7 неправильно зрозумілих речей про VPN, про які повинні бути обізнані нові користувачі VPN

Є ще багато речей, які багато людей, особливо ті, хто нічого не знає про VPN, можуть неправильно зрозуміти про віртуальну приватну мережу. У свою чергу, це непорозуміння викликає сумнів у тих людей, що встановлюють програмне забезпечення для приватного підключення на свій пристрій. Люди, які не розуміють VPN, зазвичай користуються Інтернетом, як завжди, лише вони не знають про спосіб обійти урядові обмеження, зупинити моніторинг веб-активності, отримати доступ до контенту, захищеного регіоном тощо..


Якщо ви новичок про VPN, не дозволяйте цим непорозумінням заважати використовувати програмне забезпечення VPN у своїх інтересах. При правильному використанні приватне з’єднання можна використовувати для захисту вашої активності в Інтернеті від різних загроз, а також для зупинки будь-якого типу сторонніх моніторингів під час сеансів перегляду. Ось 7 неправильно зрозумілих речей про VPN, про які повинні знати нові користувачі VPN:

1. Мені не потрібно VPN, тому що уряд хороший

Багато в чому уряди намагатимуться захистити своїх громадян, і вони намагатимуться зберегти стабільність у своїх країнах. Отже, може бути правдою, що уряд хороший, і вони добре означають, коли йдеться про турботу про своїх громадян. Але, якщо мова йде про вашу особисту діяльність в Інтернеті, уряду не слід дозволяти робити те, що їм заманеться, вторгнувшись у вашу приватність. Ви не хочете, щоб уряд контролював кожну дрібницю, що ви робите в Інтернеті, і ви хочете, щоб все було приватним для вас. Отже, так, вам потрібен VPN, оскільки ви хочете залишатися приватними та анонімними в Інтернеті, не втручаючись уряду в вашу конфіденційність.

2. Мій антивірус достатній, щоб запобігти хакерам красти мої дані

Багато в чому антивірусне програмне забезпечення може захистити ваші пристрої від різних загроз, зокрема шкідливих програм, рекламного ПЗ, шпигунських програм тощо. Однак, якщо мова йде про хакерів, ви хочете бути повністю впевнені, що вони не можуть слідувати за вашими онлайн-слідами. Антивірусне програмне забезпечення, яке не містить жодної хорошої функції брандмауера, буде недостатньо захищеним від хакерів. Також багато людей використовують безкоштовне антивірусне програмне забезпечення, яке забезпечує лише мінімальний захист своїх пристроїв. VPN потрібен не тільки для збереження приватності вашого веб-перегляду, але і для того, щоб хакерам було майже неможливо відстежувати вашу активність в Інтернеті та вкрасти ваші дані.

3. VPN подібний до провайдера

Віртуальна приватна мережа не відповідає постачальнику послуг Інтернету, і вона не надає вам пропускну здатність до Інтернету. Якщо служба VPN каже, що вони дають вам максимальну швидкість з необмеженою пропускною здатністю, це означає, що вони використовуватимуть ваше інтернет-з’єднання на повній швидкості, без обмежень щодо кількості даних, які ви можете передати через приватну мережу. Це означає, що коли ви використовуєте VPN для доступу до контенту, захищеного регіоном, ви можете насолоджуватися вмістом без уповільнення швидкості, і ви можете передавати стільки вмісту, скільки хочете. Отже, вам все одно потрібно підписатися на провайдера Інтернет-послуг, щоб мати можливість використовувати VPN.

4. VPN може подвоїти швидкість мого Інтернету

VPN – це не програмне забезпечення для підвищення швидкості в Інтернеті, де ви можете подвоїти швидкість підключення до Інтернету, просто використовуючи програмне забезпечення VPN. Швидкість Інтернету визначається вашим планом провайдера, і VPN просто використовуватиме доступну швидкість з якомога меншими перешкодами. Якщо ви передплатите Інтернет-план із швидкістю завантаження, то VPN використовуватиме всю доступну швидкість для вашого приватного перегляду. Однак майте на увазі, що існують VPN-сервіси, які пригнічують вашу швидкість Інтернету, тобто означає, що це сповільнить швидкість перегляду, якщо ви використовуєте їх віртуальну мережу. Тож не забудьте вибрати сервіс VPN, який пропонує повну швидкість, щоб уникнути уповільнення вашої роботи в Інтернеті.

5. VPN запише мої дані

Деякі постачальники VPN будуть реєструвати ваші дані, але не таким же чином, як ваш уряд чи провайдер будуть реєструвати ваші дані. Постачальники VPN, які вирішили реєструвати дані користувача, зазвичай роблять це заради покращення досвіду користувача згодом, а не з метою моніторингу чи ідентифікації вас особисто. Вони також зберігатимуть ваші дані приватними та безпечними, і вони не продаватимуть дані стороннім корпораціям, які хочуть отримати від них прибуток. Однак вам завжди краще вибрати постачальника VPN, який не реєструє жодних даних перегляду.

6. VPN – ненадійний третій сервіс

Деякі постачальники VPN справді недостовірні. Вони пропонують безкоштовне приватне з’єднання для своїх користувачів, і тим самим вони будуть красти дані їхніх користувачів і робити інші шкідливі речі. Ось чому вам важливо триматися подалі від безкоштовних або тінистих VPN-служб, оскільки багато з них є фальшивими та небезпечними. Але в цілому, якщо вибрати правильну службу VPN, це допоможе зберегти ваші дані перегляду приватними та анонімними, а також надасть повну свободу в Інтернеті без будь-яких обмежень.

7. Мені не потрібно платити за VPN

Ні, ви повинні заплатити за VPN-з’єднання. Чому? Це тому, що якщо вам потрібен реальний захист для вашої онлайн-активності, включаючи покупки, банківські послуги та регулярні веб-переглядачі, ви повинні бути готові інвестувати в справжній надійний сервіс VPN, який може забезпечити вам такий захист. Не вибирайте безкоштовні VPN-сервіси, оскільки завжди будете користуватися такими послугами, і вилов зазвичай не буде корисним для вас. Отже, пам’ятайте про це.

Це 7 неправильно зрозумілих речей про VPN, про які повинні знати нові користувачі VPN. Якщо зробити все правильно, VPN може допомогти вам захистити ваші важливі дані від шкідливих онлайн-загроз. Тож не забудьте дізнатись більше про VPN від надійного джерела, щоб ви отримали довірену інформацію про цю послугу, а не лише чутки, які можуть створити про неї багато непорозумінь..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map