Чому більшість служб VPN не можна використовувати в Китаї для розблокування великого брандмауера

Китай, як відомо, є однією з найсуворіших країн світу, яка застосовує обмеження VPN. Хоча мандрівники все ще можуть користуватися віртуальним приватним зв’язком, який вони привозять зі своєї країни без будь-яких проблем, китайські громадяни відмовляються використовувати будь-який тип послуги VPN, якщо це не потрібно для їхнього бізнесу. Тим не менше, підприємствам потрібно отримати дозвіл від уряду на користування послугою VPN, і використання такої послуги для їх бізнесу підлягає моніторингу з боку уряду.


Це стало справжньою проблемою для багатьох людей у ​​цій країні, коли вони намагаються використовувати будь-який тип послуг приватного зв’язку, оскільки не всі служби VPN працюють у цій країні. Частково це пояснюється тим, що у Великого Брандмауера Китаю є дуже сильна система шифрування, яка не дозволяє комусь обійти урядові обмеження в Інтернеті. Лише кілька надійних постачальників послуг VPN можуть обійти брандмауер Китаю та забезпечити доступ до Інтернету через внутрішню країну.. Ось причини, через які більшість служб VPN не можна використовувати в Китаї для розблокування великого брандмауера:

1. Уряд Китаю використовує вдосконалену систему ІПС

У той час як більшість країн, які обмежують Інтернет-активність своїх громадян, будуть використовувати технологію під назвою DPI або глибоку перевірку пакетів для моніторингу їх мережевого трафіку, то великий брандмауер Китаю знаходиться на абсолютно новому рівні, коли мова йде про додаток DPI. Уряд використовує вдосконалену систему DPI, яка постійно вдосконалюється, додаючи більше списків заблокованих веб-сайтів та онлайн-сервісів. Мало того, він продовжує вдосконалюватись з точки зору безпеки та захисту від обходу самого брандмауера, це означає, що уряд також додаватиме список заблокованих VPN-послуг щодня. Саме це ускладнює звичайним послугам обхід обмежень через Інтернет у цій країні.

2. Уряд забороняє майже все доступне програмне забезпечення та додатки VPN

Загальнонаціональна заборона VPN набуде чинності повністю з 2018 року, а це означає, що уряд стане дуже суворим у моніторингу мережевого трафіку своїх громадян. Перед забороною послуги VPN широко доступні для завантаження громадян без проблем, і вони доступні як для настільних, так і для мобільних платформ. Однак після низки інцидентів, коли люди використовують свій приватний зв’язок, щоб зірвати китайський уряд, уряд повинен зробити сміливий крок, щоб заборонити всі ці приватні проксі-сервери з мобільних і настільних платформ. Багато заборонених служб VPN зазнають цієї заборони.

3. Більшість доступних приватних з’єднань не пропонують передових технологій Stealth

Ще одна причина, через яку звичайним приватним з’єднанням дуже важко обійти брандмауер уряду Китаю, є те, що брандмауер має вдосконалену технологію DPI, яку можна обійти лише певною технологією VPN. Стильна технологія, яка доступна лише для авторитетних VPN-послуг із дорожчою платою за підписку, є єдиною безпечною ставкою для китайських користувачів на доступ до веб-сайтів, які блокуються урядом. Він використовує прихований сервер і модифікований протокол, щоб гарантувати, що китайська система DPI не може виявити приватне з’єднання.

4. Більшість сервісів VPN пропонують лише регулярні шифрування

Хоча протокол шифрування, використовуваний службою VPN, визначатиме, наскільки ефективним є обхід блокування китайського уряду, більшість служб VPN пропонують лише звичайні шифрування для своїх користувачів. Як результат, їх не можна використовувати для шифрувального шифрування, наприклад обходу великої брандмауеру в Китаї. Тому більшість із них непридатні для використання в цій країні. Більшість звичайних приватних з’єднань використовують лише протокол PPTP або L2TP, тоді як мінімальний протокол шифрування, який їм потрібно мати для обходу блокування, – це протокол OpenVPN. Зазвичай протокол OpenVPN потрібно змінити спочатку, перш ніж він дійсно може працювати в цій країні.

5. Уряд блокує окремі підключення, які використовують приватні сервери або проксі

Китайський уряд дуже активний у пошуку людей, які використовують приватне з’єднання для доступу до зовнішніх веб-сайтів. Насправді, є деякі випадки, коли урядові потрібно заарештувати людей лише за використання приватного зв’язку на їхньому пристрої. Тоді вони або посадять осіб у в’язницю, або вимагатимуть великого штрафу за прорив урядової системи ДПІ. Саме це більшість людей ускладнює доступ до заблокованих веб-сайтів у цій країні, і це також причина, чому більшість з них не намагаються намагатися, бо бояться наслідків, які вони отримають від цього.

Саме тому більшість служб VPN не можна використовувати в Китаї для розблокування великого брандмауера. Однак розблокувати обмеження на веб-сайті з цієї країни не можна, особливо якщо ви подорожуєте. Вам просто потрібно використовувати авторитетне VPN-з’єднання, яке пропонує функцію скриття, розроблену для обходу великої брандмауеру Китаю, щоб ваше приватне з’єднання не було виявлено системою DPI в цій країні.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map