Чому ви не повинні використовувати безкоштовну VPN для своїх мобільних пристроїв

Більшість безкоштовних мобільних додатків VPN небезпечні, навіть якщо вони оцінюються мільйонами користувачів. Чому? Це тому, що згідно з останніми дослідженнями безпеки в США, 40% безкоштовних VPN-програм, які доступні в Play Store, вбудовані в шкідливі програми. Тестовані на різних антивірусних програмах, ці безкоштовні VPN-програми піддаються наявності прихованого програмного забезпечення всередині додатків, при цьому змушуючи користувачів думати, що вони переглядають Інтернет приватно..


Турбота про вашу мобільну безпеку

Багато користувачів мобільних пристроїв не бажають платити за додатки, які вони можуть завантажувати в Play Store. Це те саме, коли вони намагаються знайти службу VPN для своїх мобільних пристроїв. Вони спробують знайти безкоштовні VPN-сервіси, якими вони можуть користуватися, щоб вони могли безкоштовно розблокувати онлайн-обмеження на своїх мобільних пристроях. На жаль, у багатьох із цих безкоштовних мобільних служб VPN є прихований порядок денний, і вони не просто там, щоб захистити Інтернет-активність своїх користувачів.

Багато випадків шахрайської діяльності було виявлено після того, як користувачі вирішили скористатися безкоштовними мобільними послугами VPN, починаючи від крадіжки ваших даних, розсилки спаму, показу випадкової реклами та несанкціонованих спроб входу. Ось причини, чому не слід використовувати безкоштовний VPN для своїх мобільних пристроїв:

1. Коли це безкоштовно, ви – продукт

У світі віртуальних приватних мереж немає нічого справді безкоштовного. Пам’ятайте, що компанії потрібно сплачувати постійну плату за обслуговування своїх приватних серверів, і немає жодної причини, щоб вони надавали послугу повністю безкоштовно, якщо тільки не буде великого улову. Велика уловка тут, як правило, передбачає перетворення своїх безкоштовних користувачів як продукт для компанії, щоб реально монетизувати їхні послуги. Це насправді означає, що компанія VPN буде використовувати дані користувача та продавати їх сторонній стороні, і часто дані, які вони продають, є конфіденційною інформацією своїх користувачів..

2. Це дозволяє сторонній стороні відстежувати вашу Інтернет-діяльність

Відомо, що безкоштовні постачальники послуг VPN, особливо на мобільних пристроях, вбудовують у свої програми приховані дані відстеження. Це факт, що підтверджено багатьма дослідниками безпеки. Це означає, що безкоштовний VPN на мобільних пристроях – не найкращий спосіб залишатись анонімним у мережі. Ви фактично передаєте свої дані веб-перегляду та активність в Інтернеті сторонній стороні, яка потім використовуватиме ці дані для бомбардування вас рекламою, викрадення вашого браузера, надсилання зловмисного програмного забезпечення на ваш пристрій та інші недобросовісні дії.

3. Він вбудований із шкідливим програмним забезпеченням

Було проведено дослідження безпеки для аналізу понад 250 безкоштовних VPN-додатків на Android, і результати були вражаючими. Більше 40% безкоштовних VPN-програм фактично мають зловмисне програмне забезпечення, приховане в їхніх програмах, готові атакувати користувачів, коли вони користуються ними. Деякі зловмисні програми використовуються для крадіжки вашої пропускної здатності, а інші – для крадіжки ваших конфіденційних даних, наприклад, даних вашої кредитної картки. Зважаючи на те, що більшість операцій в Інтернеті здійснюються через мобільні пристрої, вам слід більше знати про цей факт.

4. Це взагалі не працює

Хоча 40% безкоштовних програм VPN мають зловмисне програмне забезпечення, вбудоване у вихідний код програми, ще один великий фрагмент безкоштовних VPN-програм, доступних для мобільних пристроїв, – це просто підроблені програми. Вони насправді нічого не роблять. Вони показують лише інтерфейс програми, що нагадує законний VPN-додаток. Коли ви натискаєте, щоб підключитися до серверів VPN, він показує графічний інтерфейс, як і будь-які інші програми, але насправді відбувається те, що він нічого не робить. Це є, щоб обдурити мільйони людей, щоб завантажити його, щоб вони могли показувати рекламу в своїх додатках і заробляти гроші.

5. Це повільно з відсутністю підтримки клієнтів

Звичайно, існує дуже невеликий відсоток безкоштовних VPN-додатків, який справді забезпечує безпеку та захист вашої веб-сторінки. Вони заробляють гроші на рекламі, що відображається в їхніх додатках, але не мають вбудованого зловмисного програмного забезпечення або шкідливого наміру щодо своїх користувачів. Ви можете реально користуватися цими додатками безпечно на своїх мобільних пристроях, але є одна велика уловка. Сервери болісно повільні, і для клієнтів додатки взагалі не надаються. Причина, через яку з’єднання VPN настільки повільне, полягає в тому, що вони одночасно діляться з багатьма людьми, і ви нічого з цим не можете зробити..

Ось ці причини не повинні використовувати безкоштовні VPN для своїх мобільних пристроїв. Якщо ви хочете піклуватися про безпеку свого мобільного телефону, краще використовувати справжнє VPN-з’єднання, яке не тільки забезпечує конфіденційність та безпеку на робочому столі, але і для ваших мобільних пристроїв. Ці безкоштовні мобільні VPN-програми взагалі не варті ризику.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me