Чому вам потрібно вибрати VPN із функцією брандмауера NAT для додаткового захисту безпеки

Захист брандмауера – не поширена функція, яка доступна для послуги VPN, хоча все більше постачальників послуг додають цю функцію до своєї приватної мережі. Незважаючи на те, що це не є загальною особливістю, це особливість, яку всі користувачі VPN повинні розглянути, оскільки вона забезпечує більший захист їх приватного мережевого з’єднання. Багато експертів із безпеки рекомендують користувачам VPN також встановлювати на свій пристрій програмне забезпечення брандмауера, оскільки це забезпечує ще більший захист їх важливих даних, особливо від хакерських атак.


Найпоширеніший захист між брандмауером, інтегрований у програмне забезпечення VPN, – це брандмауер NAT, а основна функція більш-менш аналогічна спеціальному програмному забезпечення для брандмауера, яке ви можете знайти в Інтернеті сьогодні. Основна функція цієї функції – захист ваших даних від хакерів, і коли ви ввімкнули цю функцію, хакерам неможливо проникнути у ваше мережеве з’єднання та викрасти важливу інформацію. Завдяки необхідній функції вам рекомендується вибрати лише службу VPN, яка забезпечує додаткову функцію брандмауера. Ось причини, чому вам потрібно вибрати VPN з функцією брандмауера NAT для додаткового захисту безпеки:

1. Це дає ще сильніший захист від хакерських нападів та загроз в Інтернеті

VPN дає вам Інтернет свободу, яка є вашими основними правами. Але, маючи цю свободу в Інтернеті, ви піддаєте себе більшої кількості ризиків та небезпек. Звичайно, хакери та будь-які зловмисні сторони не можуть легко проникнути у ваше приватне з’єднання, але вони все одно можуть націлити його, якщо у них є достатньо підстав для цього. Увімкнувши брандмауер NAT, вам не потрібно турбуватися про ризики та небезпеку хакерських атак та онлайн-загроз, оскільки ваш зв’язок сильно захищений від нього. Перш ніж хакери зможуть проникнути у ваше приватне з’єднання, вони повинні спочатку зіткнутися з брандмауером, і їм буде майже неможливо проникнути.

2. Він захищає все ваше програмне забезпечення та програми

Наполегливі хакери, без сумніву, намагатимуться знайти будь-який вид відкриття для порушення вашого приватного зв’язку. Зазвичай ви не знаєте, що те, що програмне забезпечення та додатки, що залишаються відкритими у вашій системі, можуть стати потенційним відкриттям для хакерів увірватися у вашу систему та викрасти важливі дані. Вони можуть спробувати знайти помилки в тому програмному забезпеченні та програмах, які дозволять їм зайти, і коли вони знайдуть це, їм буде простіше встановити шкідливі програми у вашу систему. З брандмауером NAT це не може статися, оскільки все програмне забезпечення та додатки, які залишаються відкритими у вашій системі, повністю захищені від хакерів та інших онлайн-загроз.

3. Це запобігає доступу ботів до вашого приватного з’єднання

Деякі зловмисні треті сторони можуть спробувати надіслати ботів, щоб проникнути у ваш зв’язок з наміром викрасти вашу справжню особу, а також розсипати вас великою кількістю примусових оголошень та електронних листів. Якщо ваш пристрій надійно не захищений VPN, вони можуть легко бути порушені цими ботами, і ці боти можуть легко досягти своєї мети без особливих проблем. Однак, завдяки брандмауеру NAT, цим ботам фактично заборонено входити у ваше приватне з’єднання, ще до того, як вони намагаються це зробити. Як результат, ви повністю захищені від крадіжок особистих даних та різних типів спам-повідомлень.

4. Це підтримує виділену мережу для вашого маршрутизатора

Якщо ви застосовуєте VPN-з’єднання до маршрутизатора, це допоможе зберегти виділену мережу маршрутизатора. Це допомагає маршрутизатору залишатися на зв’язку з приватною мережею із спеціальним підключенням для кожного пристрою. NAT для кожного пристрою, в свою чергу, буде надійно захищений від будь-яких поганих вхідних сканувань, які можуть порушити з’єднання. Використовуючи брандмауер NAT, ця система захисту ще більше посилюється. Це забезпечує найкращу якість зв’язку для вашого маршрутизатора, а також кращу безпеку.

5. Це забезпечує додатковий захист для настільних та мобільних ОС

Незалежно від того, встановивши VPN на робочому столі чи мобільному пристрої, ви зможете отримати додатковий захист для цих пристроїв, використовуючи NAT-брандмауер. Незважаючи на те, що ви не встановлюєте жоден антивірус чи інше програмне забезпечення для безпеки та, хоча ви не оновлюєте свою операційну систему регулярно, ви зможете користуватися максимальним захистом для вашої операційної системи за допомогою комбінації VPN та NAT функція брандмауера.

Ось ці причини вам потрібно вибрати VPN з функцією брандмауера NAT для додаткового захисту безпеки. Якщо ви ще не визначилися з постачальником послуг VPN, яким ви будете користуватися довгостроково, краще підписатися лише на преміум VPN з наявною функцією NAT брандмауера. Лише декілька постачальників VPN пропонують цю функцію, тому вам слід зробити деякі дослідження, перш ніж вибирати те, яке ви хочете регулярно використовувати.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map