5 видів шкідливих загроз, які можуть бути небезпечними для вашої конфіденційності в Інтернеті

Коли ви вивчаєте Інтернет, відвідуючи багато веб-сайтів, на яких ви можете знайти і насолоджуватися своїм часом, не забувайте, що існує багато третіх сторін, які намагаються накопичити ваші дані веб-перегляду. Ваша онлайн-діяльність постійно контролюється урядом та Інтернет-провайдером, і вам потрібно зрозуміти, як не допустити цього. VPN може бути чудовим способом забезпечити найкращий досвід в Інтернеті, який не має будь-якого типу відстеження та моніторингу, як це роблять різні сторони.


Крім того, ви повинні розуміти, що існує багато можливих загроз, з якими ви можете зіткнутися під час своєї інтернет-активності. Ці загрози зазвичай намагаються знайти вразливість у вашій системі, особливо у мережевому підключенні. Як тільки вони виявлять уразливість у вашій системі, вони спробують проникнути у вашу систему та завдадуть різної шкоди вашій системі. Вони також можуть бути дуже шкідливими для вашої конфіденційності в Інтернеті, і вам потрібно знати, що вони можуть увійти до вашої системи, коли ви цього найменше очікуєте. Ось 5 видів шкідливих загроз, які можуть бути небезпечними для вашої конфіденційності в Інтернеті:

1. Фішинг веб-сайтів

Це одна з найпоширеніших загроз, на яку люди стикаються, коли вони переглядають Інтернет, і при цій загрозі багато людей втрачають свої важливі дані, такі як ім’я користувача та пароль до своїх облікових записів в Інтернеті. Фішинг-сайти використовуються недобросовісними людьми, щоб обманути вас повірити, що ви відвідуєте законний веб-сайт, поки ви фактично відвідуєте підроблений веб-сайт. Оскільки ви вважаєте, що веб-сайт легітимний, ви не будете вагатися, вводячи своє ім’я користувача та пароль у вікно, надане на веб-сайті. Потім, замість того, щоб увійти до свого облікового запису, ваше ім’я користувача та пароль викрадені власником фішинг-сайту.

2. Завантажити автоматичне зловмисне програмне забезпечення

Іноді, коли ви відвідуєте тінисті веб-сайти, наприклад веб-сайти, які пропонують незаконні фільми чи завантаження програмного забезпечення, у вашому браузері з’являться спливаючі вікна, і раптом браузер автоматично завантажує підозрілий файл. Оскільки ви можете подумати, що це саме той файл, який ви шукаєте, ви можете натиснути на цей завантажений файл лише для того, щоб пізніше дізнатись, що ваша система бомбардується зловмисними програмами та вірусами після встановлення підозрілого файлу. Це також загальна загроза, яку ви знайдете в Інтернеті, і наслідком того, що ви стали жертвою цієї загрози, є те, що ви можете втратити важливі дані, які ви зберегли на своєму комп’ютері за кілька хвилин.

3. Моніторинг мережі

Коли ви намагаєтесь підключитися до Інтернету за допомогою безкоштовної точки доступу до Wi-Fi, щоб зберегти деяку пропускну здатність від свого інтернет-провайдера, деякі хакери можуть встановити тип інструменту моніторингу мережі для контролю вашої активності перегляду. Це можливо, оскільки на захищеній або безкоштовній точці доступу Wi-Fi не встановлено жодної належної безпеки. Люди просто використовують його безкоштовно як спосіб провести час, і не усвідомлюючи цього, вони можуть втратити свої приватні дані через деякі хакери, які відстежують їхню діяльність. Це означає, що вони можуть контролювати веб-сайти, які ви відвідуєте, паролі, які ви вводите тощо.

4. Зловмисна реклама

Зловмисна реклама – це не просто звичайна реклама, яку ви можете знайти в Інтернеті, оскільки цей тип реклами неможливо контролювати. Це означає, що після встановлення шкідливого рекламного програмного забезпечення з різних джерел, реклама буде постійно з’являтися на екрані, незалежно від того, хочете ви цього чи ні. Ви не можете вимкнути це, а іноді це не можна вимкнути, навіть якщо ви видалите програмне забезпечення. Зловмисна реклама не тільки відображає небажані реклами, і збирає ваші приватні дані та надсилатиме їх на власні сервери, створюючи для вас величезний ризик конфіденційності.

5. Шпигунське програмне забезпечення Keylogger

Шпигунське програмне забезпечення Keylogger – це тип шкідливої ​​загрози, призначений для шпигування за вашою обчислювальною діяльністю. Це не просто ваша онлайн-діяльність, а загальна обчислювальна діяльність. Він записує клавіатуру, якою ви користуєтесь, і контролюйте все, що ви набираєте на комп’ютері. Його можна встановити різними способами, в тому числі завантаженням незаконного програмного забезпечення, натисканням шкідливих посилань тощо. Після встановлення все, що ви введете на своєму пристрої, буде реєструватися та надсилатися хакерам, які робили шпигунські програми. Вони знатимуть, які паролі ви вводите, веб-сайти, які ви відвідуєте, комунікації, які ви робите, та багато іншої особистої інформації, яка виявляється саме з вашої звичайної обчислювальної діяльності.

Це типи шкідливих загроз, які можуть бути небезпечними для вашої конфіденційності в Інтернеті. Як тільки ви зрозумієте про небезпеку цих онлайн-загроз, вам потрібно якнайшвидше захиститися від них. VPN – це один із найкращих інструментів безпеки та конфіденційності, який ви можете використовувати, що допоможе захистити вашу конфіденційність та безпеку в Інтернеті.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map