Чому слід увімкнути моніторинг місцеположення у підключенні VPN

Використовуючи висококласне VPN-з’єднання, ви отримаєте безліч функцій, недоступних у вільному програмному забезпеченні VPN. Наприклад, такі функції, як Kill Switch, Моніторинг місцеположення, Завжди увімкнено, Брандмауер, Захист від витоку DNS та багато інших функцій, будуть доступні для вас залежно від марки VPN, яку ви використовуєте. Кожна функція дає більше переваг у шифруванні вашого інтернет-трафіку. Функція Kill Switch дозволяє вам відключити підключення до Інтернету негайно під час падіння VPN-з’єднання, щоб ви випадково не виявили свою IP-адресу під час сеансу перегляду. Завдяки функції “Завжди ввімкнено” ви можете зберігати свої пристрої, підключені до VPN, з моменту запуску пристрою до часу, коли ви вимикаєте його.


Тепер ми поговоримо про функцію моніторингу місцеположення. Це функція, якою часто нехтують багато користувачів VPN, але вона є досить важливою особливістю. Це дозволяє VPN-з’єднанню виявляти ваше поточне місцезнаходження, незважаючи на використання приватної мережі для підключення до Інтернету. Є багато переваг, які ви можете отримати, якщо ввімкнути цю функцію у своєму VPN-з’єднанні. Ось причини, з яких слід увімкнути моніторинг місцезнаходження у вашому VPN-з’єднанні:

1. Ви все одно можете отримати доступ до своїх рахунків у місцевому банку, не блокуючись

Через проблеми безпеки, багато веб-сайтів місцевих банків відмовлятимуть вам увійти у свій рахунок за допомогою приватної IP-адреси. Це тому, що були випадки, коли приватні IP-адреси використовуються кіберзлочинцями для крадіжки грошей у його жертв. Також приватна IP-адреса, що належить іншій країні, буде досить підозрілою для веб-сайтів місцевих банків, оскільки їх клієнтами є переважно місцеві люди з місцевими адресами. Саме тут стає необхідним моніторинг місцезнаходження. Незважаючи на те, що ваше з’єднання приватне та підключене, ви все одно можете розкрити своє місцезнаходження, щоб веб-сайти місцевих банків все ще могли отримати доступ до вашого зашифрованого з’єднання..

2. Підключення залишається приватним, поки ви переглядаєте локальну IP-адресу

Хороша річ у включенні функції моніторингу місцезнаходження – це те, що ви зможете використовувати приватне з’єднання під час перегляду локальної IP-адреси. Це означає, що до місцевих веб-сайтів, які зазвичай не приймають приватну IP-адресу, все ще можна отримати доступ за допомогою VPN-з’єднання. Вам не потрібно тимчасово вимикати VPN-з’єднання лише для доступу до певних локальних веб-сайтів. Особливо це стосується країн, де закони про Інтернет дуже обмежуючі. Дозволяючи службі VPN контролювати ваше місцезнаходження, вам не потрібно турбуватися про доступ до таких веб-сайтів, оскільки ваше місцезнаходження все ще знаходиться у вашій країні.

3. У вас не виникнуть підозрілі проблеми з входом

Це одна з найпоширеніших проблем під час використання VPN-з’єднання. Іноді, коли ви входите в деякі зі своїх облікових записів, постачальники послуг вважатимуть ваш логін як підозрілий, і, таким чином, вони надсилатимуть вам повідомлення про те, що ваші облікові записи могли бути порушені. Цю проблему можна уникнути, просто дозволяючи службі VPN постійно контролювати ваше місцезнаходження, завдяки чому ваші спроби входу будуть законними, зберігаючи зв’язок приватним весь час.

4. Ви можете користуватися програмами, пов’язаними з GPS, без проблем

Коли ви використовуєте VPN-з’єднання, іноді у вас виникне багато проблем при використанні програм, пов’язаних із GPS. Наприклад, якщо ви перебуваєте на своєму мобільному пристрої і хотіли б знати напрямок переходу до певного місця, ваш GPS визнає ваше місцезнаходження в іншій країні, оскільки ваш VPN використовує сервер в іншій країні для доступу до Інтернету. . Це може бути клопітно, особливо якщо ви хочете терміново користуватися програмами GPS. Це можна легко виправити, включивши моніторинг вашого місцезнаходження на панелі приладів VPN, що дозволяє програмам GPS розпізнавати ваше реальне місцезнаходження під час перебування поза радарами за допомогою підключення до Інтернету..

5. Залишайтеся захищеними від будь-якого моніторингу провайдерів та уряду

І останнє, але не менш важливо, включивши функцію моніторингу місцевості у вашій віртуальній приватній мережі, ви зможете виявити своє реальне місцезнаходження на веб-сайтах, які ви відвідуєте, залишаючись захищеними від будь-якого Інтернет-провайдеру та державного моніторингу. Іншими словами, це так, ніби ви все ще використовуєте звичайне підключення до Інтернету від свого Інтернет-провайдера, поки все ще можете обійти всі веб-сайти, які заблоковані урядом, а також залишатися в безпеці та закриті від їх системи спостереження. Це велика перевага, яку ви можете отримати просто за допомогою функції розташування у своїй VPN.

Ось ці причини слід увімкнути моніторинг місцезнаходження у вашому VPN-з’єднанні. В основному ця функція вимикається при першому встановленні VPN, і оскільки багато людей не переймаються цим, вони можуть не знати, що ця функція існує. Однак, увімкнувши цю функцію у своєму VPN, ви отримаєте багато переваг, які відтепер покращать ваш загальний Інтернет-досвід.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map