9 Недоліки VPN, які ви повинні знати, перш ніж використовувати його

На сьогодні VPN відомий як рішення різних проблем конфіденційності в Інтернеті. Хоча уряд та ваш Інтернет-провайдер можуть щодня контролювати всю вашу діяльність в Інтернеті, і вони можуть обмежувати веб-сайти, які ви можете відвідувати в Інтернеті, віртуальна приватна мережа може забезпечити рішення безпеки, яке повертає вашу конфіденційність та свободу в Інтернеті. За допомогою віртуальної приватної мережі ви можете легко переглядати Інтернет, не турбуючись про будь-які види моніторингу, відстеження та обмеження, які здійснює уряд, ваш Інтернет-провайдер чи інші треті сторони.


Однак серед безлічі переваг, які VPN може надати для вашої конфіденційності в Інтернеті, є різні недоліки, про які ви повинні знати, перш ніж користуватися будь-якою службою VPN. Це особливо актуально, якщо ви перший раз користувач VPN. Ось 5 недоліків VPN, які слід знати перед його використанням:

Не соромтесь використовувати вищезазначені графіки у своєму блозі чи майбутній статті. Просто скопіюйте код нижче.

1. Використання VPN може бути фактично незаконним у вашій країні

Є деякі країни, які не дозволяють своїм громадянам використовувати будь-який тип послуги VPN. Насправді більшість сервісів VPN буде заблоковано в країнах, які вважають приватні мережі незаконними. Це перший недолік, з яким потрібно боротися. Якщо ви вважаєте, що ваша країна входить до списку країн, які вважають приватне підключення незаконним, то в першу чергу не слід використовувати службу VPN. Це тому, що ви, можливо, заплатите величезний штраф або потрапите до в’язниці, зробивши це.

2. У вас можуть виникнути проблеми з продуктивністю під час використання приватної мережі

Оскільки приватне мережеве з’єднання працює, підключивши вашу мережу до приватного сервера, перш ніж ви дійсно можете отримати доступ до веб-сайту, який ви хочете відвідати, це може створити проблему з ефективністю в процесі. У деяких віртуальних приватних мережах може знадобитися більше часу, щоб зв’язатися з приватними серверами, що може призвести до більш тривалого часу завантаження веб-сайту, до якого ви отримуєте доступ.

Це насправді загальний недолік, який ви побачите, коли користуєтесь безкоштовним сервісом VPN. Також ви можете помітити, що швидкість з’єднання при використанні приватного з’єднання може бути меншою, ніж при звичайному з’єднанні.

3. Служба VPN може відстежувати вашу діяльність та використовувати ваші дані

Деякі послуги приватної мережі дозволять вам використовувати їх приватні сервери в обмін на ваші дані. Звичайно, вони, можливо, не заявлять про свій намір в першу чергу. Однак були випадки, коли компанії VPN відслідковують дані своїх користувачів для власних вигод. Так, вони можуть допомогти обійти Ваші обмеження в Інтернеті та приховати Вашу IP-адресу, але приватні компанії можуть насправді зробити відстеження.

Ви повинні знати про послуги VPN, які пропонують приватне підключення безкоштовно або за дуже низькою ціною, оскільки вони можуть зареєструвати вашу діяльність.

4. Налаштувати бізнес-користувачів це може бути складно

Для окремих користувачів VPN може бути легко налаштувати, оскільки вам потрібно просто завантажити додатки або програмне забезпечення VPN та встановити його на свій пристрій. Однак для ділових користувачів справа може бути не такою. Для ділових користувачів VPN набагато складніше налаштувати, особливо якщо вам потрібно налаштувати приватну мережу в приміщенні вашого бізнесу.

Це додасть більшої складності вашому загальному мережевому з’єднанню, і це вплине на кожен пристрій, який ви використовуєте у своєму бізнесі. Хоча багато компаній VPN можуть спростити це для вас, вам може знадобитися спеціальна команда з управління мережею для нагляду за приватною мережею підключення у вашому бізнесі..

5. Це може додати більше витрат до вашого мережевого підключення

За замовчуванням віртуальна приватна мережа – це преміальна послуга приватного з’єднання, яку потрібно платити окремо від звичайного мережевого з’єднання або провайдера. Крім того, якщо ви хочете використовувати маршрутизатор VPN, вам доведеться придбати додаткове обладнання для маршрутизатора, яке можна буде використовувати поряд з VPN-з’єднанням. Таким чином, він може не прийти до вас безкоштовно. Звичайно, ви можете скористатися безліччю безкоштовних приватних з’єднань, але вони, як правило, не є надійними, і вони мають багато обмежень. Отже, ще одним недоліком приватного зв’язку є те, що він може дорого коштувати для вас у довгостроковій перспективі.

6. Це може уповільнити швидкість вашого Інтернету

Коли ви додаєте VPN-з’єднання, ви додаєте шар конфіденційності через VPN-сервер. Замість прямого доступу до веб-сайту ви отримуєте доступ до нього через свого постачальника VPN. Хоча це дозволяє приховати IP-адресу та зашифрувати свої дані, це також означає, що дані повинні подорожувати більше та з додатковою складністю.

Якщо постачальники VPN, які ви використовуєте, недостатньо потужні, ваш Інтернет може працювати дуже повільно. Це впливає насамперед тоді, коли вам потрібен швидкісний Інтернет для потокового чи завантаження тощо. Але це не завжди так. Раніше ми розглядали багато постачальників VPN щодо їх швидкості, і часто зниження швидкості в деяких випадках є мінімальним. Наприклад, NordVPN дав нам швидкість з мінімальним зниженням. Нам вдалося отримати майже 95% від початкової швидкості. Не тільки вони, багато інших провайдерів оптимізовано не гальмувати ваш Інтернет.

7. Використання цього не може гарантувати 100% анонімність

Існує різні способи виявити свою особу, навіть якщо ви використовуєте VPN. Що робити, якщо ви переглядали веб-сайт за допомогою VPN-з’єднання, і ви раптом зрозуміли, що ваш клієнт VPN раптово відключений? Або ваш DNS просочується? Навіть у гіршому випадку постачальник, якого ви використовуєте, погоджується надати вашому уряду критичну інформацію про себе?

Хоча сьогодні постачальники послуг пропонують безліч функцій, таких як Double VPN або Kill Switch, щоб зробити ваше з’єднання максимально приватним та безпечним. Є ще багато способів витік даних через апаратне, програмне забезпечення або будь-які інші засоби.

8. Не можна обійти всі обмеження

Однією з основних причин, по якій люди використовують VPN, є розблокування певних веб-сайтів або контенту (іншими словами, обмеження обходу). Хоча розблокувати більшість веб-сайтів чи контенту порівняно просто, доступ до деякого вмісту все ще може бути важким. Наприклад, Netflix доступний з будь-якого місця, але компанія дозволяє отримати доступ до деяких фільмів або телепередач лише для певних країн.

Оскільки вони мають різні домовленості з виробниками вмісту, їм законодавчо заборонено показувати певний контент у певному регіоні. І в основному їм це вдається виконувати. Багато постачальників VPN НЕ МОЖУТЬ обійти це обмеження. Те саме стосується багатьох інших сайтів чи контенту.

9. Проблеми сумісності платформи, якщо ви використовуєте менш популярну платформу

Якщо ви використовуєте операційну систему, яку використовують мільйони користувачів у всьому світі, ви все в порядку. Однак якщо ви використовуєте менш популярну ОС, застарілу ОС або несумісне обладнання, можливо, не так багато способів використовувати або налаштувати VPN на своєму пристрої. Більшість VPN доступні для чотирьох найпопулярніших операційних систем, таких як Windows, macOS, Android та iOS. Якщо ви використовуєте що-небудь інше, шанси на це; ви можете зіткнутися з труднощами в налаштуванні послуги і навіть отримати підтримку від компанії. Це стосується не лише VPN, але і будь-якого програмного забезпечення. Кілька постачальників VPN пропонують способи налаштування вашого маршрутизатора для захисту всієї вашої мережі Інтернет, що може працювати як рішення цієї проблеми..

Це недоліки VPN, які слід знати перед тим, як користуватися ним. Якщо ви плануєте використовувати будь-яку службу VPN, вам потрібно переконатися, що ви користуєтесь авторитетними послугами.

Поважні постачальники послуг не дадуть вам цих недоліків або, принаймні, вони можуть мінімізувати такі недоліки для вас. Крім того, якщо ви дійсно піклуєтесь про свою конфіденційність та безпеку в Інтернеті, VPN – найкращий інструмент, який ви можете використовувати для захисту конфіденційності та безпеки в Інтернеті..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map