VPN доступ до обмежених країн, таких як Ізраїль та Франція. Це досить складний крок, але коли ви успішно виправили протокол OpenVPN, ви можете легко обійти систему DPI від свого уряду, підключившись до приватних серверів, розташованих у підтримуваних країнах.

Ось такі способи зробити підключення VPN прихованим від урядової системи DPI. Якщо ви живете в країні, де уряд є дуже обмежуючим щодо веб-сайтів, на які ви можете отримати доступ, і до яких веб-сайтів, до яких ви не можете отримати доступ, краще застосувати один із цих хитрощів, щоб обійти систему урядування DPI і насолодитися конфіденційністю в Інтернеті. і свободу, роблячи це.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map