Як приховати свою IP-адресу за допомогою VPN під час використання загальнодоступних мереж WiFi

Сьогодні нікому не надто складно знайти громадські мережі WiFi, де вони можуть підключити свої мобільні пристрої безкоштовно. Ви можете знайти ці гарячі точки в громадських парках, школах, університетах, кафе, ресторанах, готелях, аеропортах та багатьох інших місцях. Деякі мережі захищені, тоді як багато інших не захищені. Захищена мережа WiFi означає, що до неї можна отримати доступ лише тоді, коли ви знаєте пароль для цієї мережі, тоді як незахищена мережа означає, що до неї можна отримати доступ без пароля.


Оскільки багато загальнодоступних мереж WiFi не захищені, це означає, що кожен може мати доступ до цієї мережі без необхідності вводити пароль. Незахищене з’єднання також не зашифроване, це означає, що вашу передачу даних можуть контролювати треті сторони, такі як власник мережі WiFi, Інтернет-провайдер, уряд і навіть хакери. Ось чому вам завжди рекомендується забезпечити своє з’єднання за допомогою VPN кожного разу, коли ви використовуєте будь-яку загальнодоступну мережу, особливо якщо вона не захищена. Це маскує вашу справжню IP-адресу, щоб ви могли безпечно та приватно переглядати, використовуючи це з’єднання. Ось кілька порад, щоб приховати свою IP-адресу за допомогою VPN під час використання загальнодоступних мереж WiFi:

1. Підпишіться на послугу Premium VPN

Це перше, що вам потрібно зробити, оскільки ви не можете використовувати приватне з’єднання без попередньої підписки на преміум-сервіс VPN, який ви віддаєте перевагу. Навіщо користуватися послугою преміум-класу, хоча там є багато безкоштовних VPN-послуг? Це тому, що преміум-сервіс пропонує вам більше функцій безпеки та конфіденційності, і вони надійніші у своїй загальній продуктивності. З іншого боку, безкоштовні послуги VPN мають слабший захист та захист конфіденційності, і їх легко зламати кваліфікований хакер. Тож завжди варто інвестувати з вашого боку, щоб скористатися преміум-послугою замість безкоштовної послуги.

2. Встановіть додаток VPN на свій мобільний пристрій

Щойно ви вибрали бажану преміум-послугу VPN і підписалися на їх послугу, саме час наставте встановити програму VPN на свій мобільний пристрій. Переконайтеся, що ви встановлюєте додаток із офіційного посилання, яке надає постачальник послуг. Після завершення інсталяції ви можете перевірити, чи працює програма належним чином чи ні. Також ви можете дізнатися про додаток та ознайомитись із користувальницьким інтерфейсом програми. Пам’ятайте, що це додаток, яким ви будете користуватися дуже часто, тому вам доведеться ознайомитися з ним.

3. Підключіться до загальнодоступної мережі WiFi

Тепер вам настав час тестувати драйвер VPN-програми. Зайшовши в будь-яку загальнодоступну мережу, наприклад, в кафе чи ресторані, ви можете розпочати підключення свого пристрою до мережі WiFi як завжди. Спочатку торкніться значка WiFi на своєму мобільному пристрої, щоб побачити доступні мережі WiFi. Потім підключіться до того, що належить вашому поточному розташуванню, наприклад загальнодоступної мережі кафе. Після підключення до цього часу не здійснюйте жодної активності перегляду. Ви повинні відкрити додаток VPN, перш ніж розпочати свою онлайн-діяльність.

4. Відкрийте додаток VPN

Перш ніж розпочати будь-яку діяльність із веб-перегляду за допомогою загальнодоступного Wi-Fi, спочатку потрібно відкрити додаток VPN. Після відкриття програми ви можете розпочати підключення до послуги VPN, натиснувши кнопку “Пуск” або “Підключити”. Перед початком з’єднання вам потрібно буде написати ім’я користувача та пароль у свій обліковий запис VPN. Після цього ви зможете негайно підключитися до послуги VPN. Після того, як VPN показує вам значок ключа в області сповіщень, це означає, що ваше з’єднання зараз приватне, і ви підключені до віртуального сервера.

5. Почніть перегляд

Тепер ви можете почати переглядати звичайно за допомогою свого мобільного пристрою. Вам не потрібно хвилюватися, оскільки ваше з’єднання зашифровано. Це означає, що ви можете безпечно підключитися до свого банківського рахунку, здійснити деякі фінансові операції та відвідувати заблоковані веб-сайти за допомогою свого з’єднання. На даний момент ніхто не може контролювати вашу активність в Інтернеті. Ви можете перемикатися між різними місцями сервера через додаток VPN, якщо ви хочете приховати свою IP-адресу за допомогою IP-адреси певної країни.

Ось такі поради приховати свою IP-адресу за допомогою VPN під час використання загальнодоступних мереж WiFi. Пам’ятайте, що вам настійно рекомендується підключатися до вашої приватної мережі кожен раз, коли ви користуєтесь незахищеним загальнодоступним Wi-Fi. Це потрібно для того, щоб ваш інтернет-трафік був зашифрований, і ви можете залишатися анонімними в Інтернеті, приховуючи свою справжню IP-адресу.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map