Як користуватися пошуковою системою, не залишаючи свій слід в Інтернеті

Пошукові системи стали частиною життя кожного з тих пір, як Інтернет стає основною технологією, якою користуються люди щодня. Незалежно від інформації, яку ви хочете знайти в Інтернеті, ви повинні використовувати їх платформу і вводити ваші запити в поле пошуку. Потім він доставить вам безліч посилань на веб-сторінки, що містять інформацію, яку ви шукаєте. Незалежно від того, використовуєте ви Google, Bing або будь-які інші сервіси, ви можете знайти будь-яку інформацію, яку ви хочете в Інтернеті, завдяки цим службам.


Однак є одна проблема, про яку потрібно пам’ятати, користуючись цими послугами. Проблема полягає в тому, що ваші запити та інші дані записуються службою, якою ви користуєтесь. Дані можуть бути використані для профілю вашої особистості та виявлення інших типів особистої інформації, яка може належати вам. Іншими словами, більшість пошукових систем ризиковані для конфіденційності в Інтернеті. Користуючись цими послугами, ви ризикуєте залишити сліди для своєї онлайн-діяльності, а також розкрити свою справжню особистість. Ось кілька порад щодо використання пошукової системи, не залишаючи сліду в Інтернеті:

1. Використовуйте послугу приватної пошукової системи

Інтернет-сервіси, такі як Google і Bing, працюють великими компаніями, які зацікавлені дізнатися особисту інформацію свого користувача. Насправді, це те, як вони можуть заробити більше грошей для своїх компаній, тим самим розширюючи свою ділову імперію. Однак існує тип альтернативних послуг, який називається послугою приватної пошукової системи, за допомогою якої ви можете знайти інформацію в Інтернеті, не залишаючи жодного сліду. Його також називають пошуковою системою конфіденційності, і користуючись цією послугою, ви можете захистити свою конфіденційність в Інтернеті під час здійснення різних пошуків в Інтернеті. Ця послуга може бути доступна для вас безкоштовно або платною залежно від компанії, якою ви користуєтесь.

2. Не заходьте у свій обліковий запис під час пошуку в Інтернеті

Єдине, що ви можете зробити для того, щоб ви не передавали будь-яку особисту інформацію компанії пошукової системи, – це не входити під час пошуку інформації в Інтернеті. Незалежно від того, використовуєте ви Google, Bing чи будь-які інші служби, не входите до свого облікового запису під час надсилання запитів. Це тому, що коли ви входите в систему, ваші запити будуть записуватися службою, а також буде відстежуватися ваша діяльність. Щоб переконатися, що ви не ввійшли в систему, ви можете використовувати режим анонімного перегляду у своєму браузері.

3. Використовуйте розширення браузера пошуку конфіденційності

Існує кілька розширень браузера, які допоможуть зробити всі ваші пошукові запити в Інтернеті від будь-якого типу моніторингу. Використовуючи розширення для пошуку конфіденційності, ви зможете приватно знаходити інформацію на улюбленій платформі пошукової системи та знаходити потрібну інформацію, не залишаючи жодного сліду в Інтернеті. Це розширення працює, перенаправляючи ваш трафік на приватний сервер, який належить розробнику розширень, таким чином доставляючи результат пошуку через приватний сервер. Використовуючи це розширення, ви можете переконатися, що всі запити залишаються прихованими від системи моніторингу та відстеження пошукової системи.

4. Використовуйте з’єднання VPN

VPN-з’єднання також може допомогти вам приховати пошукову діяльність, зберігаючи мережевий трафік весь час зашифрованим. Єдине, що вам потрібно зробити – це не входити в обліковий запис під час пошуку. Однак, коли ви переключите підключення до Інтернету на приватне з’єднання, ви автоматично вийдете із свого облікового запису, оскільки ви підключитесь до приватного сервера в іншій країні, а пошукові системи розглянуть вашу IP-адресу як нового користувача, який тому ви не входите в свій обліковий запис під час використання послуги приватного з’єднання.

5. Використовуйте браузер Tor

Браузер Tor – це тип приватного браузера, який автоматично шифрує всі ваші передачі даних і приховує вашу IP-адресу. Використовуючи цей браузер, ви зможете увійти в мережу Tor і приховати свою IP-адресу серед багатьох серверів цієї мережі. Насправді ваша IP-адреса прихована дуже добре, оскільки мережевий трафік, який ви використовуєте, перенаправляється з сервера на сервер кілька разів, що повністю видаляє ваші онлайн-сліди. Використовуючи цей веб-переглядач конфіденційності, ви також можете приховати свою пошукову діяльність і не захищати її від системи моніторингу пошукової системи.

Ось кілька порад щодо використання пошукової системи, не залишаючи сліду в Інтернеті. Видаляючи сліди вашої пошукової діяльності в Інтернеті, ви зможете запобігти будь-якому типу моніторингу чи відстеження, яке застосовується компанією пошукових систем для профілювання своїх користувачів на основі їх запитів..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map