Як криптовалюта може покращити вашу конфіденційність в Інтернеті разом з VPN

Криптовалюта, особливо біткойн, набирає зростання популярності серед користувачів Інтернету просто завдяки своїй революційній концепції та технології. Як цифрову валюту, ви можете використовувати її для здійснення фінансових операцій по всьому світу, не залучаючи жодних фінансових установ до своїх онлайн-транзакцій.


У перший час, коли це було оголошено, термін криптовалюта досі невідомий більшості людей. Однак, через роки та роки прогресу, криптовалюту використовує все більше та більше людей, причому цінність з часом збільшується. Зараз криптовалюта використовується не тільки як засіб транзакцій, вона також використовується як інвестиція. Хороша річ у тому, що він повністю цифровий і повністю приватний. Найкраще його використовувати разом з хорошим сервісом VPN. Ось як криптовалюта може покращити вашу конфіденційність в Інтернеті разом із VPN:

1. Це робить ваші Інтернет-транзакції приватними

Хоча VPN зберігає вашу активність в Інтернеті приватною та анонімною, це не означає, що ваші фінансові операції також приховані від сторонній моніторинг під час використання приватної мережі. Незважаючи на те, що ви використовуєте VPN, ви все одно можете залишити слід ваших фінансових операцій, коли ви входите у свої банківські чи інтернет-рахунки. З криптовалютою все інакше. Ви також можете приховати свої фінансові операції, оскільки вам не потрібно входити в будь-який банківський або інтернет-магазин, щоб використовувати свій біткойн.

2. Це наступний крок у захисті вашої конфіденційності в Інтернеті

VPN може бути в змозі захистити вашу IP-адресу від різних типів сторожевого відстеження та моніторингу, включаючи ті, які використовуються вашим урядом або провайдером. Однак для того, щоб захистити всі ваші онлайн-дії, ви також повинні бути в змозі зберегти приватні транзакції, особливо якщо ви робите багато транзакцій в Інтернеті. Криптовалюта може забезпечити конфіденційність ваших транзакцій, приховавши відправника та одержувача транзакції, а також зберегти суму транзакції прихованою.

3. Це створює найкращу анонімність у вашій онлайн-активності

У поєднанні з хорошим сервісом VPN криптовалюта, як биткойн, може допомогти вам створити найкращу анонімність у вашій онлайн-активності. Це означає, що він надає вам нові шари анонімності та дає змогу вам стати повністю прихованими в Інтернеті. З біткойнами ніхто не може знати, чи здійснюєте ви операцію в країні або на міжнародному рівні. Так само і з VPN. Ніхто не може знати, де знаходиться ваша справжня адреса, і, роблячи це, ви можете отримати повний захист для всієї своєї онлайн-діяльності, повністю сховавшись в Інтернеті.

4. Це повністю безпечно і конфіденційно

Біткойн та інші криптовалюти були створені з урахуванням конфіденційності, анонімності та безпеки. Саме фінансова технологія сьогодні найбільше потрібна через її безпеку та конфіденційність. Більше того, біткойн та інші криптовалюти можна використовувати в цілком захищеній та конфіденційній транзакції, що неможливо нікому відстежувати. Це так само, як використання готівки з гаманця, на відміну від використання дебетової картки або кредитної картки. Ніхто не знає, куди йдуть гроші, що дуже добре для збереження ідентичності в Інтернеті.

5. Це робить ваші фінансові операції повністю прихованими

На відміну від звичайних банківських операцій, криптовалюта не має центрального регулятора, який би регулював і записував усі грошові потоки від користувачів. Він використовує технологію blockchain, яка не має центрального контролера фінансових операцій. Таким чином, використовуючи біткойн, ви робите свої фінансові операції повністю прихованими від будь-яких установ, і, крім того, це повністю приховано від громадськості чи будь-яких третіх осіб, зацікавлених у моніторингу вашої фінансової діяльності. Мета майже однакова з VPN, яка полягає в тому, щоб ви могли зробити усі ваші онлайн-дії прихованими від уряду, ISP та інших третіх сторін.

Ось так криптовалюта може покращити вашу конфіденційність разом із VPN. Коротше кажучи, використання VPN лише в одному випадку добре, оскільки може допомогти вам захистити конфіденційність та безпеку в Інтернеті. Але, коли ви використовуєте криптовалюту разом із VPN, ваша конфіденційність буде захищена ще більше. Це тому, що ви не тільки захистите свою інтернет-активність і приховатимете свою ідентифікацію в Інтернеті, ви також можете захистити свої онлайн-транзакції.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map