5 великих ознак поганого і шкідливого мобільного додатка VPN

Мільйони та мільйони людей сьогодні користуються безкоштовним сервісом VPN для своїх мобільних пристроїв, через те, що ці безкоштовні VPN-програми доступні в достатку в магазині додатків. Однак не думайте, що оскільки мільйони людей використовують безкоштовні програми, це означає, що це хороші програми, якими ви користуєтесь. Нещодавні дослідження безпеки виявили, що великий відсоток цих безкоштовних мобільних додатків VPN небезпечний для використання, оскільки вони вбудовані у шкідливі вихідні коди, призначені для ризику даних користувачів. Більше того, більшість із цих додатків оцінюються високо в магазині додатків, тому будь-хто може спокуситися спробувати додаток і скористатися його послугою приватного підключення без найменшого сумніву в його безпеці..


Незважаючи на те, що великий відсоток цих мобільних додатків є шкідливими, все ще існує велика кількість програм VPN, які можна використовувати для легкого перегляду на вашому мобільному пристрої. Іншими словами, все ще існує значна кількість додатків, які досить безпечні у використанні, хоча вам не рекомендується використовувати ці програми для трансакцій в Інтернеті чи будь-яких інших цілей, які потребують вашої повної конфіденційності. Однак для вас все-таки важливо визначити погані VPN-програми, щоб ви не стали жертвою цих поганих програм. Ось 5 великих ознак поганого та шкідливого мобільного додатка VPN:

1. Він вбудований у шкідливе кодування під час сканування за допомогою антивірусного програмного забезпечення

Встановлюючи ці безкоштовні VPN-програми через офіційний магазин додатків, ви можете не усвідомлювати, що ці програми містять вбудовані в нього шкідливі вихідні коди. Ви можете подумати, що вона працює належним чином після відкриття, без жодних проблем. Але не варто покладатися на зовнішній вигляд програм. Вам потрібно сканувати його за допомогою належного антивірусного програмного забезпечення, яке підтримує сканування мобільних додатків, щоб точно знати, хороші чи погані ці додатки. Більшу частину часу ваші антивірусні програми легко виявлятимуть шкідливі та зловмисні додатки віртуальної приватної мережі. Якщо ви виявите, що у додатку є шкідливе кодування, припиніть його використання та негайно видаліть його.

2. Він швидко виряджає акумулятор вашого мобільного телефону

Використання додатка VPN на мобільному пристрої не повинно впливати на акумулятор занадто сильно, оскільки він використовує звичайне підключення до Інтернету, яке у вас є, і воно просто шифрує з’єднання. Отже, якщо ви дізнаєтесь, що додаток занадто сильно розряджає акумулятор вашого мобільного телефону, в той час як ви тільки користуєтесь Інтернетом нормально, то є велика ймовірність того, що мобільний додаток шкідливий. Це може надсилати зловмисні дані на сторонні сервери та створювати постійну комунікацію з тими серверами, які в кінцевому підсумку швидко розряджають акумулятор мобільного пристрою.

3. Це робить ваш Інтернет-зв’язок дуже повільним

Хороший мобільний додаток VPN використовуватиме ваше звичайне підключення до Інтернету, не сповільнюючи швидкість вашого з’єднання. Якщо ви не підключаєтесь до місця, де не вистачає бездротового сигналу, вам слід мати можливість підключитися до Інтернету за допомогою VPN з нормальною швидкістю. Однак із зловмисними мобільними програмами віртуальної приватної мережі ваше звичайне мобільне з’єднання може бути уповільнено з різних причин. Ці причини включають постійну передачу даних, яку ви не авторизуєте, повільну роботу сервера, перевантаження сервера тощо.

4. Він здійснює більше передачі даних, яка з’їдає вашу пропускну здатність

Використовуючи поганий і шкідливий мобільний додаток VPN, слід поглянути на споживання даних свого мобільного пристрою. Якщо мобільний пристрій показує, що він використовує більше даних для вашого з’єднання, це означає, що з’єднання VPN може з’їсти вашу пропускну здатність, здійснюючи більшу передачу даних. Зазвичай це часто трапляється, оскільки зловмисні VPN-сервіси продовжуватимуть передавати дані навіть у режимі очікування. Це являє собою несанкціоновану передачу даних, і ви повинні триматися подалі від служби, яка робить це.

5. Це порушує Ваші регулярні телефонні операції

Чи бачили ви, що ваші звичайні телефонні операції заважають після встановлення конкретного додатка VPN? Наприклад, ви можете виявити, що зателефонувати комусь зі списку контактів стає складніше, або ви помітите, що ваш додаток для SMS не працює належним чином. Крім того, якщо ви помітили, що хтось намагається увійти у ваші облікові записи в соціальних мережах, то це великий знак того, що ваш мобільний додаток VPN небезпечний. Достовірний додаток VPN не матиме такого типу поведінки, і він завжди буде захищати ваш телефон, не порушуючи його регулярних операцій.

Це 5 великих ознак поганого і шкідливого мобільного додатка VPN. Виявивши цю програму на своєму мобільному пристрої, не забудьте її негайно видалити та перезавантажте пристрій. Також переконайтеся, що ви більше не завантажуєте такі типи програм для свого мобільного пристрою. Для справжнього захисту вашої онлайн-активності слід використовувати лише авторитетний і надійний VPN-додаток відомої компанії VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map