Чи захищаєте ви свою конфіденційність в Інтернеті? 5 питань, які ви повинні задати про свою конфіденційність в Інтернеті

Факт, що багато людей не дуже дбають про свою конфіденційність в Інтернеті. Вони просто використовують свої пристрої з будь-якою метою, яку вони хочуть, зовсім не замислюючись про власну безпеку в Інтернеті. Вони користуються пошуковими системами, відвідують деякі веб-сайти, завантажують файли, діляться файлами, розміщують свої фотографії в соціальних мережах та проводять всі інші онлайн-дії, не усвідомлюючи, що за ними стежить їх уряд, Інтернет-провайдер, веб-сайти, які вони відвідують, корпорації та навіть хакери. У вас така ж проблема, як у багатьох людей?


Якщо ви дбаєте про свою власну конфіденційність в Інтернеті, вам важливо більше і більше знати про захист своєї справжньої особистості в Інтернеті. Захист конфіденційності в Інтернеті не є завданням уряду чи інших третіх сторін. Це ваша власна відповідальність. Насправді, це відповідальність кожного, хоча багато людей ще не знають про свої обов’язки. Отже, чи захищаєте ви свою конфіденційність в Інтернеті? Ось 5 питань, які вам слід задати щодо конфіденційності в Інтернеті:

1. Чи завжди ви використовуєте безпечне підключення до мережі для доступу до Інтернету?

Який тип мережевого з’єднання ви використовуєте для доступу до Інтернету? Якщо ви часто звертаєтесь до Інтернету із загальнодоступних мереж WiFi, ви повинні знати, що безпека таких мереж в кращому випадку сумнівна. Коли ви використовуєте незашифроване мережеве з’єднання для доступу до Інтернету, ви ризикуєте переглядати діяльність веб-переглядача сторонніми сторонами. Це означає, що у вас буде нульова конфіденційність при перегляді Інтернету за допомогою незашифрованої мережі. З іншого боку, якщо вам завжди відомо про використання лише захищеного мережевого з’єднання для доступу до Інтернету, то ваша конфіденційність безпечна, і люди, як правило, не можуть стежити за вашою активністю в Інтернеті..

2. Чи оновлюєте ви свої програми та операційну систему?

Ваші програми та операційна система – це межа вашої онлайн-безпеки. Постійне оновлення ваших додатків та операційної системи забезпечить вашу систему захищену та захищену. Хакери можуть легко проникнути у вашу систему, якщо ви не оновлюєте її останнім виправленням. Це пояснюється тим, що ці оновлення, виконані розробниками ОС та додатків, зазвичай приносять виправлення різних уразливостей безпеки. Коли ви ризикуєте своєю безпекою в Інтернеті, не оновлюючи додатки та операційну систему, це означає, що ви також ризикуєте конфіденційності.

3. Ви захищаєте та шифруєте мережеве з’єднання?

Навіть якщо ви завжди використовуєте своє власне захищене мережеве з’єднання для доступу до Інтернету, це не означає, що ніхто не може контролювати вашу активність перегляду. Так, хакерам чи будь-яким іншим недобросовісним стороннім особам може бути важко проникнути у ваше мережеве з’єднання та викрасти ваші дані. Але ваша діяльність у веб-перегляді, ймовірно, все ще буде контролюватися вашим Інтернет-провайдером та вашим урядом. Отже, для того, щоб ваша конфіденційність була повністю безпечною від будь-якого типу системи онлайн-спостереження, вам потрібно зашифрувати та захистити мережеве з’єднання за допомогою віртуальної приватної мережі або VPN. Це забезпечить анонімний перегляд Інтернету весь час.

4. Чи дотримуєтесь ви найкращих практик безпеки в Інтернеті?

Оскільки багато людей досі так байдуже ставляться до своєї безпеки в Інтернеті, не дивно, що все ще багато випадків зламаних облікових записів соціальних медіа. Це просто тому, що більшість людей не дотримуються кращих практик безпеки в Інтернеті. Наприклад, все ще багато людей, які встановлюють дуже прості паролі для своїх облікових записів. Також є люди, які все ще відкривають СПАМ-листи та переходять за посиланнями, які містяться в цих небажаних електронних повідомленнях. Щоб ви захистили свою конфіденційність в Інтернеті, вам слід дотримуватися найкращих практик безпеки, таких як встановлення надійних паролів для ваших облікових записів, активація двофакторної автентифікації, негайно видалення SPAM-повідомлень, обізнаність про фішинг-сайти тощо. на.

5. Чи продовжуєте ви розкривати свою приватну інформацію в Інтернеті?

Скільки разів ви бачили, як ваші друзі сьогодні розкривали свою приватну інформацію в соціальних медіа? Їм не байдуже власна конфіденційність, і все ще багато людей роблять це щодня. Вони розкривають, де вони зараз, коли поїдуть у відпустку, свої особисті проблеми, ділиться своїми приватними фотографіями чи інформацією тощо. Це така звичка, яка може просочити вашу власну конфіденційність в Інтернеті, навіть без хакерів, які намагаються виламати ваші пристрої. Щоб захистити свою конфіденційність в Інтернеті, намагайтеся уникати розкриття та обміну приватною інформацією в Інтернеті, оскільки це не підходяще місце для вас..

Це 5 питань, які вам слід задати щодо конфіденційності в Інтернеті. Отже, ви зробили достатньо для захисту власної безпеки в Інтернеті та конфіденційності? Якщо відповіді ще немає, то слід почати охороняти конфіденційність в Інтернеті прямо зараз. Ніколи не пізно вам робити необхідні речі, щоб зберегти свою особистість під час перегляду Інтернету.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map