Чому вам потрібно встановити хоча б один браузер VPN на своєму пристрої

VPN стає все більш необхідною в сьогоднішній ситуації в Інтернеті, коли уряд, Інтернет-провайдер, корпорації, веб-сайти та інші треті сторони стежать за кожним користувачем Інтернету, щоб шпигувати за його звичками та отримувати певну інформацію, яка їм принесе користь. Віртуальна приватна мережа стає більш популярною, оскільки може забезпечити користувачам Інтернету безпеку та конфіденційність, які їм потрібні для того, щоб звільнитися від глобальної системи масового спостереження. Крім того, існує багато VPN-сервісів, які сьогодні доступні на ринку, і вони пропонуються у багатьох формах і формах.


Один із типів VPN-сервісу, про який слід знати, – це браузер VPN. Браузер – це тип браузера із вбудованим VPN у ньому, який можна активувати без необхідності використання додаткового програмного забезпечення. Ви просто встановите веб-переглядач на свій пристрій, а потім зможете користуватися приватним зв’язком за допомогою браузера. Веб-браузер часто називають приватним браузером, оскільки він захищає конфіденційність та безпеку користувача в Інтернеті. Ось причини, чому потрібно встановити принаймні один браузер VPN на свій пристрій:

1. Вам не потрібно платити за будь-яку підписку VPN

Більшість вбудованих браузерів VPN не стягуватиме плату за використання захищеного з’єднання, яке він надає. Однак налаштування можуть бути приховані в налаштуваннях веб-переглядача, і вам потрібно перейти до розширених налаштувань браузера, щоб активувати його. Після активації VPN вам не потрібно буде турбуватися про обмеження пропускної здатності. Зазвичай ці віртуальні приватні браузери пропонують необмежену пропускну здатність, і користувачі можуть користуватися приватним з’єднанням безкоштовно. Однак швидкість може бути меншою, ніж порівняно з авторитетними та відданими службами VPN там.

2. Це набагато краще, ніж більшість безкоштовних VPN-послуг там

Замість того, щоб використовувати деякі безкоштовні послуги віртуальної приватної мережі, доступні як для настільних, так і для мобільних пристроїв, вам краще використовувати приватний браузер. Більшість безкоштовних приватних мережевих послуг на ринку сьогодні пропонують свою безкоштовну приватну мережу як безкоштовну пробну версію, а це означає, що вам доведеться сплатити пізніше, щоб продовжити користуватися послугою. Крім того, вони пропонуються з обмеженою пропускною здатністю, низькою якістю сервера та дуже повільною швидкістю, що часто змушує вас відчувати розчарування при їх використанні. З іншого боку, браузер VPN пропонується без будь-якої безкоштовної пробної схеми, без обмеження пропускної здатності та з високоякісною серверною інфраструктурою, яка будувалася протягом багатьох років.

3. Її будує некомерційна організація

Якщо комерційна компанія створить приватний веб-переглядач і каже, що він надаватиме приватне з’єднання користувачам безкоштовно, ви можете бути обережними щодо їх претензії. Існує багато випадків, коли постачальники віртуальних приватних мереж надають безкоштовно своє VPN-з’єднання, що виявилося, використовуючи дані користувача без їх згоди. Деякі інші безкоштовні приватні мережі також записують вашу звичку перегляду та продають ваші дані третім сторонам. Це тому, що їх орієнтація – це прибуток, а не конфіденційність користувача. Браузери VPN, здебільшого, дотримуються конфіденційності користувача та намагаються забезпечити найкращий захист для їхньої онлайн-активності. Це тому, що вони будуються некомерційними організаціями, які орієнтуються на покращення Інтернету, а не лише на отримання прибутку.

4. Це повністю безпечно і безкоштовно

Приватний веб-переглядач, який ви встановлюєте у вашій системі, є абсолютно безпечним і не містить як структури підписки на оплату, так і будь-якого шкідливого програмного забезпечення. Це тому, що вони не хочуть втрачати довіру користувачів, які вони робили роками. Більшість їхніх послуг надаються безкоштовно, а їх програмне забезпечення або з відкритим кодом, або будується з проектів з відкритим кодом. Незважаючи на те, що ви користуєтесь іншими безкоштовними приватними постачальниками послуг приватної мережі для вас ризиковано, вам не потрібно турбуватися про безпеку та конфіденційність під час використання браузера VPN..

5. Його можна використовувати як резервне підключення VPN

Якщо ви вже використовуєте VPN-з’єднання від надійного постачальника послуг VPN, вам не зашкодить встановити VPN-браузер на випадок, якщо вам потрібна резервна копія для приватного з’єднання. Іноді у вас можуть виникнути проблеми із виділеним приватним мережевим підключенням, або це проблема із сервером, або швидкість з’єднання недостатньо хороша. Наразі ви можете використовувати браузер VPN як резервне підключення, що дозволяє продовжувати свою діяльність в Інтернеті, очікуючи виправлення вашого основного приватного мережевого з’єднання..

Ось ці причини потрібно встановити принаймні один браузер VPN на своєму пристрої. Існують різні функції, якими ви можете скористатися від цього, і що ще важливіше, це не коштуватиме вам нічого, щоб використовувати приватне з’єднання в браузері. Однак він може бути доступний не для всіх платформ, і браузер може не забезпечити вам таку ж ефективність, яку надає більшість преміальних проксі-сервісів сьогодні на ринку. Але все-таки варто встановити його для вашої системи.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map