7 порад, щоб зберегти свою конфіденційність в Інтернеті під час гри в ігри для кількох гравців

Для багатокористувацьких онлайн-ігор потрібне постійне підключення до Інтернету, а також потрібно зайти до свого облікового запису перед грою. Ви також можете спілкуватися з багатьма типами людей під час ігрових сесій, оскільки ви по суті граєте в гру з людьми по всьому світу. Іноді це може бути дуже ризиковано для вашої конфіденційності в Інтернеті, особливо якщо інформація про ваш профіль може бути доступна публічно та пов’язана з різною конфіденційною інформацією, яка є у вас, наприклад, особистою інформацією та інформацією про кредитні картки.


Вам завжди потрібно захищати свою конфіденційність в Інтернеті, коли ви граєте в будь-яку з цих багатокористувацьких ігор. Ось 7 порад, щоб забезпечити безпеку конфіденційності в Інтернеті під час гри в ігри для багатьох гравців:

1. Зберігайте інформацію про свій профіль приватною

Інформація про профіль відрізняється від інформації про обліковий запис. Інформація про профіль – це сторінка, де кожен може побачити інформацію про ваш профіль, наприклад, рівень, трофей, місцезнаходження / країну, друзів тощо. Більшість онлайн-ігри для кількох гравців за замовчуванням оприлюднить цю інформацію про профіль. Це означає, що люди можуть бачити ваш ігровий профіль, будь то ваші друзі чи ні. Краще зберігати цю інформацію приватною, оскільки це може стати першим кроком для будь-яких недобросовісних людей, щоб дізнатися більше про вас.

2. Ніколи не розкривайте вашу особисту інформацію під час онлайн-взаємодії

Граючи в онлайн-ігри, ви будете спілкуватися з гравцями з усього світу, чи через повідомлення в чаті, чи голос. Оскільки ви точно не знаєте, хто такі гравці, ви не повинні надто охоче ділитися своєю особистою інформацією під час взаємодії з ними. Хоча ви можете сказати, що ви довго грали з ними і вони належать до вашої команди, все-таки краще зберігати всю особисту інформацію для вас приватною, не розголошуючи її з іншими гравцями.

3. Завжди використовуйте VPN у своїх ігрових сесіях

Використовуючи VPN, ви шифруєте мережеве з’єднання і переконуєтесь, що ви можете зберігати свою анонімність недоторканою під час онлайн-ігри. Це тому, що хакери можуть спробувати знайти вас, попередньо дізнавшись про вашу IP-адресу. Щойно вони знайдуть її, вони можуть знайти всю іншу релевантну інформацію про вас у вашого провайдера. Захищаючи свою мережу за допомогою VPN, ви не даєте хакерам можливості дізнатися про вашу особисту інформацію.

4. Не взаємодійте з користувачами, яким ви не довіряєте

Якщо ви знайдете нових користувачів, які раптом хочуть взаємодіяти з вами, і ви не повністю довіряєте їм, слід негайно припинити взаємодію. Це може бути способом для хакерів спробувати зв’язатися зі своєю жертвою. Вони можуть запитати вас про різні речі, пов’язані з вашим особистим життям і намагаються бути дружніми з вами. Однак, оскільки ви спілкуєтесь з кимось, кого ви навіть не знаєте в реальному житті, ви повинні знати, що вони можуть спробувати витягнути з вас якусь особисту інформацію.

5. Активуйте двофакторну автентифікацію для свого облікового запису

Пам’ятайте, що хакери можуть потенційно зламати пароль вашого облікового запису, якщо ви не захистили його належним чином. Існують різні способи, якими вони можуть скористатися, щоб це сталося, тому пам’ятайте про це. Єдиний спосіб запобігти хакерам красти ваш пароль – це захистити його. Потрібно активувати двофакторну систему аутентифікації для свого облікового запису та регулярно змінювати пароль, бажано раз на тиждень. Таким чином, він буде недоступний для цих хакерів.

6. Не грайте в зламані ігри для кількох гравців

У багатокористувацькі ігри онлайн потрібно грати так, як це призначено для гри. Вам потрібно грати за правилами, якщо ви хочете розважитися і зберегти свій рахунок. Іншими словами, ви не повинні використовувати будь-які чіт-системи в своїх онлайн-іграх, тому що ви ніколи не знаєте, що входить до цього чіт-програмного забезпечення. Під час встановлення чіт-програмного забезпечення на свій пристрій може бути включено зловмисне програмне забезпечення. Крім того, ви повинні триматися подалі від зламаних багатокористувацьких ігор, особливо тих, які використовують невідомі сторонні сервери. По-перше, зламані програми можуть містити зловмисне програмне забезпечення, по-друге, сам сервер може бути повним хакерами. Отже, потрібно триматися подалі від цього.

7. Завжди слідкуйте за своїми іграми

Щоб уникнути ризику витоку облікового запису та особистої інформації через вразливості системи, вам потрібно буде постійно оновлювати свої ігри. Кожен патч багатокористувацької гри включає в себе поліпшення безпеки, які допоможуть захистити ваш обліковий запис від різних онлайн-загроз. Також, використовуючи останню версію багатокористувацьких ігор, ви можете грати в ігри більш гладко і приємно, не турбуючись про можливі загрози, які можуть ховатися в кутку.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map