Чому вам слід уникати використання служб VPN, які базуються в США та Великобританії

Чому багато послуг VPN базуються на офшорних місцях? Вам може бути цікаво, чому. Насправді, більшість авторитетних постачальників віртуальної приватної мережі не знаходяться у США чи Великобританії. І так, рекомендується використовувати сервіси VPN, які базуються на офшорних місцях, а не в США та Великобританії. Це, головним чином, тому, що, як відомо, уряди США та Великобританії дуже суворі у виконанні законів про нагляд щодо своїх громадян. Вони люблять шпигувати за тим, що роблять їх громадяни.


Якщо ви використовуєте VPN, який базується в США чи Великобританії, можливо, взагалі не захистите конфіденційність в Інтернеті. Так, можливо, ви зможете розблокувати цензурні або обмежені веб-сайти, але, швидше за все, ваші дані зберігатимуться урядом США або Великобританії, оскільки для цього вимагають VPN-компанії. Це лише одна велика причина, чому послуги VPN, які базуються в офшорних місцях, є більш переважними. Є ще багато інших причин. Ось причини, чому вам слід уникати використання VPN-послуг, які базуються в США та Великобританії:

1. Глобальна програма масового спостереження

Уряд США та Великобританії дуже прагнуть шпигувати за своїми громадянами у багатьох речах, які вони роблять. Давайте подивимось на одну з урядових організацій США під назвою АНБ, яка відома тим, що шпигує за громадянами і в Інтернеті, і в Інтернеті. Звичайно, метою цієї організації є захист інтересів США та утримання країни в стабільній та безпечній ситуації. Однак практичне застосування цієї благородної мети іноді може вийти з ладу, загрожуючи самій приватності громадян, яку вони намагаються захистити.

На цьому етапі можна припустити, що служби VPN, які базуються у США та Великобританії, мають високу впевненість у тому, щоб реєструвати діяльність користувача та регулярно або коли це потрібно повідомляти про це уряду. Це одна з причин, чому слід вибирати офшорні послуги приватної мережі.

2. Ваші приватні дані є безпечними та безпечними

Якщо простіше сказати, на послуги, які не знаходяться у США та Великобританії, не поширюються правила США та Великобританії, це означає, що закони США та Великобританії не можуть охопити цих VPN-компаній. Для користувачів це означає, що їхні дані завжди можуть зберігатися в безпеці без будь-якого ризику порушення конфіденційності. Це пояснюється тим, що ці VPN-сервіси не реєструють та не контролюють активність користувача під час використання приватної мережі. Це також означає більше спокою для вас.

3. Вони реєструють ваші дані для уряду

Використовуючи одну з віртуальних приватних мереж із США або Великобританії, ви можете подумати, що ваша конфіденційність безпечна, але це не зовсім так. Ваші дані будуть регулюватися законодавством Сполучених Штатів чи Великої Британії, а це означає, що у разі необхідності уряд може попросити компанію розкрити дані про використання конкретних користувачів, які вони хочуть знати. Відповідно до законодавства, приватна мережева компанія повинна відповідати вимогам уряду. З цією метою сервіс застосовуватиме реєстрацію та моніторинг ваших даних під час їх використання. Ось чому це не зовсім безпечно для вашої конфіденційності.

4. Уряд завжди знаходить спосіб шпигувати за собою

Уряд США або Великобританії відомий тим, що намагається знайти способи шпигувати за своїми громадянами, особливо в Інтернеті. Навіть використовуючи послуги приватних мереж, уряд має програми, які дозволяють їм проникати в приватну мережу і намагаються зламати її, щоб розкрити діяльність користувача. Ця практика, хоча може і не мати успіху залежно від власної системи безпеки та шифрування приватної мережі, може бути небезпечною для конфіденційності в Інтернеті для користувачів VPN. Ще одна причина просто перейти на офшорну VPN-компанію.

5. На задньому плані можна вставити програму VPN

Знову ж таки, намагаючись шпигувати за користувачами та контролювати їхню діяльність в Інтернеті, незважаючи на користування приватною мережею, уряд може вставити в програму VPN дещо заднє місце. Користувачі можуть не усвідомлювати, що це зловмисне програмне забезпечення розгортається у їхній VPN-програмі, але воно мовчки надсилатиме дані про використання від користувачів уряду. Знову ж, це залежатиме від якості самої програми VPN з точки зору її системи безпеки та захисту. У будь-якому випадку, вам було б розумно уникати будь-яких служб VPN, заснованих у США чи Великобританії, особливо безкоштовних служб, яким ви не дуже довіряєте чи не знайомі з ними.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map