Як пережити обмежувальний Інтернет – 5 підказок, щоб приховати свою IP-адресу

Багато людей скаржаться на те, що Інтернет стає все менш відкритим та безкоштовним для відвідувачів. Він повільно стає все більш обмеженим, особливо з різними урядовими законами, які намагаються обмежити користувачів від вивчення Інтернету, як це було раніше. Зараз це місце, де нагляд з боку уряду та корпорацій стає все більш поширеним, і багато користувачів зазнають цих нових обмежуючих законів про Інтернет. Коли ваша конфіденційність в Інтернеті щодня руйнується, це нормально, щоб ви відчували занепокоєння і боялися витікати вашу особисту інформацію в Інтернеті.


Крім того, коли уряд США скасував правила нейтралітету мережі, ваша інтернет-діяльність повністю контролюється вашим Інтернет-провайдером. Отже, як можна пережити більш обмежений інтернет-пейзаж? На щастя, існують сервіси VPN, які пропонують вам свободу та відкритість Інтернету без будь-якого нагляду уряду чи корпорації. Це допомагає вам приховати свою IP-адресу та зробити анонімний перегляд, щоб ніхто не міг стежити за вашою активністю в Інтернеті. Ось 5 порад, щоб приховати свою IP-адресу та пережити більш обмежуючі закони про Інтернет:

1. Активуйте свій преміум-VPN весь час

VPN необхідний, якщо ви хочете вивчити Інтернет, не виявляючи його урядом чи будь-якими третіми сторонами, які зацікавлені в тому, щоб шпигувати за вами. Що потрібно зробити, це підписатися на преміальний VPN-план, оскільки він пропонує безліч функцій, необхідних для вашої конфіденційності та безпеки в Інтернеті, а потім постійно активувати VPN-з’єднання. Ви повинні захищати свій пристрій, коли ви підключаєтесь до Інтернету, приховуючи свою справжню IP-адресу, щоб ніхто не міг зазирнути на те, що ви робите в Інтернеті. Серед усіх пояснених тут необхідних порад, це той, якого ви повинні дотримуватися, оскільки вам важливо пережити Інтернет-обмеження сьогодні.

2. Завжди переглядайте в режимі інкогніто

Кожен браузер, який сьогодні доступний на ринку, має функцію, яка називається анонімним режимом. Режим анонімного перегляду при використанні дозволить вам переглядати, не залишаючи слідів у своєму пристрої. Незалежно від веб-сайтів, які ви переглядаєте в режимі анонімного перегляду, або їх зазвичай називають приватним режимом, вони не з’являться в історії веб-переглядача після завершення сеансу перегляду. Режим анонімного перегляду, використовуючи його окремо, не дасть вам значного підвищення конфіденційності. Але, поєднавшись із VPN, ви виявите, що це чудовий інструмент, який дозволяє вам анонімно переглядати, оскільки ніхто, навіть інші люди, які мають той самий комп’ютер, як і ви, не можуть відстежувати вашу активність перегляду..

3. Встановіть корисні додатки для конфіденційності у своєму браузері

У основних веб-переглядачах, таких як Firefox, Chrome і Opera, ви можете знайти безліч розширень, які додадуть вашим веб-переглядачам більше функціональних можливостей. Для цих браузерів доступні тисячі розширень, і ви можете завантажувати їх здебільшого безкоштовно. Хороша річ у додатках чи розширеннях – це також те, що є багато корисних додатків для конфіденційності, які можна використовувати для підвищення безпеки та конфіденційності в Інтернеті. Додатки, такі як блокатор оголошень, постійне шифрування HTTPS, відключення трекера, менеджер паролів тощо, можуть допомогти вам зберегти свою конфіденційність в Інтернеті, незважаючи на безліч третіх сторін, які намагаються відстежувати вашу активність.

4. Завжди виходьте із своїх Інтернет-акаунтів після використання

Для зручності все тепер підключено до ваших облікових записів, тобто за допомогою одного облікового запису ви можете робити різні речі та користуватися різними послугами в Інтернеті. Наприклад, за допомогою одного облікового запису Google ви можете легко користуватися пошуком Google, Gmail, Google Plus, Google Drive та іншими службами Google. Однак цей обліковий запис також може використовуватися для контролю вашої діяльності під час використання цих послуг. Треті сторони можуть відстежувати ваші пошукові запити, теми електронної пошти, типи завантажуваних файлів тощо. Ось чому для покращення конфіденційності для вас дуже важливо вийти зі своїх Інтернет-акаунтів відразу після використання. Таким чином, ви не даєте третім сторонам простий спосіб відстежити вас.

5. Зробіть те саме з мобільним пристроєм

Наведені поради можна застосувати до настільних комп’ютерів. Однак для вас також важливо застосувати наведені вище поради для свого мобільного пристрою. Отже, коли ви користуєтесь своїм мобільним пристроєм, ви повинні постійно активувати свою преміальну VPN, а також використовувати режим анонімного перегляду веб-переглядача, встановлювати додатки для конфіденційності для свого веб-переглядача та виходити із своїх онлайн-акаунтів після використання. Таким чином, будь-яким пристроєм, яким ви користуєтесь, ви завжди будете захищені від несанкціонованого відстеження та спостереження, здійсненого урядом та іншими третіми сторонами.

Ось такі поради приховати свою IP-адресу та пережити обмежувальний Інтернет. Якщо ви вважаєте, що використання Інтернету для вас більше не є безпечним і приватним, слід дотримуватися цих порад, щоб переконатися, що ваша онлайн-діяльність залишатиметься надійною, безпечною та приватною. Існує маса способів, як треті сторони можуть стежити за вашою діяльністю перегляду, але у вас також є доступні інструменти для захисту вашого пристрою від такого типу системи моніторингу та спостереження. Вам просто потрібно приховати свою IP-адресу та вжити необхідних заходів для захисту вашої інтернет-безпеки та прав на конфіденційність.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map