Як безпечно створити резервну копію даних за допомогою безпечного з’єднання VPN

Резервне копіювання даних слід проводити періодично, особливо якщо у вас є важливі дані на локальних комп’ютерах. Добре створити резервну копію даних, оскільки ви матимете доступ до них, коли захочете, навіть коли у вас є проблеми з локальними комп’ютерами чи іншими пристроями. Однак резервне копіювання до хмари означає ризикувати доступ до ваших даних або порушуватись безвідповідальними людьми, наприклад, хакерами. Ви можете турбуватися з цього приводу, оскільки хакери можуть перехопити вашу передачу даних під час резервного копіювання та копіювати дані на власні сервери. Існують також проблеми з втратою чутливих або приватних даних, через те, що хмара зберігається.


Ось чому для вас дуже важливо захищати зв’язок під час резервного копіювання, щоб запобігти доступу будь-яких третіх сторін до ваших даних. Ось кілька порад щодо безпечного резервного копіювання даних за допомогою захищеного VPN-з’єднання:

1. Переконайтесь, що ваша VPN завжди активна під час синхронізації ваших даних

Багато хмарних служб зберігання даних надають програмне забезпечення або додаток, яке можна встановити на свій пристрій. Функція програмного забезпечення – дозволяє синхронізувати дані в хмарному сховищі так само, як і в локальному сховищі. Отже, вам просто потрібно скопіювати дані в папку хмарного зберігання на вашому пристрої, і вони автоматично будуть завантажені в хмарний сховище. Також дані в цій папці автоматично синхронізуються з хмарним сховищем, тому ви постійно передаєте свої дані зі свого пристрою в хмарний сховище. Що вам потрібно зробити, це переконатися, що ваш VPN завжди активний, коли відбувається цей процес синхронізації.

2. Використовуйте лише авторитетного постачальника послуг хмарного зберігання даних

Є багато постачальників хмарних сховищ, яких ви можете знайти в Інтернеті, такі як Dropbox, Google Drive, Microsoft One Drive тощо. Більшість із них пропонують безкоштовний хмарний простір для певного обмеження, з певними платами за додаткове зберігання. Що вам потрібно зробити – це вибрати надійного постачальника послуг хмарного зберігання. Чим менш надійний постачальник послуг хмарного зберігання, тим більше шансів на те, що він буде зламаний. При хорошому та надійному постачальнику послуг хмарного зберігання даних ваша передача даних завжди буде захищеною, особливо з додаванням VPN-з’єднання.

3. Увійдіть на веб-сайт постачальника хмарних сховищ, використовуючи лише VPN

Якщо ви хочете увійти у свій обліковий запис у хмарному сховищі через офіційний веб-сайт, тоді вам слід забезпечити, щоб у вас було активне підключення VPN. Насправді, вам слід увійти до облікового запису постачальника пам’яті лише за допомогою VPN, щоб гарантувати безпеку передачі даних. Пам’ятайте, що ви зберігаєте важливі дані у своєму хмарному сховищі, тому вам потрібно переконатися, що ви отримуєте доступ до даних за допомогою приватного з’єднання, щоб уникнути, щоб хтось шпигував за вашим Інтернет-трафіком.

4. Завжди використовуйте строгий пароль та двоетапну автентифікацію

Створюючи обліковий запис у постачальника послуг хмарного зберігання, переконайтеся, що ви створили надійний пароль для цього облікового запису. Це тому, що ваш пароль – це єдине, що хакеру знадобиться проникнути у ваш обліковий запис. Якщо ваш пароль не надійний, кваліфікований хакер може розібратися з вашим паролем всього за кілька хвилин або кілька годин. Але якщо ваш пароль надійний, хакерам знадобляться роки, щоб розібратися у вашому паролі. Також не забудьте встановити двоетапний процес аутентифікації для свого облікового запису, щоб вам потрібно було автентифікувати інформацію про вхід, коли ви намагаєтесь отримати доступ до свого облікового запису. Це допоможе додати більше шарів безпеки до ваших важливих даних.

5. Застосовуйте VPN до всіх пристроїв, підключених до хмарного сховища

Нарешті, ви повинні встановити програмне забезпечення або програму віртуальної приватної мережі на всі пристрої, підключені до хмарного сховища. Однією з функцій хмарного сховища є надання можливості синхронізувати свої дані між декількома пристроями. Отже, ви завжди повинні захищати передачу даних на всіх пристроях, встановлюючи VPN на всіх своїх пристроях. Таким чином, дані залишаться приватними та безпечними для вас, незалежно від пристрою, яким ви користуєтесь.

Це поради щодо безпечного резервного копіювання даних за допомогою захищеного VPN-з’єднання. Чим більше даних ви зберігаєте у хмарному сховищі, тим важливіше вам шифрувати передачу даних за допомогою VPN-з’єднання. Це потрібно для того, щоб ваші дані надійно та приватно синхронізувались на пристроях, а також щоб уникнути крадіжок ваших важливих даних з боку хакерів.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map