Як підприємства можуть запобігти кібер-атакам за допомогою VPN

Сьогодні бізнесу потрібно бути обережнішими щодо кібератак, оскільки навіть великі корпорації, такі як Sony та HBO, мають проблеми із захистом у хмарі. Їх дані були зламані, а частина інформації просочилася до населення. Звичайно, це згубно не тільки для корпорацій чи самих підприємств, але й для клієнтів. Кілька років тому злом у мережі Sony поставив під загрозу мільйони чутливих даних про кредитні картки, і компанія повинна виправити свою систему безпеки, відключивши мережу в режимі офлайн досить довго.


Якщо ви ведете свій бізнес в Інтернеті, а також щодня обробляєте дані клієнта, для вас дуже важливо зберегти свою бізнес-систему максимально безпечно. Що ще важливіше, в даний час кібер-атаки стають все більш поширеними, тому хакери завжди намагатимуться знайти вразливість безпеки, яку вони можуть використовувати для проникнення у вашу систему. Ось чому VPN стає дуже важливим для вашого бізнесу. Ось кілька способів VPN може допомогти бізнесу запобігти кібератакам:

1. Дані Вашого важливого клієнта будуть захищені у хмарі

У вашій поточній системі, де ви розміщуєте всі дані про свої фінансові операції та дані клієнтів у хмарі, важливо забезпечити, щоб ці дані завжди були безпечними. Хакери намагатимуться проникнути у вашу систему та вкрасти ваші дані різними доступними методами, в тому числі шляхом пошуку будь-яких помилок або вразливості системи у вашій бізнес-інфраструктурі. Однак при активному підключенні VPN ви зможете створити ще більш міцну систему захисту даних, оскільки ви захищаєте не лише свої дані на рівні сервера, але і на рівні мережевого з’єднання. Перш ніж хакери можуть розпочати свої кібератаки на ваших серверах, вони повинні спершу проникнути у ваші сильно зашифровані VPN-з’єднання, що їм дуже важко зробити.

2. Усі внутрішні та зовнішні Інтернет-комунікації шифруються

У бізнесі у вас є співробітники, які спілкуються один з одним за допомогою внутрішньої мережі зв’язку, а також спілкуються з клієнтами або іншими людьми, що використовують зовнішню мережу зв’язку. При активній VPN ви зможете зашифрувати онлайн-комунікації у вашому бізнесі, щоб ніхто не міг його слухати. Це також важливо, коли ви відправляєте своїх співробітників за кордон, де Інтернет-мережа не надто захищена. Завдяки VPN вони завжди зможуть ініціювати безпечне спілкування з вашою компанією, де б вони не були.

3. Зміцніть інфраструктуру вашого бізнесу за допомогою захисту брандмауера

Найкращий спосіб запобігти проникненню кіберзлочинців у вашу систему – створити міцний захист між брандмауером навколо вашої бізнес-інфраструктури. На додаток до різних інструментів безпеки, встановлених у вашій системі, ви також можете створити систему брандмауера навколо свого мережевого з’єднання, що зробить вашу інфраструктуру бізнесу ще більш захищеною. За допомогою віртуальної приватної мережі ви зможете посилити загальну безпеку системи, оскільки брандмауер активується не лише на системному рівні, а й на рівні мережевого підключення..

4. Ваші бізнес-сервери більш захищені від атак DDoS

Найпоширеніший метод хакерів заважати системі корпорації – це атакувати їх систему за допомогою DDoS-атак. Ця атака призведе до того, що їх сервери не зможуть виконати запити користувачів, що може ефективно призвести до відключення їх системи. Це одна з найпоширеніших кібератак, і пройде досить багато часу, перш ніж ви зможете відновити сервери назад в Інтернеті. Однак, завдяки VPN-з’єднанню, ви зробите свої сервери бізнесу більш захищеними від DDoS-атак, постійно підтримуючи свої сервери.

5. Тримайте ваше з’єднання працює на високій швидкості з максимальним захистом

Для підприємств дуже важливо підтримувати мережеве з’єднання з найвищою швидкістю, оскільки їм потрібно щосекунди використовувати свої сервери для обробки різних важливих даних, таких як інформація про клієнтів, цифрові активи тощо. Отже, важливо підтримувати зв’язок своєї бізнес-мережі з високою швидкістю, не забуваючи про безпеку сервера. Підключення VPN може зробити саме це, і це може допомогти вашому бізнес-зв’язку працювати з високою швидкістю, зберігаючи захист безпеки на максимальному рівні.

Ось такі способи компанії можуть запобігти кібератакам, використовуючи VPN-з’єднання. VPN стала невід’ємною частиною більшості підприємств сьогодні, особливо для тих, хто веде свій бізнес в Інтернеті. Якщо вам потрібно підвищити безпеку та конфіденційність вашого малого бізнесу або компанії, краще почати з VPN, щоб ви могли зашифрувати мережеве з’єднання та запобігти різним видам кібератак.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map