7 ознак постачальників VPN, які серйозно ставляться до своєї свободи в Інтернеті

Вибираючи постачальника VPN, ви повинні пам’ятати, що не всі постачальники VPN справді віддані свободі Інтернету свого користувача. Деякі провайдери займаються бізнесом віртуальної приватної мережі лише заради отримання прибутку, завдяки популярності інших подібних сервісів. Однак, все ще існує велика кількість постачальників VPN, які дуже серйозно підтримують свободу Інтернету свого користувача, завдяки їхній філософії чи ідеології щодо безпеки в Інтернеті, анонімності та конфіденційності в Інтернеті..


Якщо ви вперше користуєтесь приватною мережею, не забудьте вибрати постачальника, який справді піклується про вашу конфіденційність, а також взяти на себе цілком зобов’язання. Ось 7 ознак провайдерів VPN, які серйозно ставляться до своєї свободи в Інтернеті:

1. Вони покращують своє обслуговування на основі відгуків користувачів

Є багато постачальників мереж VPN, яким не байдуже, що думають їх користувачі. Коли їхні користувачі скаржаться на службу VPN, яка реєструє їхню діяльність, постачальник послуг взагалі не переймається. Вони хочуть отримувати прибуток лише від своїх користувачів та застосовувати різні інші методи, щоб підтримувати своїх користувачів у відповідності зі своїм планом прибутку. Це не ознака постачальника послуг, який прихильний до конфіденційності користувача. Хороша компанія VPN завжди буде слухати своїх користувачів і вдосконалюватиме їх сервіс на основі відгуків, які вони отримують від своїх користувачів.

2. Вони мають кілька методів шифрування даних

Дешеві VPN-сервіси, які використовують лише один протокол безпеки або використовують один шар шифрування, не по-справжньому дбають про анонімність та конфіденційність користувача. Це тому, що хакерам та деяким безвідповідальним людям досить легко втрутитися в це одношарове шифрування, особливо якщо у нього дуже слабкий протокол безпеки, наприклад, PPTP. Хороший постачальник VPN, який піклується про конфіденційність свого користувача, повинен впроваджувати різні протоколи безпеки, особливо протоколи, які стають стандартами безпеки на сьогодні. Також метод шифрування повинен здійснюватися в декілька шарів, а не лише в одному шарі.

3. У них сувора політика не реєструвати своїх користувачів

Якщо постачальник VPN справді піклується про конфіденційність та свободу Інтернету, він не матиме жодної політики щодо моніторингу та реєстрації їх діяльності користувачів. Це особливо непокоїть деякі послуги VPN, які намагаються використовувати дані своїх користувачів та продавати їх третій стороні для отримання прибутку. Це стало великою проблемою для багатьох користувачів, і така практика є дещо неприйнятною, але користувачі не можуть багато скаржитися, оскільки їм потрібно користуватися послугою VPN або довіряти VPN-провайдеру. Однак хороший постачальник VPN, який справді піклується про свободу Інтернету, не матиме жодного наміру продавати дані своїх користувачів та реєструвати свою діяльність.

4. Вони забезпечують функцію автоматичного вимикача в разі відключення VPN-з’єднання

Під час перегляду активного VPN-з’єднання стає ризикованим, коли ви не усвідомлюєте, що ваше VPN-з’єднання якимось чином падає. Коли VPN-з’єднання відключено з будь-якої причини, наприклад, погане підключення до сервера, збій із сервером тощо, ви не зможете захистити ваше з’єднання протягом цього періоду. Більше того, ви не розумієте про перерву з’єднання, тому ви ризикуєте незахищеним підключенням під час сеансу перегляду. Хороший постачальник послуг запропонує таку функцію, як автоматичний перемикач на знищення, щоб автоматично перебити ваше з’єднання під час цього падіння VPN, щоб ви не передавали жодних даних за допомогою свого звичайного з’єднання.

5. У них є кілька серверів з максимальною швидкістю сервера

Чим більше серверів у вашого постачальника послуг, тим краще для вас. Чому? Це тому, що коли на одному сервері є проблеми, ви можете легко перейти на інший сервер. Краще, якщо компанія пропонує вам кілька серверів навіть в одному місці, так що ви можете вибирати між різними серверами з одного місця, якщо ви бажаєте використовувати певне місце для вашого VPN-з’єднання. Крім того, він повинен пропонувати максимальну швидкість сервера, оскільки його важливо використовувати особливо під час передавання відеовмісту за допомогою VPN-з’єднання, щоб ви мали найкращу якісну потокову передачу відео для свого задоволення..

6. Вони приймають оплату за біткойн

Ще одна ознака того, що постачальник послуг піклується про конфіденційність користувача, полягає в тому, як вони приймають оплату за свою VPN-послугу. Платіж за біткойн стає все більш популярним серед різних постачальників послуг, завдяки функції конфіденційності. Під час використання Bitcoin вам не потрібно дбати про надання інформації про свою кредитну карту постачальнику послуг, так що ви будете повністю приватними для користування послугою. Навіть служба VPN не знає про вашу особу.

7. Вони включають технологію On-Over-VPN

Технологія Onion-Over-VPN – це технологія, яка дозволяє зашифрувати Інтернет-з’єднання через кілька шарів захищеного з’єднання. Цей спосіб дозволяє зробити ваш Інтернет ще більш захищеним, спочатку шифруючи свою мережу за допомогою VPN, а потім шифруючи з’єднання VPN до мережі Tor. Таким чином, ваша IP-адреса маскується кілька разів, що робить практично неможливим, щоб хтось порушив ваше з’єднання. Ця технологія є доказом того, що постачальник послуг дуже піклується про конфіденційність користувача, оскільки багато інших постачальників можуть навіть не бажати впроваджувати цей додатковий рівень шифрування в їх приватній мережі.

Це 7 ознак провайдерів VPN, які серйозно ставляться до свободи Інтернету. Вам важливо скористатися послугою цих VPN-компаній, оскільки вони завжди будуть зберігати дані своїх користувачів і захищати своїх користувачів від сторонніх осіб, які хочуть отримувати важливі дані. Вони завжди пильні, зберігаючи свої послуги надійними, безпечними та приємними для своїх користувачів.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map