Чому використання WhatsApp без VPN більше не безпечне і що з цим робити

Який найпопулярніший додаток для обміну миттєвими повідомленнями сьогодні на мобільних пристроях? Так, це WhatsApp Зараз у власності Facebook, ця програма охопила мільярд користувачів, і база користувачів постійно зростає. Можна сказати, що це головне додаток для обміну миттєвими повідомленнями, яке люди сьогодні використовують для спілкування зі своєю родиною та друзями. Крім того, завдяки можливості створювати групи, голосові дзвінки та відеодзвінки, це стало необхідним додатком, який потрібно встановити будь-кому на свої мобільні пристрої.


WhatsApp використовує систему шифрування в кінці, яка дозволяє користувачам надсилати та отримувати миттєві повідомлення, зображення та відео, не турбуючись про конфіденційність. Він повністю приватний, і шифрування, що надається цим додатком, може захищати будь-яку інформацію, що надсилається та отримується між користувачами. Крім того, він доступний і як веб-додаток, що означає, що ви можете користуватися цією послугою обміну миттєвими повідомленнями з будь-якого настільного пристрою, перейшовши на веб-сайт WhatsApp. Однак ви повинні розуміти, що використовувати WhatsApp без VPN не рекомендується. Ось причини:

1. Уряд може порушити шифрування WhatsApp від кінця до кінця

Якщо ви хочете захистити свої дані зв’язку від уряду, ви не можете цього робити, якщо ви не використовуєте жодну VPN на своїх мобільних пристроях. Чому? Це тому, що система шифрування в кінці кінця WhatsApp може бути зламана урядом, і вони можуть легко бачити ваші дані зв’язку, якщо цього хочуть. З метою розслідування уряд зможе зламати дані вашого облікового запису на WhatsApp та побачити ваші журнали зв’язку.

Це відрізняється, якщо ви завжди використовуєте приватні мережі під час використання WhatsApp. За допомогою таких служб у вас з’явиться додаткова система шифрування з вашого приватного з’єднання, яка захищає будь-які ваші дані зв’язку в цьому додатку від будь-яких третіх сторін, які намагаються шпигувати за вашими онлайн-розмовами.

2. Він належить Facebook, тому ваші дані піддаються ризику

WhatsApp належить Facebook з тих пір, як ця компанія соціальних медіа придбала додаток у початкових засновників кілька років тому. Немає гарантій, що Facebook не поводиться з користувачами WhatsApp, як вони ставляться до користувачів Facebook, з усією їх системою моніторингу та спостереження за користувачами. Отже, можна сказати, що всі ваші дані зв’язку WhatsApp будуть реєструватися у Facebook, і тому вони можуть бути надані третім сторонам в якийсь момент пізніше.

Коли ви використовуєте VPN, принаймні вам не потрібно мати справу з Facebook, намагаючись стежити за всією рутиною спілкування. Вам також не доведеться стикатися з турботою про те, що будь-які треті сторони можуть відстежувати та навіть слухати ваші онлайн-розмови з цим додатком.

3. Самостійної системи шифрування додатка недостатньо

Як ми вже повідомляли вам, це додаток для обміну миттєвими повідомленнями має власну систему шифрування в кінці, яка працює для захисту ваших даних зв’язку від будь-яких недобросовісних сторонніх осіб, які намагаються захопити їх. Система шифрування в кінці означає, що ваші дані будуть надсилатися та отримуватися лише між вами та одержувачем, тому вони не будуть розкриті іншим людям на середині. Однак це лише основна система шифрування, яку зазвичай матиме будь-яка програма мобільного зв’язку. Це не може гарантувати ваш захист конфіденційності в Інтернеті.

За допомогою VPN ви зможете додати одне чи більше додаткових шифрів для вашого мобільного зв’язку. Тож, використовуючи WhatsApp, ви знаєте, що немає жодного способу порушити комунікацію, яку ви робите, включаючи уряд. Це дає вам впевненість та гарантію захисту вашої конфіденційності в Інтернеті.

4. Захист вашої загальної передачі даних є важливим

Справа не лише в тому, щоб зберігати надіслані та отримані дані на WhatsApp приватними лише для вас та ваших контактів. Зовсім ні. Потрібно зберігати всі ваші комунікації безпечними та приватними, без будь-якого ризику третіх сторін слухати чи контролювати ваші онлайн-розмови. Тож, хоча WhatsApp використовує шифрування “в кінці”, щоб забезпечити їхнім користувачам необхідну безпеку та конфіденційність, цього недостатньо, оскільки це захистить лише ваші індивідуальні комунікації в цьому додатку.

З VPN ви вийдете за межі цього. Шифрування, надане приватним з’єднанням, дозволить захистити всі ваші передачі даних, а не лише ваші розмови WhatsApp. Таким чином, ви будете захищати загальні дані, які ви надсилаєте та отримуєте на своїх мобільних пристроях постійно.

5. Хакери націлені на це додаток

Що має більше мільярда користувачів, WhatsApp націлили хакерів, оскільки ця програма зберігатиме багато приватної інформації від своїх користувачів. Для хакерів це означає багато і багато потенційних цілей, з якими вони можуть зірватися. Хоча цим додатком вжито заходів безпеки для того, щоб користувачі не втратили доступ до свого зв’язку WhatsApp, хакери все ще зможуть заглянути в свої розмови, якщо додаткового VPN-з’єднання не встановлено.

Ось ці причини використовувати WhatsApp без VPN більше не безпечно і як це зробити. Справа в тому, що VPN потрібен під час використання цього додатка для обміну миттєвими повідомленнями для того, щоб додати кілька шарів шифрування для ваших онлайн-комунікацій, що важливо, якщо ви хочете зберегти вашу приватну інформацію в безпеці та безпеці.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map