Чому антивірусне програмне забезпечення потрібно встановити поряд із програмним забезпеченням VPN

Для захисту вашої системи від шкідливих загроз необхідна установка антивірусного програмного забезпечення у вашій системі. Без антивірусного програмного забезпечення ви не зможете забезпечити максимальну захист вашої системи від зростаючої кількості шкідливих загроз, які можуть атакувати вашу систему різними способами. Якщо ви покладаєтесь лише на програму проти зловмисного програмного забезпечення за замовчуванням, це може бути недостатньо для повного захисту вашої системи, оскільки програма анти-зловмисного програмного забезпечення за замовчуванням, наприклад, Windows Defender, як відомо, досить вразлива для зовнішніх атак.


Однак однієї установки антивірусного програмного забезпечення недостатньо. Насправді VPN важливо допомогти вам захистити системне з’єднання, щоб запобігти потраплянню зовнішніх загроз у вашу систему. З сьогоднішньою технологією в Інтернеті хакерам дуже легко надсилати шкідливі загрози вашій системі через різні Інтернет-канали, і VPN може використовуватися як захисний бар’єр для таких атак. Отже, антивірусне та VPN програмне забезпечення – найкраща комбінація для безпеки вашої системи. Ось причини, чому антивірусне програмне забезпечення повинно бути встановлено поряд із програмним забезпеченням VPN:

1. Він захищає вашу системну мережу, а не лише ваші системні файли

Функція антивірусного програмного забезпечення полягає у тому, щоб забезпечити збереження системних файлів неушкодженими без будь-яких перерв із шкідливих загроз. Якщо системні файли були змінені шкідливим програмним забезпеченням, ваша система може не працювати належним чином. З іншого боку, програмне забезпечення VPN працює для захисту вашої системної мережі – це з’єднання, яке ви використовуєте для підключення системи до зовнішнього світу чи Інтернету, що дозволяє захистити вашу систему від зовнішніх загроз. Поєднавши між антивірусом та VPN, ви зможете захистити не лише свої системні файли, а й вашу системну мережу.

2. Це відбиває як хакерські атаки, так і зловмисне програмне забезпечення

Система VPN має головну функцію – захистити мережеве з’єднання безпечним та приватним. Тож, використовуючи віртуальну мережу, ви не просто захищаєте свою систему, але можете анонімно переглядати та зберігати реальну особу як приватну. Поєднання антивірусного програмного забезпечення та VPN відбиватиме як хакерські атаки, так і зловмисне програмне забезпечення, оскільки хакери не можуть проникнути у вашу мережу, а шкідливе програмне забезпечення не може бути встановлено у вашій системі без вашої згоди. Два інструменти безпеки працюватимуть на відшкодування як хакерських атак, так і шкідливого програмного забезпечення, коли ваша система загрожує цими загрозами.

3. Це підтримує безпеку всієї передачі даних вашої системи

Ваша система автоматично передаватиме необхідні дані через вашу мережу Інтернет для різних цілей. Наприклад, коли системі потрібно завантажити файли оновлення, вони будуть надсилати запити на сервер оновлення для передачі даних оновлення. Це те саме для окремих програм або програм. Вони завжди передають дані в Інтернеті, і якщо ви не захистите цей процес, хакери можуть перехопити передачу даних і встановити натомість зловмисне програмне забезпечення у вашу систему. За допомогою VPN ви зможете зберегти процес передачі даних надійно захищеним.

4. Це не дозволяє хакерам зіпсувати ваші системні дані

За замовчуванням ваші дані системи захищені від будь-якого типу несанкціонованих модифікацій. Це означає, що навіть якщо ви не встановлюєте жодне антивірусне програмне забезпечення, ОС захищатиме дані системи від будь-яких модифікацій. Погана новина полягає в тому, що іноді кваліфіковані хакери можуть знайти спосіб пошуку вразливості вашої системи для встановлення шкідливих кодів у вашу систему. В результаті вона змінює спосіб роботи системи, не виявляючи її операційною системою. Коли дані системи пошкоджені хакерами, вони можуть контролювати ваш пристрій так, як вони вважають за потрібне. Встановивши антивірусне та VPN-програмне забезпечення, це можна запобігти, оскільки хакери не можуть жодним чином пошкодити ваші системні дані через велике шифрування у вашій мережі.

5. Це створює дуже сильні шари захисту для вашої системи

Встановлення антивірусу тільки може бути достатньою для захисту даних вашої системи, якщо ви рідко або ніколи не підключені до Інтернету. Але, якщо ви підключаєтесь до Інтернету майже весь час, вам потрібен додатковий рівень захисту вашої системи, який може забезпечуватися програмним забезпеченням VPN. Він захищає мережеве з’єднання та забезпечує безпеку вашої системи під час роботи в мережі. Таким чином, при поєднанні двох програмних даних це створить дуже сильний захист для вашої системи, надаючи вашій системі максимальну безпеку. Крім того, завдяки додатковим функціям, пропонованим програмним забезпеченням VPN, таким як обхід Інтернет-обмежень і цензура, ви можете насолоджуватися використанням свого пристрою ще більше.

Саме тому антивірусне програмне забезпечення має бути встановлено поряд із програмним забезпеченням VPN. Це важливо, оскільки встановлення лише одного програмного забезпечення не дасть загальної безпеки вашій системі. Тільки поєднавши два програмні засоби, ви зможете забезпечити повну захищеність конфіденційності та безпеки вашої системи.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map