5 Загальні лазівки щодо конфіденційності та безпеки в малому бізнесі

Коли ви вирішили відкрити малий бізнес, будь то у вашій місцевій місцевості чи в Інтернеті, вам доведеться зіткнутися з різними обов’язками, які забезпечують безперебійність вашого бізнесу. Існує безліч ризиків, з якими вам доведеться боротися під час ведення вашого малого бізнесу. Якщо ви керуєте невеликим офісом у вашій місцевій місцевості, до ризиків можуть бути крадіжки, пограбування, зловмисники тощо. Але, коли ви запускаєте свій малий бізнес в Інтернеті, ризики ще більше, оскільки вони можуть надходити з будь-якого місця. Наприклад, хакерські атаки можуть надходити з місця, що знаходиться в милях і милях від місця вашого бізнесу, що може створювати ризики для конфіденційності та безпеки для вашого бізнесу..


Багато хакерів використовують лазівки або вразливості вашої системи, щоб викрасти ваші приватні та важливі дані. Якщо ви не знаєте про ці лазівки, ви не можете захистити свою бізнес-систему від їх атак. Ось 5 поширених лазів у конфіденційності та безпеки в малому бізнесі, про які вам потрібно знати:

1. Незахищена або незашифрована мережа

Перше, що вам доведеться подивитися – це мережа, яку ви використовуєте для свого малого бізнесу. Якщо це незахищене чи незашифроване, тоді ви перебуваєте у біді. Невеликий бізнес, який все ще використовує незашифровану мережу, задає проблеми, оскільки використовувати цей тип мережі просто не безпечно. Будь-хто може легко стежити за тим, що ви робите зі своєю мережею, і всі передачі даних взагалі не є безпечними. Якщо ви думаєте, що зберігаєте важливі дані у безпечному місці, то ви помиляєтесь. Поки ваша мережа не шифрується, хакери можуть легко проникати у вашу мережу та вкрадати важливі дані, а також розгортати різні зловмисні програми у вашій системі.

2. Неправильний стандарт безпеки та конфіденційності для працівників

Якщо ви хочете переконатися, що ваш бізнес забезпечить найкращу систему захисту для ваших клієнтів, вам потрібно навчити своїх працівників про стандартну процедуру безпеки та конфіденційності вашого бізнесу. Поганий рівень безпеки та конфіденційності може призвести до витоку важливої ​​інформації третім сторонам. Наприклад, якщо ви дозволите своїм співробітникам отримати доступ до вашої ділової мережі за допомогою незахищеного з’єднання, хакери можуть переправити на підключення вашого працівника, щоб отримати доступ до вашої бізнес-системи, що буде для вас погано..

3. Незахищена мережа віддаленого доступу

Те, як ваш персонал підключається до вашої бізнес-системи та здійснює свою ділову діяльність віддалено, також може стати потенційною лазівкою для проникнення хакерів. Якщо дозволити своїм співробітникам отримати доступ до офісних комп’ютерів з інших місць, наприклад, з їхнього дому чи з іншої країни, це означає, що вам потрібно переконатися, що вони контролюють офісні комп’ютери повністю приватним чином. Вам потрібно переконатися, що за ними ніхто не контролюється, і більше того, вони повинні підключатися до ваших офісних комп’ютерів за допомогою захищеної приватної системи зв’язку. Використання VPN – це єдиний безпечний спосіб дозволити вашим працівникам підключатися до ваших офісних комп’ютерів, не контролюючи їх і не відстежуючи сторонніми сторонами.

4. Хмарні програми із слабкими протоколами безпеки та конфіденційності

Хмарні програми, які ви вирішили використовувати, також вплинуть на загальну безпеку та конфіденційність вашого бізнесу. Якщо ви використовуєте хмарні програми, які мають слабкі протоколи безпеки та конфіденційності, це означає, що ви даєте шанс хакерам проникнути в ці додатки та викрасти дані приватного бізнесу. Ви не можете дозволити цьому. Наприклад, якщо вибране вами хмарне сховище має слабкий протокол безпеки та конфіденційності, то лише питання часу, коли хакери зможуть викрасти дані з вашого хмарного сховища для власних переваг.

5. Стара операційна система, яка більше не підтримується

Майте на увазі, що використання старої операційної системи в якості щоденного драйвера для вашого бізнесу поставить під ризик весь ваш бізнес. Якщо заради скорочення бюджету ви встановлюєте стару операційну систему для своїх бізнес-комп’ютерів, то це те саме, що просити грабіжника без жодних зусиль пограбувати ваш будинок. Тим не менш, є ще багато підприємств, які використовують непідтримувану операційну систему, яка не була виправлена ​​або оновлена ​​більше 5 років. Чи готові ви ризикувати власною безпекою та конфіденційністю бізнесу заради скорочення свого бюджету? Вам розумне рішення модернізувати операційну систему до найновішої версії та продовжувати оновлювати її останнім виправленням.

Це 5 поширених лазівки щодо конфіденційності та безпеки, які можуть загрожувати вашому малому бізнесу. Єдиний спосіб запобігти нападу хакерів на вашу систему – переконатися, що цих лазівки більше не існує у вашій системі малого бізнесу. Найкраща політика – це безпека та конфіденційність вашого бізнесу та ваших клієнтів як першочерговий пріоритет.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map